• $7,8228
  • €9,4308
  • 459.326
  • 1328.83
27 Nisan 2020 Pazartesi 15:00 | Son Güncelleme:

Merkür, Boğa burcuna geçiyor! Karakterler nasıl değişecek?

Merkür, Boğa burcuna geçiyor!   Karakterler nasıl değişecek"

Bugün Merkür, Boğa burcuna geçiş yapacak. Peki, bu durum diğer burçları nasıl etkileyecek? Boğa burcu Zodyağın toprak elementine ve sabit niteliğine sahip dişil bir burcudur. Haliyle Merkür Koç burcundan ayrılıp Boğa burcuna geçtiğinde artık hızlı ve her an farklı şeylere odaklanabilen zihin yapımız yavaşlayacak ve daha sakin düşünmeye ve kararlar almaya doğru yönelecek. İşte Merkür'ün Boğa burcuna geçmesinin karakterlere etkisi...

Merkür 27 Nisan Pazartesi günü saat 22.53'te Boğa burcuna geçiş yapacak. Bu durum karakterleri nasıl etkileyecek? 12 Mayıs tarihine kadar da burada kalacak. Boğa burcu Zodyağın toprak elementine ve sabit niteliğine sahip dişil bir burcudur. Haliyle Merkür Koç burcundan ayrılıp Boğa burcuna geçtiğinde artık hızlı ve her an farklı şeylere odaklanabilen zihin yapımız yavaşlayacak ve daha sakin düşünmeye ve kararlar almaya doğru yönelecek.

Konuşurken bir süredir lafın nereye gideceğini bilmeden ve düşünmeden pat diye konuşuyorduk ancak şimdi daha sakin ve ihtiyatlı konuşmalar içerisinde olacağız. Fikirlerimizde daha sabit fikirli olmak, inatçılık durumları söz konusu olabilir. Düşüncelerimizi değiştirmekte zorlanabiliriz. Fikirsel anlamda yeni bir şeyler başlatmak elbette bu süreçte pek kolay olmayacaktır ancak daha önce başlattığımız işler varsa onları devam ettirmek ve daha kalıcı hale getirebilmek adına güzel bir zaman diliminde olacağız. Aynı zamanda bir diğer olumlu özelliği de bizlere çok daha sabırlı olabilmemiz adına pozitif etkiler sunuyor olacak olması. Bu süreçte yükseleni veya güneş burcu Boğa olanlar daha fazla Merkür Boğa etkisinin altında kalacaklardır. Merkür'ü Boğa, Aslan veya Kova burcunda olanlar ise bu süreçte sabit fikirlilik veya inatçılık özelliklerinin daha fazla arttığını gözlemleyebilirler.

Astrolog Ceylin Çelebi

www.ceylincelebi.com

Instagram: astrolifeceylin

<p>Gram altın son dakika itibarı ile yükselişini sürdürerek 460 lira bandına dayandı. Altın fiyatlar

Altın yakın ve orta vadede yükselecek mi? Gram altında son dakika gelişmeleri!

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İzmir'de baraj suları altında kalan köyün kalıntıları ortaya çıktı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları