• $13,5588
  • €15,3056
  • 801.005
  • 1917.32
13 Kasım 2021 Cumartesi 09:32 | Son Güncelleme:

Oğlaklarda özlem giderme, Koçlarda fırsat zamanı! 13 Kasım 2021 burç yorumları

Oğlaklarda özlem giderme, Koçlarda fırsat zamanı! 13 Kasım 2021 burç yorumları
AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA - Astrolog Özlem Recep

13 Kasım 2021 burç yorumları alacağınız haberler karşısında uyarıyor. Astrolog Özlem Recep günlük burç yorumlarını kaleme aldı. 13 Kasım Cumartesi Koç burcunu fırsat dolu bir gün bekliyor, Akrep burcu ise zor bir gün geçirebilir. Her yorumda mutlaka kendinizi bulacağınız 13 Kasım Cumartesi burç yorumları sizlerle...

13 Kasım 2021 burç yorumları hayatın akışında bir yudum su oluyor. Çünkü günlük burç yorumları bakış açınızı değiştirebilir ve kararlarınızı alırken işinizi kolaylaştırabilir. Peki, hangi burcu ne bekliyor?

13 KASIM BURÇ YORUMLARI

13 Kasım Cumartesi Koç burcunu fırsat dolu bir gün bekliyor, Akrep burcu ise zor bir gün geçirebilir. Oğlakların ise özlemi sona erebilir. Günlük burç yorumları proje hazırlayanlardan yolculuk yapanlara ve aşık olanlara kadar her anlamda ön bilgi sunuyor. İşte en çok merak edilen konularda 13 Kasım Cumartesi burç yorumları...

KOÇ BURCU (21 MART- 20 NİSAN)

Eşinizle kısa, sürpriz yolculuklara çıkarak günü değerlendirebilirsiniz. Uzunca süredir yaşadığınız gerginlikleri atlatabileceğiniz güzel bir iki gün bulunuyor, bu fırsatı kaçırmayın. Kalbinizi acıtan küs kaldığınız arkadaşlarınızdan barışmakla alakalı ufak mesajlar alabilirsiniz, küslük enerjisini sürdürmemelisiniz. Üniversite ve eğitimle ilgilenenler için ise orijinal fikirli projelere hazırlık için parlak fikirler üretebilirsiniz.

BOĞA BURCU (21 NİSAN- 20 MAYIS)

İş yerinizdeki otoriteden yana kendinizi ne kadar gergin hissetseniz de, sizi ilgilendirecek büyük bütçeli projelerle sizi ödüllendirmek için yöneticileriniz hazırlık aşamasında. Bugün aile bireylerinizle vakit geçirmek için güzel bir gün. Büyüklerinizin sağlığıyla ilgilenmeli ve ihtiyaçlarını gidermelisiniz. Sağlık problemi yaşayan Boğa burçları bugünden sonra biraz daha kendilerini toparlayacaklar. Aşk ve ilişkilerde yanlış anlamalara fırsat vermemeniz gereken bir gün.

İKİZLER BURCU (21 MAYIS- 20 HAZİRAN)

Uzunca süredir görüşemediğiniz akrabalarınızla görüşmek ve onları ziyaret etmek için güzel bir gün. Aşk ve ilişkilerden yana umutsuz olduğunuz bugünlerde bugün alacağınız ani haberlerle mutlu olacaksınız. Kariyerinizle alakalı önümüzdeki aylarda ortaya koyacağınız projeleriniz için hazırlık yapabilirsiniz. Yolculuk yapan İkizler, eşyalarını kaybetmemeye dikkat etmeli.

YENGEÇ BURCU (21 HAZİRAN- 22 TEMMUZ)

Güne sağlığınıza çok dikkat ederek başlamalısınız. Tansiyon ve damar rahatsızlığı olan Yengeçler günü daha sakin geçirmeli. İnternet ortamından alacağınız manipülasyonlar ve haberlerle alakalı canınız biraz sıkılsa da bilin ki üzüldüğünüz her konudan arınıyorsunuz. Gün içerisinde sezgileriniz oldukça artacak yaşadığınız eş zamanlıkları mutlaka takip etmeli ve hayatınızın içine katmalısınız.

ASLAN BURCU (23 TEMMUZ- 22 AĞUSTOS)

Bugün kendinizi oldukça mutlu hissedeceksiniz. Ortaklar, dostlar ve eşinizden gelebilecek sürpriz haberlerle güne başlayacaksınız. Küçük arkadaş gruplarınızla sosyalleşmek ve bekar olan Aslan burçları için uzunca süredir tanıdığı belki yarım kalan belki de bir türlü size açılamayan arkadaşlarınızdan sürpriz haberler alabilirsiniz. Yolculuk yapıyorsanız bazı aksiliklerle karşılaşabilir ama yaşayacağı aksilikler sizin hayatında sürpriz tanışmalara sebep verebilir.

BAŞAK BURCU (23 AĞUSTOS- 22 EYLÜL)

Bugün ne işe ne de borçlarınıza ve sağlık problemlerinize odaklanmayın, sadece kendinize ve sevgiye nasıl da layık olduğunuza odaklanmalısınız. İlahi yardımın sizinle birlikte olduğunu fark edeceğiniz mucizevi bir gün. Sizin fark etmemekte ısrar ettiğiniz kişiyle alakalı ani haberler ve gelişmeler yaşayabilirsiniz. Şans vermek için acele etmeyebilirsiniz ama belki de yaşayacağınız güzellikleri ön yargınızla birlikte kaçırıyor olabilirsiniz. Evli olan Başak burçları evlilikte bugün romantizme önem verecekler.

TERAZİ BURCU (23 EYLÜL- 22 EKİM)

Uzunca süredir çocuklarıyla görüşemeyen Terazi burçları bugün sürpriz kavuşumlar yaşayacaklar. Ani aldığınız güzel haberler sizi ruhsal manada iyileştirecek. Bugün dikkat etmeniz gereken şaşırtıcı güzellikleri yaşarken aniden söylememeniz gereken sırlar. Gün içerisinde dedikodu enerjisine girmemeye özen göstererek, günün keyifli yanlarını yaşamaya çalışabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat.

AKREP BURCU (24 EKİM- 21 KASIM)

Güne psikolojik anlamda zorlanarak başlayabilirsiniz. Alacağınız haberler karşısında gerginlikleriniz artacaktır. Meditasyon ve dua ederek günü geçirmek içsel gerginliğinizi azaltacaktır. Aşk konusundan yana beraberliğinizde karşılıklı fikir alışverişiniz oldukça güzel ancak bu beraberliği ailelerle paylaşma vakti artık gelmiş olabilir. İş hayatınızdaki stresi, arkadaşlarınıza ve dostlarınıza yansıtmamanız günü kaliteli geçirmenizi sağlayacaktır.

YAY BURCU (22 KASIM - 21 ARALIK)

Bugün eşiniz ile birlikte keyifli vakitler geçireceksiniz. Çocuklarınızın sorumluluğunu paylaşabilirseniz ve olası sağlık problemleriyle alakalı eşinize destek olabilirseniz, eşinizin size hayranlığını arttırmış olursunuz. Bekar Yay burçları ise ani alacakları haberler ile neşelenebilir ve önümüzdeki günlerde eski aşklara yeşil ışık yakmak için hazırlık yapabilirler.

OĞLAK BURCU (22 ARALIK - 19 OCAK)

Uzunca süredir özlediğiniz yakınlarınızla kavuşmanız günü mutlu geçirmenize sebep olacak. Çocuklarınızdan alacağınız destek sizi çok mutlu edecek. Eşinizle birlikte geçireceğiniz güzellikler sizi mutlu ederken, ruhsal manada oldukça güçleniyorsunuz. Küs olduğunuz akrabalarınızı gün içerisinde aramanız, onların duasını almanız sizi pek çok negatif enerjiden koruyacaktır. Parasal konulardaki uzunca süredir beklediğiniz hukuksal mücadele girişimleriniz için planlar yapabilirsiniz.

KOVA BURCU (20 OCAK - 18 ŞUBAT)

Bugün kendinizi daha net ortaya koyabileceğiniz bir gündesiniz. İçinizdeki kuruntuların bir kısmını paylaşmaya hazırsanız kendinizi net bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Kendinizi ortaya koymak istediğiniz plan ve projelerle alakalı oldukça başarılı olacağınız destekler alıyorsunuz. Olası terslikler oluşursa nazar boncuğunuz olsun, üzülmeyin.

BALIK BURCU (19 ŞUBAT - 20 MART)

Aile bireylerinizin sağlığıyla ilgilenmelisiniz. Onlardan gelecek kıymetli nasihatleri yabana atmayınız. Eşinizle aranızdaki paylaşımları arttırmanın yolu evinizin içindeki güzelliklere odaklanmak olacaktır. Bugün dua enerjisinde olmanız, ilahi anlamda hayatınıza ve evinize katacağınız güzelliklere sebep olacaktır.

Aşk mı mantık mı testi

Kabuğuna çekilmeyi seven 3 burç

Cimri misin eli açık mısın? İşte cevabı

Evlilik testi sorulara cevap veriyor

Başkan Erdoğan-Elon Musk görüşmesinin detayları ortaya çıktı! Tesla'dan Türkiye hamlesi
Başkan Erdoğan-Elon Musk görüşmesinin detayları ortaya çıktı! Tesla'dan Türkiye hamlesi

Başkan Erdoğan-Elon Musk görüşmesinin detayları ortaya çıktı! Tesla'dan Türkiye hamlesi

Dünyada ilk olacak: Turkovac için yeni çalışma başladı
Dünyada ilk olacak: Turkovac için yeni çalışma başladı

Dünyada ilk olacak: Turkovac için yeni çalışma başladı

Son dakika haberleri: Emeklilerin maaş farklarının yatacağı tarih belli oldu
Son dakika haberleri: Emeklilerin maaş farklarının yatacağı tarih belli oldu

Son dakika haberleri: Emeklilerin maaş farklarının yatacağı tarih belli oldu

<p>İstanbul Ticaret Üniversitesi Ulaştırma Sistemleri Uzmanı  Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı araç içinde

Yolda kalan sürücüler araç içinde ne yapmalı?

Meta'dan dünyanın en hızlı süper bilgisayarı geliyor

Vahşi doğada ölümcül karşılaşma! Ayı kovaladı kurt kaçtı ortaya bu görüntüler çıktı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (25 Ocak 2022)