• $7,4377
  • €9,019
  • 443.227
  • 1560.01
19 Haziran 2020 Cuma 14:19 | Son Güncelleme:

Yaz günlerinin trend renkleri ve kombin önerileri...

Yaz günlerinin trend renkleri ve kombin önerileri...
IHA

Kıyafetlerde renk kombinleri merak ediliyor. Peki, bu yaz hangi renkler moda?Hangi renkler nasıl kullanılmalı? İşte size yaz günlerinin trend renkleri ve kombin önerileri...

Bu yaz hangi renkler moda? Yaz için kombin önerileri nelerdir? gibi soruların cevabı merak ediliyor. Özellikle tatile çıkanlar bu yazın trend renklerini araştırıyor. Yaz günlerinde denizin, gökyüzünün, yeşillin, yeşeren toprağın, açan rengarenk çiçeklerin enerjisi kıyafetlere yansıyacak. Yaz aylarının rahatlığını, enerjisini, hafifliğini uyumlu ve canlı renklerde buluşturmak önemli oluyor. İşte size yaz günlerinin trend renkleri ve kombin önerileri...

İHA'ya açıklamalarda bulunan Tasarımcı Arzu Kartal, 2020 yaz kombinleri için önerilerde bulundu. Göz alıcı renklerin doğru renkler ile kombin edilmesi gerektiğini vurgulayan Kartal, yeşilin canlı tonları ve güneşin ışıltısını yansıtan sarı rengin, sıcak günler için harika seçenekler olduğunun da altını çizdi.

YEŞİL VE SARIYI KULLANIN

Kartal, yaz ayları denilince ilk akla ışıldayan canlı renk tonları geldiğini söyleyerek, göz alıcı renklerin doğru renkler ile kombin edilmesi gerektiğini vurguladı. Kartal, yeşilin canlı tonları ve güneşin ışıltısını yansıtan sarı rengin, sıcak günler için harika seçenekler olduğunun da altını çizdi.

“KOMBİN YAPARKEN RENKLERİN TONLARIYLA DA OYNAYABİLİRSİNİZ”

Kırmızı ve mavi renklerinin birbirine yakışan harika iki renk olduğunu belirten Kartal, şunları söyledi:

“Kırmızı bir tunik ile mavi kot pantolonu eşleştirmeyi deneyin. Kobalt mavisini turkuaz ile birleştirdiğinizde güçlü ve parlak bir renk kombinasyonuna sahip olursunuz. Turuncu ve mavi her mevsimde kullanabileceğiniz mükemmel bir kombinasyon ancak özellikle yaz akşamları için ideal seçimler. Renklerin tonlarıyla da oynayabilirsiniz. Örneğin, lacivert ve turuncunun daha koyu tonlarını eşleştirerek şık bir tarz oluşturmanız mümkün. Yazın siyah renk pek tercih edilmiyor ancak bu asla giymemeniz gerektiği anlamına da gelmiyor. Komple siyaha bürünmediğiniz sürece başka renkler ile eşleştirebilirsiniz. Örneğin, siyah ve turuncunun kombinasyonu harika bir görüntü ortaya çıkarır. Siyah kot pantolonunuzu turuncu bir tunik ya da gömlekle deneyin.” 


BU SENE ÇİÇEKLİ ÜSTLER MODA

Kartal, önerilerine şöyle devam etti: 

“Yaz mevsiminde keten dokulu kap’larla uyumlu olacak şekilde toprak rengi tunik ve canlı renklerde bir pantolon ile bir muhafazakâr kombin oluşturarak günün her saatinde şıklığı yakalayabilirsiniz. Çiçekli üstler bu sene de çok moda. Yaz renklerinde çiçekli, desenli bir üstü mutlaka düz renk bir etek ya da pantolon ile kombinleyin.”
<p>Moldova asıllı ses sanatçısı Leonida Timuş, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un son dönemdeki

Moldova asıllı sanatçı Macron'un İslamiyet karşıtı açıklamalarına Fransızca ilahi ile tepki gösterdi

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Engelli ve yaşlılara aşı uygulanmaya başladı

Gediz Deltası'nın Yoılkı atları böyle görüntülendi