• $7,2108
  • €8,79
  • 415.613
  • 1497.95
29 Ağustos 2012 Çarşamba 04:32 | Son Güncelleme:

Kusursuz sevgili olmanın 5 altın kuralı !

Kusursuz sevgili olmanın 5 altın kuralı !

Erkek arkadaşınızla aranızdaki ilişkiyi güçlendirmek istemez misiniz ?

Arkadaşlarından, hobilerinden ve sizden vazgeçmeden size olan bağlılığını güçlendirebilirsiniz.
Kolayca ilişkinizde uygulayabileceğiniz önerilerle  hem kusursuz bir sevgili olacak hem de sevgilinizin size olan tutkusu artacak.

SEVGİNİZİ GÖSTERMEKTEN ÇEKİNMEYİN

Erkekler her yerde onlara olan sevginizi göstermenizi istiyor. Dışarıda ya da arkadaşlarınız sevginizi belli etmekten çekinmeyin, onlara olan sevginizi her daim gösterin.

ARKADAŞLARIYLA VAKİT GEÇİRİN

Sevgilinizin kalbine giden yollardan biri de vazgeçemedikleri yakın arkadaşlarından geçiyor.  Ara sıra sizde sevgilinizin yanında  erkek arkadaşlarına eşlik ederek ne kadar eğlenceli biri olduğunuzu gösterin.  Ancak sürekli eleştirmekten ve çok fazla konuşmaktan uzak durun. Sevgilinizle yaptığınız planlara arada bir arkadaşlarını da dahil edin.

KÜÇÜK SÜRPRİZLER YAPIN

Kadın ya da erkek hiç fark etmez herkes sürprizlerden keyif alır. Sevgilinizi mutlu etmek için küçük hediyeler ya da yorgun geldiği bir akşamı keyiflendirmek için hazırlayacağınız yemeklerle mutlu edebilirsiniz.

RUH HALİNİ ANLAMAYA ÇALIŞIN

Erkekler ne kadar dertleri olsa da kadınlar gibi çok anlatma taraftarı değillerdir. Ancak kötü göründüğünü anladığınız an çok fazla üzerine gitmeden bir problem olup olmadığını sorun. Konuyu çok irdeleyip, karşı tarafı sıkmadan kendi isteğiyle anlatmasını bekleyin.

İLTİFAT ETMEYİ İHMAL ETMEYİN

Erkekler de en az kadınlar kadar iltifattan hoşlanır. Ancak direkt olarak fiziksel özelliklerine karşı değil. Onun ne kadar esprili olduğunu, sizi ne kadar çok eğlendirdiğini, mutlu ettiğini söyleyin. Yanında kendinizi ne kadar çok güvende hissettiğinizi söylemeniz hoşuna gidecektir.
 

<p>FETÖ'nün kurulduğu 1967-1986 arasında, kadının adı ve yeri neydi? Kadını da çocuğu da kullanan FE

FETÖ kadınları nasıl kullandı?

Türkiye'nin en uzun üçüncü tünelinde sona gelindi

Baş ağrısı ve burun kanaması nedeniyle doktora gitti! Burnundan bakın ne çıktı

Bitlis'te metrelerce yükseklikteki karla zorlu mücadele böyle görüntülendi