• $9,2418
  • €10,8011
  • 530.744
  • 1432.8
31 Ağustos 2021 Salı 09:19 | Son Güncelleme:

Yay gergin Oğlak yoğun! 31 Ağustos 2021 burç yorumları

Yay gergin Oğlak yoğun! 31 Ağustos 2021 burç yorumları
AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA - Astrolog Ceylin Çelebi

31 Ağustos 2021 Salı günü burç yorumları merak ediliyor. 31 Ağustos 2021 burç yorumlarında Akrep kazançlı olabilir. Peki 31 Ağustos 2021 Salı günü burçları bekleyen sürprizler neler? İşte 31 Ağustos 2021 Salı günü burç yorumları şimdi sizlerle...

31 Ağustos 2021 Salı günü Ay tüm gün İkizler burcunda ilerleyecek. 31 Ağustos 2021 Salı günü Yay burcu sinirlerine hakim olmalı. Peki 31 Ağustos 2021 Salı günü burçları bekleyen sürprizler neler? İşte 31 Ağustos 2021 Salı günü burç yorumları şimdi sizlerle...

31 AĞUSTOS 2021 SALI GÜNÜ BURÇ YORUMLARI

Ay tüm gün İkizler burcunda ilerliyor olacak. İletişim konuları ön planda. İkili ilişkilerde güzel enerjiler var. Görüştüğümüz kişilere akşam saatlerinde dikkat etmemizde yarar var. Akşam saatlerinde işlerimizle ilgili destekleyici enerjiler gelebilir.

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ

31 Ağustos günü Ay İkizler burcunda ilerliyor olacak. Yeni bir eğitime başlamak istiyorsan bu konularda bilgi toplaman gerekebilir. İkili ilişkilerinde zorlanabilirsin.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA

Cüzdanını ilgilendiren meselelerde plansız hareketlerde bulunmak seni ay sonunda zorlayabilir. İkili ilişkilerinde ani kararlar almaktan uzak durmalısın.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER

İletişim konuları bugün senin için çok fazla ön planda olabilir. Arkadaşlarınla ilişkilerinde uyum sağlamakta zorlanabilirsin.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ

Yüksek eğitim alıyorsan bununla ilgili çalışmalar yapmak ve bilgi toplamak isteyebilirsin. İkili ilişkilerinde hayal kırıklıkları yaşamak istemiyorsan fazla beklenti içerisinde olmaman gerekir.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN

Salı günü boyunca grup çalışmaları içerisinde olabilirsin. Sabah saatlerinde otorite figürlerinden beklenmedik desteklerin seni mutlu ediyor.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK

Ay'ın İkizler burcunda olacağı salı günü boyunca meslektaşlarınla önemli konularda iletişime geçebilirsin.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ

Bugünlerde uzak akrabalarınla ilgili gelişmeler söz konusu olabilir. Onlarla olan iletişimin ön plana çıkıyor. Sabah saatlerinde alacağın haberler seni destekleyici olacaktır.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP

Hisseli kazanımlarınla ilgili olarak iletişim içerisinde olacağın günlerdesin. Günün ilk yarısında baban ya da senin için önemli bir erkek figüründen güzel destekler alıyorsun.

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY

Bugünlerde partnerinle aranda sular durulmuyor olabilir. Gereksiz tartışmalar içerisinde olmaktan kaçınmalısın.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK

Çalışma arkadaşların ile yoğun bir iletişim içerisinde olacağın bir Salı günü seni bekliyor. Sağlığınla ilgili konulara özen göstermelisin.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA

Çocuklarınla birlikte arkadaşça vakit geçirmek isteyebilirsin. Onların eğitimleri ile ilgili konulara zaman ayırmak önemli hale gelebilir.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK

Evinle ilgili konularda yoğun iletişim içerisinde olacağın bir gün. Eşinle arandaki bir tartışma moral bozucu olabilir.

<p>Türkiye Cumhuriyeti hükümetini  illegal bir örgüt, bürokratlarını da mafya gibi göstermeye devam

Kemal Kılıçdaroğlu skandal açıklamalarını sürdürdü! “Evet, onları tehdit ediyorum!”

21. yüzyılın en iyi dizisi seçildi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nijerya Cumhurbaşkanı ile ortak basın toplantısı düzenledi

Mersin'de TURKOVAC Faz-3 çalışması kapsamında gönüllüler aşılanıyor