• $13,6258
  • €15,2389
  • 785.362
  • 1997.69
24 Ağustos 2021 Salı 10:13 | Son Güncelleme:

Mavi Dolunay etkileyecek! Bu tarihlere dikkat

Mavi Dolunay etkileyecek! Bu tarihlere dikkat
AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA - Merve Kantarcı Çulha

22 Ağustos'tan itibaren Mavi Dolunay'ın etkileri başlayacak. Mavi Dolunay'ın en büyük etkisi olayların perde arkasını öğrenmek. Bir yandan müjde getiren Dolunay diğer yandan deprem ve doğa olaylarına da dikkat çekiyor. Astrolog Özlem Recep, Mavi Dolunay'ın koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcuna etkisini Mor Papatya'ya değerlendirdi. Mavi Dolunay'la birlikte aşk kapınızı çalabilir, sürpriz hamilelikler olabilir ve terfi haberi alabilirsiniz. İşte Mavi Dolunay'ın burçlara etkisi…

22 Ağustos'ta bizleri selamlayacak olan Mavi Dolunay'ın en büyük etkisi; bireysel anlamda yaşadığımız krizlerin içerisinde aniden biten giden konuların perde arkasını öğrenecek olmamız. Bir nevi sırlar ortaya dökülecek.

Mor Papatya'ya açıklamalarda bulunan Astrolog Özlem Recep, Mavi Dolunay'ın burçlara etkisini değerlendirdi.

Dolunay anındaki yükselenin kavuşum yaptığı Rastaban yıldızı, "Kim bir mazlumsa üzülmesin, uzun süreç içerisinde hakkını alacak" diyor olacak bize. Yani olumsuz olayların gizli nedenlerini öğrenip, hak ettiğimiz değerlere de bu dolunay ile birlikte kavuşmamız mümkün.

KALBİ KIRIK OLANLAR MÜJDE: MAVİ DOLUNAY AŞKI GETİRECEK

Mavi Dolunay, en çok aşktan yana yüzü gülmeyenleri ve kalbi boş olanları etkileyecek. Bu dönemde gökyüzünde toprak üçgeni bulunuyor. Sonu evlilikle bitecek uzun soluklu ilişkiler bu dolunayın etkisiyle başlayacak. 22 Ağustos saat 15.01'de Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek Mavi Dolunay, bu senenin ikinci Dolunayı olmasıyla bizi derinden etkileyecek gibi görünüyor. Mavi Dolunay sürpriz hamilelikleri de müjdeliyor.

17-18-19 EKİM TARİHLERİ NEDEN ÖNEMLİ?

Dolunay'ın sert etkilerini tüm dünya 27, 28 Ağustos tarihinde İnsan Haklarını etkileyen olaylarla yaşarken, toprak hareketleri ve depremleri de gündemimize getirebilir. Bireysel anlamda yaşadığımız krizlerin içerisinden aniden biten giden konuların arkasını 17, 18, 19 Ekim tarihinde anlayacağız. Eğer ki kalbimiz temizse, hakkımız varsa alamadığımız haklarımızı teslim alacağımız, yüzleşeceğimiz tarihler de bu tarihler.

BİLİM, TEKNİK ve ULAŞIM OLDUKÇA ÖNEMLİ

Mavi Dolunay ile insanlığın iyileşmesi ve tedavisi için bilim, organ nakli, hava ve denizcilik ulaşım araçları konusunda aşamalar kaydedilecek.

Uzay astronomi, göksel işaretler, hava olayları, tayfun gibi olaylarla karşılaşabiliriz. Okulların açılması gündemde olsa da yanıtları evet olacaksa Ekim ayının ortasıyla birlikte karar değişikliğine gidilebilir. İnternet ağı düzenlemeleri, büyük bir yapılanma aşamasında olunan yeni bir mobil uydu işletim sistemine hazırlığın da tamamlandığı önemli bir zaman dilim.

EN FAZLA ETKİLENECEK DOĞUM TARİHLERİ

1998 Ekim - 1999 Ocak arası, Haziran - Ekim 1989, Şubat - Haziran 1980 arası, Kasım 1970 - Şubat 1971 arası, Haziran - Ekim 1961, Nisan - Mayıs 1952 arası doğumlular.

BURÇLARI 15 GÜN İÇERİSİNDE NELER BEKLİYOR?

Mavi Dolunay'la birlikte toprak hareketleri, doğa olayları ve depremler de gündeme gelebilir. İnsanlığın iyileşmesi adına da bilim, organ nakli, hava ve ulaşımla ilgili önemli gelişimler olabilir. İşte Mavi Dolunay'ın burçlara etkisi...

KOÇ BURCU AŞIK OLABİLİR

Kendinizi göstermek istediğiniz noktalarda popüler olabilirsiniz. Eğer ki liderlik yapıyorsanız, bulunduğunuz firmadan başka bir firmaya geçiş yapabilirsiniz. Eğitim aldığınız her hangi bir gruptan ayrılma, uzmanlaşmayı tamamlama gibi etkiler altındasınız. Kalbi boş olanlar arkadaş gruplarından bir gönül ilişkisine başlama. Mevcut ilişkisi olanlar ise hayat yolculuğundaki hedef ve beklentiler açısından bir takım yol ayrılıkları yaşayıp, tüm bu konuları ekim ayında tekrar değerlendirmek için gündemlerine getirecekler.

BOĞA BURCU SÜRPRİZ HAMİLELİK HABERİ ALABİLİR

Kariyer hayatınızda büyük dönüşümler yaşadığınız bir sürecin içerisindesiniz. Bir kısmınız ev alma aşamasında veya evini yapılandırma aşamasında olacak. Bebek bekleyenler, tedavi görenler için şanslı alt etkileri bulunan bir dolunaydan geçiyoruz, sürpriz hamilelikler yaşayabilirsiniz. Aile büyüklerinizin sağlığıyla ilgilenmelisiniz.

ŞANS İKİZLER BURCUNDAN YANA

Hedeflerinizi, çalışkanlığınızla birlikte gerçekleştirmeye çok yakınlaştınız. Medya, ithalat, ihracat, ulaşım, internet, youtube üzerinden yapacağınız çalışmalar size başarı getirecek. Akademik kariyer düşünenler için şanslı destekler barındırıyor. Yurt dışı planlarınızı güzel değerlendirin, şanslı etkiler sizinle birlikte. Yakın - uzak akrabaların rahatsızlığı, ameliyatı biraz sizi huzursuz edebilir.

YENGEÇ BURCUNUN GÜNDEMİNDE PARA VE VERGİLER VAR

Kredi, miras, sigortadan elde edeceğiniz paralar, vergiler gündeminizde olabilir. Eşinizin gelirinde değişiklik yaşayabilirsiniz. Birlikteliğiniz içerisinde biraz kendi kabuğunuza çekileceğiniz ve uzun zamandır birbirinizle ilgilenmenin keyfini yaşayacaksınız. Atılım yaptığınız para kazanma yollarınızla ilgili büyüyen bir destek sizinle birlikte. Bir davanın sonucunu alma, nafaka arttırma gibi konular varsa şanslısınız. Geçmişten kalan önemli bir rahatsızlığınız bulunuyorsa 15 gün sonra nüksedebilir, kontrollerinizi yaptırmalısınız.

ASLAN BURCU ÖNEMLİ KARARLAR ALABİLİR

Ortaklık ve evlilik konularında tamam mı devam mı kararı alacaksınız. Kararlarınız netlik gösterirken, 2020 Ağustos - 2021 Ocak arasında yaşadıklarınızı bir gözden geçirmenizde fayda görüyorum. Arkadaşlık ilişkilerinizde kim dost kim düşman anlarken, yakın dostlarınızdan büyük faydalar göreceksiniz. Kalbi boş olan Aslan burçları yeni beraberliklere kapılarını açabilir. İkinci bebek bekleyenlerin hayatını değiştirecek bebek geliyor, haberiniz olsun.

BAŞAK BURCU TERFİ EDEBİLİR

İş hayatınızda, çalışma hayatınızdaki kişiler ve günlük çalışma temponuzda büyük dönüşümler yaşayacaksınız. İş teklifi aldıysanız, terfi ederek yükselme ve eski iş arkadaşlarınızdan yardım görebilirsiniz. Günlük hayatınızda biraz isyankâr günlerden geçerken, hislerinize güvenerek hareket etmeniz size büyük faydalar sağlayacak. Sağlık konusunda kendinizle ilgilenmeye başlayabilir, fazla kilolarınız bulunuyorsa dolunay enerjisiyle diyetisyen eşliğinde kilolarınızı verebilirsiniz.

TERAZİ BURCUNUN AŞK HAYATINDA KEYİFLİ GÜNLER KAPIDA

Aşk hayatınızda keyifli, neşeli bir sürecin içerisindesiniz. Çocuklarınız bulunuyorsa bir konuda başarıya ulaşabilir. Bebek bekleyenler sürprizlere açık olmalı. Seyahat ve kendinize zaman ayırmak için kıymetli zamanlardan geçiyorsunuz. Bu Dolunayın etkisi ile önümüzdeki günlerde evlilik kararı ile yer değiştirmeye hazırlanabilirsiniz haberiniz olsun. Ama gitmeyi düşündüğünüz yer neresiyse tekrar geri geleceğinizi bilin isterim.

AKREP BURCU KARİYERDE YÜKSELEBİLİR

Ev hayatınızda veya kimseye açmadığınız içte olan yalnız dünyanızda büyük bir dönüşüm yaşıyorsunuz. Ev alma- satma, uzak yerlerden geleceğe dönük yatırımlar yapmak güzel ama bir o kadar da zorlayıcı enerjiler altındasınız. Aile büyüklerinizin lütfen kontrollerini yaptırın, onların sağlığıyla bu süreç içerisinde biraz daha fazla ilgilenmenizi istiyorum, size ihtiyaçları bulunuyor. Bir boşanma sürecindeyseniz yeni bir düzen kuracak olabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili farklı bir çevreden yardım alarak bir yükseliş yaşayacaksınız, yabancı kişiler ile tanışabilirsiniz, ön yargılı hareket etmemek çok önemli.

YAY BURCUNUN GÜNDEMİ SEYAHATLER

Düşünceleriniz bu aralar çok keskin ve adeta isyankâr. Geleceği düşünürken özellikle yurtdışı bağlantıları ile ilgili projeler yaparsanız şans sizden yana. Kendinizi göstereceğiniz, eğitim ve sertifika programlarında başarılar elde edebilirsiniz. Seyahatler gündeminizde olacak gibi görünüyor, gezme planlarınız varsa ama biraz sağlığa ekstra önem göstermek gerekli. Mahkemelerin lehinize sonuçlanması, eskiden ortaklık yaptığınız kişiler ile yeniden bir araya gelme ve sözleşme imzalamanız mümkün. Yakın çevrenizden, arkadaşlarınızdan güzellikler göreceksiniz.

OĞLAK BURCU PARASAL KONULARDA ŞANSI DEĞERLENDİRİN

Parasal konularda şansın sizden yana olduğu, iyi bir iş teklifi alabilir, yatırım yapacağınız konular bulunuyorsa şansın sizden yana olacağı bir döngüdesiniz. Biraz mesafeli durmayı seversiniz sizler, kendi kabuğunuza çekilirken bu Dolunay'da değer görmek ve takdir almak çok hoşunuza gidecek. Sevgi konularında eğer ki evlilik düşündüğünüz bir beraberliğiniz varsa ve aranızda yol varsa bu süreç içinde kavuşacaksınız.

KOVA BURCU: EV ALMAK İÇİN UYGUN DÖNEM

Sağlığınıza çok dikkat etmeniz gereken bir süreçtesiniz. Sinir sistemi, kalbiniz, damarlarınız, ruhsal dengeniz, baş ve migren ağrıları ile ilgili bir süreç yaşayabilirsiniz. Kilo almaya meyillisiniz. Ödem yapıcı yiyeceklere dikkat. Sağlık açısından daha az kalabalık ortamlara katılmanız sizin için daha iyi olacaktır. Herhangi bir evlilik hazırlığındaysanız bu Dolunay ile nikâh, organizasyon gibi uğraşlarla koşturabilirsiniz. Yalnızsanız karşınıza yeni biri çıkabilir ama muhalefçi tutumlara dikkat etmelisiniz. Ev almak için şanslı etkiler altındasınız. İş hayatınızdaki değişen konuları sakinlikle karşılayın, şans sizden yana.

BALIK BURCU TERFİ EDEBİLİR

Ruhsal dünyanızda büyüttüğünüz konuları hayatınıza çekmek için büyük enerjiler altındasınız. Neyi düşündüğünüze, neyi çektiğinize dikkat etmelisiniz. İş yerinizde büyük bir yapılanma aşamasında olabilir ve terfi alabilirsiniz. Sinir sisteminize dikkat etmeniz gereken günlerden geçiyor olabilirsiniz, yukarıya güvenin gitmesi ve bitmesi gereken her türlü konu hakkınızda hayrınıza. Araç ve evde kesici aletler kullanırken de dikkatli olunuz.

  • Mavi Dolunay
  • Mavi Dolunayın burçlara etkisi
  • Mavi Dolunayın etkileri
  • Astrolog Özlem Recep
  • Mavi Dolunay müjdesi
Milli Muharip Uçak TF-X meydana çıkıyor... İmalat bu yıl başlayacak: Yer testleri için tarih verildi
Milli Muharip Uçak TF-X meydana çıkıyor... İmalat bu yıl başlayacak: Yer testleri için tarih verildi

Milli Muharip Uçak TF-X meydana çıkıyor... İmalat bu yıl başlayacak: Yer testleri için tarih verildi

AGİ ile ilgili belirsizlik ortadan kalktı... Resmi Gazete'de yayımlandı: İşte detaylar
AGİ ile ilgili belirsizlik ortadan kalktı... Resmi Gazete'de yayımlandı: İşte detaylar

AGİ ile ilgili belirsizlik ortadan kalktı... Resmi Gazete'de yayımlandı: İşte detaylar

Türkiye'den milyon dolarlık ihracat... İlk sırada Güney Kore var
Türkiye'den milyon dolarlık ihracat... İlk sırada Güney Kore var

Türkiye'den milyon dolarlık ihracat... İlk sırada Güney Kore var

<p> </p>

İBB karla mücadelede neden sınıfta kaldı?

Polisleri şaşkına çeviren suçluların ilginç fotoğrafları

dünyanın en zor testi olduğu iddia edilen dikkat testi! Sosyal medyayı salladı

Limonu mikrodalgada 20 saniye ısıtırsanız... Bakın nasıl bir etkisi var