• $7,4673
  • €9,0749
  • 443.468
  • 1565.01
09 Ocak 2021 Cumartesi 12:08 | Son Güncelleme:

Ünlülerin evlenme teklifleri! Hangi ünlü daha romantik hangisi daha çılgın?

Ünlülerin evlenme teklifleri! Hangi ünlü daha romantik hangisi daha çılgın"

Ünlülerin evlenme teklifini sizler için bir araya getirdik. Evinde güllerle evlenme teklifi eden de var hiç beklenmedik bir anda sette karşısına çıkarak evlenme teklif eden de var. İşte Alişan'dan Kenan İmirzalıoğlu ve Kadir Doğulu'ya kadar birçok ünlünün evlilik teklifleri...

Ünlülerin evlenme teklifleri birçok insana ilham oluyor. Peki, kimler daha romantik kimler daha ilginç?

ALİŞAN'DAN SETTE SÜRPRİZ EVLENME TEKLİFİ

Ünlü şarkıcı Alişan, eşi Buse Varol'a sette evlenme teklif etmişti. Buse Varol'un hiç beklemediği anda dizi setine gelen ve diz çöken Alişan, Varol'a "Hayatımın en doğru kararını verdiğime eminim. Benimle evlenir misin?" diye sordu, Buse Varol ise heyecanını "Bayılacağım şimdi" sözleriyle ifade etti.

BURAK ÖZÇİVİT PARTİDE EVLENME TEKLİF ETTİ

Burak Özçivit'in Fahriye Evcen'e evlilik teklifi sürpriz bir doğum günü partisinde olmuş. Dostlarının da yer aldığı partide Burak Özçivit parti sırasında bir anda sevgilisinin önünde diz çökerek yüzüğü çıkarmış. Şaşkınlıkla Burak Özçivit'i izleyen Fahriye Evcen'in cevabı ise "Sonsuza kadar evet!" olmuş...

KENAN İMİRZALIOĞLU'DAN SADE VE ROMATİK TEKLİF

Kenan İmirzalıoğlu'nun Sinem Kobal'a evlenme teklifi sade ve romantik. Kenan İmirzalıoğlu, yılbaşında Cihangir'deki Boğaz manzaralı evinin bir odasını güller ve mumlarla süsleyen İmirzalıoğlu, diz çökerek "Evlen benimle Sinem." demiş. Gözyaşlarına engel olamayan Sinem Kobal'ın cevabı ise evet olmuş...

KADİR DOĞULU'DAN NOTLARLA TEKLİF

Birbirine en çok yakıştırılan çiftler arasında yer alan Kadir Doğulu'nun Neslihan Atagül'e teklifi ise oldukça romantik. Kadir Doğulu, evlenme teklifini şöyle anlatıyor:

"Zamanının geldiğini hissettim. Tanıdığımız, sevdiğimiz ve ikimizin de bu ana şahit olmasını isteyeceğimiz herkesi çağırdım ve evin bahçesine sakladım. Ardından Neslihan’ı eve çağırdım. Kapının girişinden itibaren evin çeşitli yerlerine onu yönlendirecek notlar yazıp bıraktım. Mesela; salonda, şimdi mutfağa git yazan bir not vardı oradan banyoya… Evi birkaç defa dolaştı. En son notta ‘dışarıya gel aşkım’ yazıyordu. Dışarı çıktığı anda o kalabalığın içinde ona evlenme teklif ettim."

EMRE BELÖZOĞLU'NDAN BEKLENMEDİK ANDA BİR TEKLİF

Futbolcu Emre Belözoğlu, 'kuzum' diye hitap ettiği eşine sürpriz bir teklifte bulunmuş. Tuğba Belözoğlu o günü şöyle anlatıyor:

"Emre'nin İngiltere'de oynadığı yıllardı. Beni arayıp sakatlığından dolayı Almanya'ya gideceğini söyledi. Bu arada ben Türkiye'deyim. Emre uçak yolculuğu yaptıktan sonra inandırıcı olma açısından olsa gerek birileriyle Almanca konuşuyordu. Tam da bu sırada zil çaldı. Kapıyı açtığımda karşımdaki Emre'nin kuzeni Volkan'dı. Volkan, Emre'nin yurtdışından kendisine hediye yolladığı ve bunu bana teslim etmesi için geldiğini söyledi. Sonra Emre'nin kuzeni çıktı ve bu sefer cep telefonum çaldı. Volkan bu sefer de birkaç hediyeyi arabada unuttuğunu ve onları almam için aşağı inmemi istedi. Ben de yavaş yavaş apartmanın merdivenlerinden aşağı inerken dairenin kapısının önünden başlayarak apartmanın çıkış kapısına kadar güller döküldüğünü gördüm.Aklıma bir anda Emre geldi ama bunu ihtimal vermiyorum. Neyse apartmanın kapısını açtığımda karşımda boynunda bir yüzük olan "kuzu" ile Emre'yi gördüm."
<p>‘Dünya artık dijitalleşiyor’ demek son yılların en popüler söylemi oldu. Dijital düny

Doymayan emperyalistler ve aşı eşitsizliği

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

256 yaşında ölen adamın sırrı ne?

Dev piton yılanının avı görenleri şaşırttı