• $ 5,7477
  • € 6,3537
  • 276.526
  • 100237
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Rüyada kan görmenin 7 farklı yorumu

Rüyada kan görmenin ne anlama geldiğini sizler için araştırdık. Rüyada kan görmek; rüya tabirleri arasında çeşitleri anlamlara gelmektedir. Rüyada kan görmek, görme biçimlerine göre tabirlerde farklılık gösterebilmektedir. Rüyada yara olmadığı halde bedeninden kan çıktığını gören memur ise, rüşvet alır veya verir anlamına yorumlanabilir. Bazı yörelerde ise rüyada kan görmenin rüyayı bozduğu söylenmektedir.

Rüyada kan içtiğini gören ya kan döker veya haram mal yer olarak yorumlanmaktadır. Kanın üstünü lekelemediğini gören kişi ise günahtan kurtulur olarak yorumlanır. Peki, rüyada kan gölü veya kan akan çeşme, bir yerde birikmiş kan, ağzından gelen kan, vücuttan akan kanın üst lekelemesi gibi rüyalar görmek ne anlama gelmektedir? Rüyada kuş görmek ile ilgili detaylı bilgi haberimizin devamında sizlerle…

RÜYADA KAN GÖRMEK

Kan yaradan çıkıyorsa gam, keder ve zarardır. Yara olmadığı halde bedeninden kan çıktığını gören memur ise, rüşvet alır veya verir. Kan içtiğini gören ya kan döker veya haram mal yer. Kanın üstünü lekelemediğini gören, günahtan kurtulur.

Kan işediğini görmek: Sakat çocuklar olarak tabir edilir. Bazen de dul bir kadınla nikahsız düşüp kalkmayı gösterir.

Kan gölü veya kan akan çeşme görmek: Görülen yerde kan döküleceğine yorumlanır.

Burundan akan az miktarda kan: Keder ve sıkıntılarından kurtulup huzura kavuşma anlamına gelir.

Damarlarından kan geldiğini görmek: Zengin için zarar görmeye ve fakirleşmeye, fakir için mal kazanma ve zenginleşmeye işaret eder.

Bir yerde birikmiş kan görmek: O yerde haksızlık ve zulüm yapılacağını gösterir.

Vücuttan akan kanın üstünüzü lekelemesi: Hayırsız ve gayrı meşru yollardan kazanılan ve sonunda size hayır sağlamayan mal demektir.

Ağzından kan geldiğini görmek: Yalan söylemeye, dost, akraba ve yakınlarınıza iftira etmeye veya kandırmaya işaret eder.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

Pendik´te Ormanı Kundaklamaya Çalışan Kişi Gözaltına Alındı!

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Kenger sakızı geçim kaynağı oldu... Kilosu 500 liradan alıcı buluyor

Oğuz Boyu geleneğini Trabzon'da sürdürmeye çalışıyor