• $32,4846
  • €34,9027
  • 2404.13
  • 10391.9
10 Haziran 2024 Pazartesi 10:21 | Son Güncelleme:

Önümüzdeki 1,5 ayın en şanslı doğum tarihleri belli oldu! Para ve zenginlik kapılarını çalıyor, nikah tarihi alınmak üzere

Önümüzdeki 1,5 ayın en şanslı doğum tarihleri belli oldu!  Para ve zenginlik kapılarını çalıyor, nikah tarihi alınmak üzere
AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA - Astrolog Özlem Recep

Astrolog Özlem Recep haftanın en şanslı burçları açıkladı. Maddi kaynakları artış gösterip şöhreti yakalayacaklar da listemizde. Peki haftanın en yıldızlı burçları hangileri?

Mars enerjisi bu hafta burçları etkiliyor. Bu nedenle teknik aksaklıklara şiddetli tepkiler vermemek gerekiyor. Peki bu hafta 12 burcu neler bekliyor?

Merhabalar,

Bu hafta Mars Pluton karesi etkin özellikle hafta başında olası krizlerin içerisinde olmak, elektirk kesintileri ve motorlu araçlarda oluşabilecek hasarlara karşı temkinli olmalıyız. Hafta sonuna doğru yer ve toprak hareketlerinin artacağı günlerden geçiyor olacağız.

Bu hafta özellikle haftasonu Betelgeuse yıldızı etkin olacak. Betelgeuse yıldızı kadının eli, Fatma Annemizin eli olarak nitelendirilir. Kadından gelecek iyilik ve güzelliğin bizi bulduğu özel zamanlardan geçeceğiz. Bu süreç içerisinde doğayla temas etmek, sokak hayvanlarına mama vermek, kadınlara destek olmak umulmadık iyiliklerle ödüllendirilmemize vesile olacaktır.

Bu hafta aynı zamanda Mars gezegeni Boğa burcuna geçiş yaptı.

Önümüzdeki 45 gün boyunca yiyelim, içelim, para harcayalım, aman dünyaya 1 kere geldik canımız sağolsun diyerek para harcamaya meyilli bir dönem anlatılıyor olacak.

Önümüzdeki 1,5 aylık dönemde ilişkilerde en şanslı doğum tarihlerini açıklıyorum;

2000, 1988, 1976, 1964, 1952

Peki burçları neler bekliyor?

Koç: Sevgili Koç, Marsın Boğa burcuna geçişiyle birlikte 45 gün boyunca para harcama isteğiyle hareket edebilirsin. Harcamaların artarken kendi istediğin ve özellikle uzunca zamandır ihtiyacın olan konulara yönelmen iyi olabilir. Bu haftanın ana konusu aile bağların, annen, baban ve yuvan olacak. Bu hafta senin için özel olacak konu beraberliğinle ilgili bazı sırlar ve gerçek niyetler ortaya çıkacak olabilir.

Boğa: Sevgili Boğa, Marsın Boğa burcuna geçişiyle birlikte 45 gün boyunca hareket enerjin artarken kendini göstermek, spor yapmak, cinsel hayatını önemsemek isteyeceksin. Ancak bu dönem bir o kadar da kazalara açık olduğun bir süreci yaşayabilirsin, dikkatini toparlamalısın. Bu haftanın ana konusuysa maddi kaynakların için önemli anlaşmalar ve görüşmeler gündeminde olabilir. Para kazanacağın kaynaklar için önemli bir eğitim ve danışmanlıklardan geçebilirsin.

İkizler: Sevgili İkizler, Marsın Boğa burcuna geçişiyle birlikte 45 gün boyunca gizli düşmanlar tetikte seni bekliyor olabilir. Bu dönem gizli ilerleyen ya da ateşli hastalıklara biraz açıksın, hastanesel kontrollerden geçebilirsin diyebilirim. Ayrıca kapalı alanlarda olan önemli yakınların ya da önemli vakıflara yardımlarda bulunabilirsin. Bu dönemi avantajına çevirmek için şunu yapabilir ve rakiplerini ezip geçebilirsin. Çok sıkı çalış, kendini hedefine odakla ve rakiplerini geçmek için fırsatları yakala. Bu haftanın ana konusuysa kendini yenilediğin bu süreç içerisinde maddi kaynak artışları için şanslı olduğun bir süreç seni bekliyor olacak. İlişkilerinde değer göreceksin.

Yengeç: Sevgili Yengeç, Marsın Boğa burcuna geçişiyle birlikte 45 gün boyunca hayallerine hızlı adımlarla ulaşmak için gökyüzü altın harflerle ismini yazacak. Uzak yolculuklar, göç planları, düğün ve kalabalık etkinlikler içerisinde kendini bulabilirsin. Bu haftanın ana konusuysa kendini izole ettiğin ne varsa, hakkımda hayırlısı dediğin ne varsa tam anlamıyla karar verip yoluna devam etmek isteyeceksin. Önemli bir rahatsızlık süreci yaşanıyorsa bu hafta iyileşiyorsun.

Aslan: Sevgili Aslan, Marsın Boğa burcuna geçişiyle 45 gün boyunca kariyer hayatında hız kazanacaksın ancak dikkat etmen gereken konu ilişkilerin ve kendi kararların arasında iş hayatını dengelemek olacak. Bu döngü aile içi anlaşmazlıklar ya da hayatındaki kişiyle ailenden birinin sıkıntı yaşama ihtimalini de getirebilir. Bu haftanın ana konusu bazı kalabalık etkinlikler için yapılacak olan deniz aşırı yolculuklar olabilir. Özel hayatın açısından aldatılmalara karşı dikkatli olmalısın.

Başak: Sevgili Başak, Marsın Boğa burcuna geçişiyle birlikte 45 gün boyunca uzak yolculuklar, yurt dışı, uzak tatiller, yüksek eğitim ve mahkeme süreçleriyle ilgili konular gündeminde olabilir. Bu dönem sen sen ol, eşinin ailesiyle kavga enerjisine aman girme derim. Bu haftanın ana konusuysa kariyer hayatın için büyümek isteyeceğin kalabalık ortamlar ve etkinliklerin içerisinde bulunabilir, bu süreçler için uzak yolculuklar ve medya planlaması yapabilirsin.

Terazi: Sevgili Terazi, Marsın Boğa burcuna geçişiyle birlikte 45 gün boyunca kredi kartı taksitleri başını alıp gidebilir, aman diyelim. Bu süreci eşinle cinsel hayatınıza özen göstererek geçirmeniz bereket enerjinizi dengeler haberiniz olsun. Eğer ki hayatın zor zamanlarından geçen bir Terazi burcuysan bu dönem mutlaka psikolojik bir destek almak senin için iyi olabilir. Bu haftanın ana konusuysa iş hayatıyla ilgili önemli görüşmeler, terfi ya da önemli bir hakkı alma döngüsü olabilir. Yükselmen için birileri sana destek verecek.

Akrep: Sevgili Akrep, Marsın Boğa burcuna geçişiyle birlikte 45 gün boyunca dostunu düşmanını ayırt edeceğin çok özel zamanlardan geçebilirsin. Bu döngü senin için kimi nereye koyacağını çok net gösterebilir. Evliliğinde eski konuların açılmaması ve birbirinize biraz daha nezaketli davranmak önemli olabilir. Kavgalar artıyorsa yazlık bir yere kısa vadeli ev değişikliği yapın ve gidin 2 ay gelmeyin, bu enerjiyi yer değişikliğiyle sağaltın derim. Bu haftanın ana konusu, bazı yolculuklar için para harcayabilirsin. Gizli düşmanlarınla ilgili haberler alabilirsin. Eşinin ailesiyle ilgili maddi konuların içerisinde kendini bulabilirsin.

Yay: Sevgili Yay, Marsın Boğa burcuna geçişiyle birlikte 45 gün boyunca iş ve çalışma hayatınla ilgili önemli bir döngü seni bekliyor olabilir. Projeler artacak, zaman zaman ekip arkadaşları ve yanında, evinde çalışanlarla bazı münakaşaların içerisinde kendini bulabilirsin. Bu haftanın ana konusuysa hayatında birisi bulunuyorsa birbirinizle özel anlar yaşamak isteyeceğin şahane bir dönem. Hatta tutku dolu bir dönem diyebilirim.

Oğlak: Sevgili Oğlak, Marsın Boğa burcuna geçişiyle birlikte 45 gün boyunca özel hayatında yer yerinden oynayacak. Senin gibi işkolik biri çiçek açacak. Umulmadık çıkma teklifleri, seyahatler, romantik sözcükler kalbini ısıtacak. Bu haftanın ana konusuysa çalışma hayatında gelişen şartların ev ve düzenini nasıl etkileyeceği, bazı fırsatların dostların aracılığıyla seni bulması olabilir. İlişkilerin ön plandayken önemli bir karar döngüsü yaşayabilirsin.

Kova: Sevgili Kova, Marsın Boğa burcuna geçişiyle birlikte 45 gün boyunca aile içindeki dengeler oldukça önemli olacak. Aile içi küskünlüklere dikkat etmek de önemli. Bu haftanın ana konusu iş hayatıyla ilgili şanslı para geçişlerinin hızlanacağı, çocuklarının hastanesel süreçleri ve aşk hayatındaki değerin en yücesini bu hafta göreceğin olaylar seni bekliyor.

Balık: Sevgili Balık, Marsın Boğa burcuna geçişiyle birlikte 45 gün boyunca trafikte dikkatli olmanı öneriyorum. Hayatınla ilgili önemli sırların açığa çıkacağı bir dönem olurken, en yakınlarına ve en yakın arkadaşlarınla arandaki mesafeye dikkat etmeli ve kimseye hayatınla ilgili açık vermemelisin. Bu süreç içerisinde bol bol kısa seyahatler, kısa eğitimler ve anlaşmalar gündeminde olabilir. Bu haftanın ana konusuysa özel hayatınla ilgili yas tuttuğun konular bitiyor olacak. Aile ve yuvanın içerisinde özellikle çocuklarını ilgilendirecek konuların içerisinden geçebilirsin. Tatil organizasyonları içerisinde yolculuk yapmak isteyebilirsin. Kalbin boşsa birileri vesilesiyle tanışmalar ve tanıştırılmalar, o kişiden bahsetmeler gündeminde.

Sevgilerimle

Özlem Recep

  • maddiyat
  • şans
  • özlem recep
HSK'ya yeni atamalar! Görev yerleri belli oldu
HSK'ya yeni atamalar! Görev yerleri belli oldu

HSK'ya yeni atamalar! Görev yerleri belli oldu

Bakan Şimşek duyurdu: Borsaya yönelik vergi çalışması ertelendi
Bakan Şimşek duyurdu: Borsaya yönelik vergi çalışması ertelendi

Bakan Şimşek duyurdu: Borsaya yönelik vergi çalışması ertelendi

Selçuk Bayraktar paylaştı... Muharebe sahasında dengeleri değiştirecek: Bir testi daha başarıyla tamamladı
Selçuk Bayraktar paylaştı... Muharebe sahasında dengeleri değiştirecek: Bir testi daha başarıyla tamamladı

Selçuk Bayraktar paylaştı... Muharebe sahasında dengeleri değiştirecek: Bir testi daha başarıyla tamamladı