• $ 6,8661
  • € 7,7849
  • 399.411
  • 117606
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
16 Kasım 2019 Cumartesi 16:58 | Son Güncelleme:

Oğlak burcu yorumları 17 Kasım 2019 Pazar (Günlük burç yorumları)

Oğlak burcunu taşıyanlar için oğlak burcu günlük burç yorumları merak ediliyor. 17 Kasım 2019 Pazar yorumlarında oğlak burcunun ne mesajlar vereceği araştırılıyor. Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcunun yorumlarını Astrolog Ceylin Çelebi yazdı.

Oğlak burcu yorumları araştırılıyor. Oğlak burcunun 17 Kasım 2019 Pazar günü ne söyleyeceği büyük önem taşıyor. Astrolojiye yakından ilgi duyanlar oğlak burcunun yorumlarını merak ediyor. Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcu yorumlarını Astrolog Ceylin Çelebi yazdı.

OĞLAK BURÇLARI 17 KASIM 2019 PAZAR (23 ARALIK - 20 OCAK)

Fazla kıskanç tavırların ve kısıtlayıcı tutumun nedeniyle partnerinle bu sabah gerilebilirsiniz. Ona karşı önyargılı davranıyor olabilirsin. Akşama doğru arkadaşlarınla birlikteyken çok daha rahat enerjiler hakim olacak. Ancak saat 23:13’te kesinleşecek olan Ay Mars karesi gerginliklere açık ilişkileri işaret ediyor.

OĞLAK BURCU KİŞİSEL ÖZELLİKLERİ

Geleceği ayrıntılı biçimde planlamaya çalışan Oğlak'lar bu özellikleri nedeniyle sık sık kuruntulara kapılarak, depresyona girerler. İşleri ile aşırı meşgul olduklarından, insanlarla zor ilişki kurarlar. Fakat hiçbir zaman kendilerini yalnız hissetmezler. Bu nedenle onları tanımlayan sözcük 'Kullanırım' dır. Oğlaklar ciddilikleri, tutuculukları ve güçlü iradeleri ile tanımlanırlar. Çalışkanlıkları ile kolaylıkla başkalarının saygısını kazanırlar. Gerçek bir Oğlak'ın iki temel özelliği vardır. Güvenilirlik ve dürüstlük… Çok gelişmiş bir görev duyguları vardır. Bazen başkalarının başarısızlıklarını abartırlar. Oğlaklar arkadaşları ile ilgili çok iyi sırdaş olurlar, para konusunda dikkatli olmalarına rağmen, eli açık insanlardır. Geleneklere bağlı kişiler olduklarından, duygusal özgürlüğü anlamakta güçlük çekerler. Bu nedenle kendilerinden yaşça küçük kişilerle bazen sürtüşmeleri olur. Sürekli somut konularla uğraşmayı severler, doğada bulunan olaylardan örneklemelerle işlerini başarılı bir şekilde yürütürler. Bu yüzden ruhsal olarak da doyumlu kişilerdir. Olayları organize ederlerken rahatlıklarını gözetirler ve kendilerinin zevklerine uygun olmasına önem verirler. Bu özellikleri evlerine de yansır.

OĞLAK BURCU FİZİKSEL ÖZELLİKLERİ

Fiziksel özellikleri; kısa boy, ince yapı, uzun ince bir yüz. Uzun belirgin bir çene… Saçlar genelde siyahtır. Beden dar ve uzun bacaklara sahiptirler. Dizleri genelde çıkıntılıdır. Güzel bir yüz yapıları vardır. Fotojenik oldukları için model dünyasında sık sık Oğlaklara rastlarız. Ciltleri yıllar geçtikçe daha genç olur Soğuk görüntüleri onları ulaşılmaz bir hava estirse de, kendilerine güvenen bir tablo da, ortaya çıkarır. Kendinden emin tavırlarıyla herkesi kendine hayran bırakmasını bilir.

Astrolog Ceylin Çelebi

Instagram: astrolifeceylin

ceylincelebi@gmail.com

 

Apartmanlar Yarışıyor ne zaman başlayacak? Tv8'in yeni yarışmasının formatı ne?

Apartmanlar Yarışıyor ne zaman başlayacak? Tv8'in yeni yarışmasının formatı ne?

12 Temmuz reyting sonuçları yayında!

12 Temmuz reyting sonuçları yayında!

Camiden Katedrale Çevrilen Görkemli Endülüs Eseri  Kurtuba Camii

Camiden Katedrale Çevrilen Görkemli Endülüs Eseri Kurtuba Camii

aGazze'de Kovid-19 nedeniyle kapanan halk pazarları yeniden açıldı

aGazze'de Kovid-19 nedeniyle kapanan halk pazarları yeniden açıldı