• $8,301
  • €10,091
  • 487.443
  • 1444.87
22 Nisan 2021 Perşembe 14:04 | Son Güncelleme:

Yaşlanmayan Halle Berry güzellik sırrını açıkladı

Yaşlanmayan Halle Berry güzellik sırrını açıkladı

ABD'li oyuncu Halle Berry, gençlik sırrını egzersiz, banyo ve meditasyon başlığı altında anlattı. "Farklı yağlar ve tuzlarla uzun süre banyo yapmayı seviyorum" diyen Berry, stresten kurtulmak içinse meditasyon yaptığını söyledi. İşte yaşını göstermeyen Halle Berry'in gençlik sırları...

Dünyaca ünlü ABD'li oyuncu Halle Berry güzelliği ve fiziği ile gençlere taş çıkartıyor. Halle Berry'in gençlik sırrı ise egzersiz ve meditasyon.

Posta'da yer alan habere göre ABD'li oyuncu Halle Berry, gençlik sırlarını egzersiz, banyo ve meditasyon başlığı altında anlattı.

FARKLI YAĞLARLA BANYO

Yaşını göstermeyen güzel oyuncu, "Farklı yağlar ve tuzlarla uzun süre banyo yapmayı seviyorum. Yanıma her zaman bir kadeh şarap alıyorum. Fazla antrenman yaptıysam ve vücudum çok ağrıyorsa, örneğin magnezyum gibi denizden gelen mineralleri içeren organik deniz tuzu kullanıyorum. Sadece rahatlamak için duş alıyorsam, lavantaya ya da okaliptüs yağına başvuruyorum veya farklı çiçek yaprakları içeren banyo topları kullanıyorum." dedi.

EGZERSİZ

Berry, antrenman yaparken çekilen görüntülerini 2018'den beri sosyal medya platformu Instagram'dan paylaşıyor. Aksiyon filmlerinde sıkça rol alan ünlü aktris "Dövüş sanatlarına çok ilgiliyim. Jiujitsu, tekvando, judo, kick boks ve boks yapıyorum. Bunun ardından merdivenden çıkıp inmek gibi ya da spor aletlerinin kullanıldığı geleneksel ağırlık çalışmaları ve kardiyo egzersizleri yapıyorum. Hayatım boyunca spor yaptım. Ama şimdi kendimi nasıl koruyacağımı öğreniyorum. Hazırlıklı olmak ve güvende hissederek dolaşmak çok güzel bir duygu." dedi.

STRESE DÜZENLİ MEDİTASYON

Berry, bilinçli farkındalığın sağlığını korumada rol oynadığını söyledi. "Yıllar boyunca meditasyon, stresten kurtulma yolunda benim için önem arz etti" diyen yıldız isim, haftada bir veya iki kez buna zaman ayırmaya çalıştığını söyledi.

Berry ayrıca zihni sakinleştirmenin zor olduğunu belirtip meditasyona yeni başlayanlar için bazı tavsiyeler verdi:

"Adım adım ilerleyin. Her seferinde 5 dakika deneyin. İlk 5 dakikada ustalaşana kadar sonraki 5 dakikaya geçmeyin. Zihni hiçbir şey hakkında düşünmemeye yönlendirmek muhtemelen yapmayı öğrenebileceğimiz en zor şeylerden biri. Hala bununla uğraşıyorum."
  • Halle Berry
  • Halle Berrynin güzellik sırrı
  • yaşlanmayan Halle Berry
<p>Meteoroloji'nin son verilerine göre hafta ortasında hava sıcaklıkları yükselecek ve yağışlı hava

Ramazan Bayramı'nda hava durumu nasıl olacak?

Demir yoluyla taşınan bor, seramik ve mermer miktarı arttı

Bakan Karaismailoğlu, Trabzon'da inceleme ve ziyaretlerde bulundu

Osmaniye'de tarlada bulunan yaban kedisi yavruları bakıma alındı