• $8,2945
  • €10,1295
  • 488.314
  • 1444.87
04 Mayıs 2021 Salı 11:24 | Son Güncelleme:

Whatsapp'ta son görülmesi kapalı kişilerin 3 özelliği

Whatsapp'ta son görülmesi kapalı kişilerin 3 özelliği
AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA

Whatsapp, Twitter, İnstagram gibi sosyal medya ağları hayatımızın bir parçası haline geldi. En yaygın iletişim aracı ise Whatsapp uygulaması oluyor. Whatsapp'ı birçok kişi son görülmesi kapalı bir şekilde kullanıyor. Peki Whatsapp'ta son görülmesi kapalı kişilerin özellikleri neler?

İnsanların pek çoğu Twitter, Facebook, İnstagram ve Whatsapp gibi sosyal ağlarsız bir hayat düşünemiyor. Özellikle mesajlaşmada Whatsapp çığır açıyor. Peki Whatsapp'ı son görülmesi kapalı şekilde kullananların özellikleri neler?

1. YOĞUN VE BIKMIŞ KİŞİLER: Mesajlaşma sırasında başka işlerle meşgul olan kişiler anında cevap veremedikleri için son görülmelerini kapatıyorlar. Bu bazen mesaj bombardımanına tutulan kullanıcıların kaçış şekli oluyor. Mavi tık kapalı olunca mesajın okunduğuna dair herhangi bir bilgi verilmiyor. Mesajlardan bıkanlar için bu özellik kurtarıcı oluyor.

2. GİZLİLİĞE ÖNEM VERENLER: Son görülmesi kapalı kişiler özellerini paylaşmak istemezler. Whatsapp'ta en son ne zaman çevrimiçi oldukları bilgisini gizli tutarlar. Bu gizlilik kendi dünyalarından yarattıkları bir özgürlük alanıdır. Belki de hesap vermek durumunda kaldıkları insanlardan kaçış refleksidir.

3. UMURSAMAZ OLANLAR: Son görülmesi kapalı kişiler mesajlaştıkları insanların onları merak edip etmediğini pek umursamazlar. Genel bir umursamazlık ve umutsuzluk halinde olan bu bireyler için en önemli mesaj yazma saati "canlarının istediği" saattir.

<p>İşgalci İsrail'in işgal altındaki Doğu Kudüs'te Filistinlilere yönelik müdahalesi devam ederken,

Kudüs'te tepki çeken görüntü! Mescid-i Aksa'dan alevler yükselirken Yahudiler Kudüs Günü'nü kutladı

Demir yoluyla taşınan bor, seramik ve mermer miktarı arttı

Bakan Karaismailoğlu, Trabzon'da inceleme ve ziyaretlerde bulundu

Osmaniye'de tarlada bulunan yaban kedisi yavruları bakıma alındı