• $7,4107
  • €9,0058
  • 441.935
  • 1540.21
08 Ocak 2021 Cuma 17:35 | Son Güncelleme:

Ünlü isimden şaşırtan sözler: "Bir çanta parasına, yatırım yaptım. Gelecek topraklarda"

Ünlü isimden şaşırtan sözler: "Bir çanta parasına, yatırım yaptım. Gelecek topraklarda"

2020'de kalabalıktan uzaklaşarak köy hayatını ya da sessizliği seçen birçok ünlü oldu. Sertap Erener'den Deniz Akkaya'ya kadar birçok ünlü isim köy evi ya da toprak satın aldı. Çanakkale'den beş dönüm yer satın alan Deniz Akkaya, "Kızım Ayşe için bir çanta parasına, yatırım yaptım. Bundan sonra ufak paralar geldikçe alışveriş yapmadan toprağa yatıracağım." dedi.

Doğayla bütünleşen ve köy hayatını seven ünlüler kalabalıktan uzak yaşıyor. Peki, hangi ünlü köy hayatını tercih etti? Hangi ünlü kalabalıktan uzak bir ev ya da toprak aldı? 2020'de kalabalıktan uzaklaşarak köy hayatını ya da sessizliği seçen birçok ünlü oldu. Sertap Erener'den Deniz Akkaya'ya kadar birçok ünlü isim köy evi ya da toprak satın aldı. Çanakkale'den beş dönüm yer satın alan Deniz Akkaya, "Kızım Ayşe için bir çanta parasına, yatırım yaptım." dedi.

DENİZ AKKAYA TOPRAĞA YATIRIM YAPTI

Kızı Ayşe’nin geleceği için Çanakkale’de beş dönüm yer satın alan Akkaya, önceki gün arsasını kontrole gitti. Ünlü manken, "Kızım Ayşe için bir çanta parasına, yatırım yaptım. Bundan sonra ufak paralar geldikçe alışveriş yapmadan toprağa yatıracağım. Gelecek topraklarda. Kıyafete yatırılan servetin ne kadar manasız olduğunu anladım." dedi.

SERTAP ERENER MARMARİS'TEN KÖY EVİ ALDI

Koronavirüs salgınından sonra Bodrum’daki yazlığında yaşamaya başlayan Sertab Erener, kendisine bir yazlık daha aldı. Bir süredir eşi Emre Kula ile doğayla iç içe bir yaşam süren şarkıcı, Marmaris’te bir köy evine yatırım yaptı. Şehir hayatından kaçarak daha sakin bir yaşam sürmek isteyen Sertab Erener, 250 bin liraya aldığı evi ilk olarak restore edecek. Kendi zevkine göre evini dizayn edecek olan şarkıcı, yılın belli bölümlerinde Marmaris’te kalacak. Bodrum’daki evinde yılbaşı akşamı vereceği canlı konser için de provalar yapan Sertab Erener, eşiyle yeni projeler için enerji topladığını da yakın çevresiyle paylaştı.

BURADA MUTLUYUM

Göksel'de şehrin kaosundan kaçıp Göcek’e yerleşen ünlüler arasında yer alıyor. Köyde bahçe işleriyle ilgilenen, yöresel yemekler pişiren ve evinin tüm işlerini kendi yapan Göksel, albümleri için de burada çalışıyor.

Karantina günlerini Muğla’daki bir köy evinde geçiren ünlü şarkıcı, “Ani bir kararla arkadaşımla Muğla’ya geldik. İstanbul’da kendimi iyi hissetmedim. Kendimize çok tatlı bir yer bulduk. Tam bir köy hayatı yaşıyoruz. Konserden konsere koşacağım diye düşünürken bir anda kendimi bahçede tavukların arasında buldum.” dedi. İstanbul’a dönmeyi henüz düşünmediğini de dile getiren Göksel şöyle konuştu: “İstanbul’da konforlu bir hayatım vardı ama burada mutluyum. Burada kalmak istiyorum ama İstanbul’da ailem var. Yarı orada, yarı burada bir hayat kurabilirim.”

<p>Terörist Öcalan ve PKK paçavralarıyla dolu olan binadaki  görüntüler gündeme bomba gibi düştü. Te

'HDP, PKK'nın hücre evi gibi çalışıyor'

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Beş asırlık Tarihi Maraş Çarşısı'nın dış cephesi yenileniyor

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Mustafa Şentop'u ziyaret etti