• $28,9353
  • €31,4943
  • 1937.34
  • 8026.27
17 Kasım 2023 Cuma 14:03 | Son Güncelleme:

Maddi refah ve evlilik yolu apaçık! Yengeç, Aslan, Akrepler gözlerini dört açsın! Koçlar sağlıklarına dikkat

Maddi refah ve evlilik yolu apaçık! Yengeç, Aslan, Akrepler gözlerini dört açsın! Koçlar sağlıklarına dikkat
AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA - Astrolog Özlem Recep

Astrolog Özlem Recep günlük burçları kaleme aldı. 17 Kasım 2023 tarihli burçlarda aşk ve kariyer fırsatları yağıyor. Koçlar sağlık durumlarına dikkat etmeli. Peki burçları neler bekliyor? İşte yanıtı...

17 Kasım 2023 günü Boğalar düşmanlarıyla karşı karşıya geliyor. İkizler burcu partnerleriyle bağlantılarını kuvvetlendirmeliler. Peki günlük burç yorumlarında bizleri neler bekliyor?

17 KASIM 2023 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Koç: Sevgili Koç, ailenin sağlığına dikkat etmelisin. Önemli bir sağlık sıkıntısı yaşıyorsan önlemlerini alman gereken bir gün. Ameliyat ve çeşitli işlemler hayatının merkezindeyse dinlenmen önemli. Maddi kaynaklarını temkinli harcamalısın. Hayatındaki gizlilikleri kimseyle paylaşmaman senin için iyi olabilir.

Boğa: Sevgili Boğa, açık düşmanlarınla restleşeceğin bir sürece giriyorsun. Hayatının merkezinde kim varsa belki eşin belki de yeni başlayan ilişkin netleşeceksin. Uzak yolculuk planları yaparken hayatını yeniden inşaa etmek ve taşınmak da isteyebilirsin.

İkizler: Sevgili İkizler, sağlığına özen göstermen gereken bir gün. Özellikle ateşli rahatsızlıklara karşı. Maddi anlamda bütçeni dengelemek zorundasın. Özel hayatın açısından bazı sırları fark ederken, birbirinize kenetlenmek ve özel zamanlar geçirmek ruhuna iyi gelebilir.

Yengeç: Sevgili Yengeç, çocuklarının rahatsızlığı gündeminde olabilir. İlişkilerinle ilgili tamam mı devam mı kararı alırsan eğer bu bitiş seni üzmesin. Hayatının merkezine koyacağın yeni biriyle yol almak ruhuna iyi gelebilir.

Aslan: Sevgili Aslan, aile içindeki rahatsızlıklara dikkat etmen gereken bir gün. Ayrıca aile içinde ben sen kavgaları söz konusuysa kendini biraz dizginlemek önemli. Evinin içindeki arızalara ve tamirlere açık bir günden geçtiğini belirtmek isterim. Adaçayı ve nazara karşı önlemlerini almalısın.

Başak: Sevgili Başak, trafikte çok dikkatli olman gerekiyor. Aracınla yapacağın kazalara açıksın, dikkatini toparlamalısın. En yakın arkadaşlarınla ya da akrabalarınla oluşabilecek gerginlikler gündeminde olabilir. Özel hayatına karışmaları seni içsel anlamda yoruyor olabilir, belki de mesafe en güzelidir.

Terazi: Sevgili Terazi, maddi kaynaklarına sahip çıkmalısın. Harcamaların artıyor. Hayatının merkezini yeniden şekillendirmek isteyeceğin bir günden geçiyorsun. Geçmiş ve gelecek arasında kaldığın her gün seni yorabilir, hayatını toparlamak ve kararlarının arkasında durmak önemli.

Akrep: Sevgili Akrep, sağlığına ve kazalara karşı dikkatli olman gereken bir gün. Hızlı hareket etmek bazen telaş ile hayata dair hata yaptırır. Sen ilerliyorum sanırsın aslında hedefini tutturamadığın için yanlış hamleler yapmış olursun. Acele ettiğin şeye geç kalma derim. Yolculuklar aktifleşecek. Beklediğin haber ve o görüşme gündeminde.

Yay: Sevgili Yay, arkandan dönen oyunların farkına varman gereken bir gün. Aslında çoğu şeyi içsel anlamda belki de biliyorsun. Zihnini sanata ve yaratıcılığa odaklarsan şahane olacak. Maddi anlamda iş bağlantılarını geliştirebilirsen kapılar açılıyor. Zorlansan da yola devam.

Oğlak: Sevgili Oğlak, kalabalık ortamlardaki bazı kişilerle yol ayrımların gündeminde olabilir. Kimi nereye koyacağını belirleyeceğin bir gün olacak. Ay senin burcunda ilerliyor. Geçtiğimiz yıllardan bu yana yaşadığın, zorlandığın ne varsa silmek ve yeniden kendini inşaa etmek isteyebilirsin. Bu bazen bir hayal kırıklığıyla olabilir. Ama bilemezsin ki hayatının altı belki de üstünden daha güzel olacak.

Kova: Sevgili Kova, kazalara ve kronik rahatsızlıklarının tetiklenmesine karşı önlemlerini almalısın. Gün içerisinde plan yapmak, projelerini geliştirmek ve ilerletmek için fırsatlar seninle birlikte ancak güçlü rakipler ya da yöneticilerle karşılaşma potansiyelin bulunuyor. Bu kişilere karşı temkinli olman önemli.

Balık: Sevgili Balık, akrabalarınla gerginliklere karşı temkinli olman önemli. Devlet, hukuk, vatandaşlık haklarıyla ilgili olan konularda bazı sıkıntılarla karşılaşman söz konusu olabilir. Geçmiş ve gelecekle ilgili konuların tam merkezinden geçtiğin şu günlerde özellikle geçmişte kimin hakkına bilerek ya da bilmeyerek girdiysen belki de af dilemek seni yukarıya taşıyabilir. Bazı itiraflar, haberleşmeler ya da karşılaşmalar yaşandı yaşanacak...

Gümrük Birliği'ne dikkat çekti: Kabul edilirse, daha olumlu günleri göreceğiz
Gümrük Birliği'ne dikkat çekti: Kabul edilirse, daha olumlu günleri göreceğiz

Gümrük Birliği'ne dikkat çekti: Kabul edilirse, daha olumlu günleri göreceğiz

Netanyahu hükümetinde kriz... Savunma Bakanı ortak basın toplantısına çıkmadı
Netanyahu hükümetinde kriz... Savunma Bakanı ortak basın toplantısına çıkmadı

Netanyahu hükümetinde kriz... Savunma Bakanı ortak basın toplantısına çıkmadı

İşgalci İsrail ordusundan flaş 7 Ekim açıklaması... Hamas, Gazze Tümeni Komutanı'nı öldürdü
İşgalci İsrail ordusundan flaş 7 Ekim açıklaması...  Hamas, Gazze Tümeni Komutanı'nı öldürdü

İşgalci İsrail ordusundan flaş 7 Ekim açıklaması... Hamas, Gazze Tümeni Komutanı'nı öldürdü