• $8,5121
  • €10,2778
  • 499.211
  • 1441.33
30 Nisan 2021 Cuma 11:04 | Son Güncelleme:

Koç burcu insanının özellikleri ve koç burcuna mutluluk tüyoları

Koç burcu insanının özellikleri ve koç burcuna mutluluk tüyoları
AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA

21 Mart-20 Nisan arasında dünyaya gelen Koç burcu insanı dik duruşlu, aldırmaz görünse de özellikle koç burcu kadınları tam anlamıyla bir şefkat yumağıdır. Bir koç burcu insanının sözlerine değil yüreğine kulak verin. Sevdiklerine oldukça fedakâr ve hesapsız koç burcu insanın özelliklerini ve koç burcu için mutluluk tüyoları yazdık.

Koç burcu insanının damarına basmadığınız sürece sorun yoktur. Özel alanlarına sadık, alışkanlıklarına bağlı bir o kadar da hürriyet delisi olan koç burcunu baskılamak ateşle oynamak demektir. Bu yüzden onu özgür bırakın. Koç burcu kadınları ise güçlü duruşları ve ultra merhametleriyle harika bir anne olabilirler. İşte koç burcuna 3 mutluluk tüyosu...

1.YAVAŞLA: Önce bir yavaşla. Derin nefes al. Anlıyoruz güç sende. Eşyanın farkına var. Ruhunu ve bedeninin dinlenmeye ihtiyacı var. Hızlandırılmış hayat yaşayan sevgili koç burçları biraz sakin kalmanızda fayda var.

2.KENDİNİ ÖNEMSE: Güç, koç burcu insanının parolasıdır. Bundan dolayı hem güçlerini ispat etmelerinden hem merhametlerine yenik düşmelerinden dolayı kendilerinden çok başkalarını önceleyebilirler. Sen özelsin sevgili koç. Kendini asla ihmal etmemelisin.

3.SİNİRLERİNE HAKİM OL: Ani tepkilerin insanı olan koç burcu insanı ateş grubundandır. Kapıları sert çarpar. Ardına dahi bakmaz. Bu güçlü duruşu canının çok yanmasına sebep olur. Tek zararı kendine olan sevgili koç, sakin kalmayı başarmalısın.

<p>Tarihçi-Yazar Koray Şerbetçi bu hafta Kestirmeden Tarih  programında Kudüs özel bölümüyle karşını

Medeniyetlerin aynası Kudüs… Kadim şehre kim ne getirdi?

NASA Mars'ın 3 boyutlu görüntülerini yayınladı

Düştüğü dere yatağında 5 gün mahsur kaldı

Mersin sahilinde bulundu! Sahil güvenlik hemen çalışma başlattı