• $13,6323
  • €15,2301
  • 786.436
  • 1997.69
1 Kasım 2021 Pazartesi 09:42 | Son Güncelleme:

Kimler kasıma güzel bir başlangıç yapacak? 1 Kasım 2021 burç yorumları

Kimler kasıma güzel bir başlangıç yapacak" 1 Kasım 2021 burç yorumları
AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA - Astrolog Özlem Recep

1 Kasım 2021 burç yorumları araştırılıyor. Sonbaharın son demlerinde kasım ayına kimler nasıl başlayacak? İkizler yeni bir ev hazırlığı içerisinde olabilir, Kova burcunun küslüklere dikkat etmesi gerekir. İşte bugünkü günlük burç yorumları...

1 Kasım 2021 burç yorumları hayatın farklı konularında fikir veriyor. Peki, kimler bugün güzel bir kasıma başlayacak? İkizler yeni bir ev hazırlığı içerisinde olabilir, Kova burcunun küslüklere dikkat etmesi gerekir. Balık burcu sevdiği birinden destek alabilirsiniz.

Astrolog Özlem Recep 1 Kasım 2021 günlük burç yorumlarını kaleme aldı. Haftaya küslük, yorgunluk ve kafa karışıklığı ile başlayabilirsiniz. İşte 1 Kasım Pazartesi burç yorumları...

KOÇ BURCU (21 MART- 20 NİSAN)

Bugün maddi anlamda yapacağınız adımlar karşısında dikkatli olmalı, önünüzü göremediğiniz atılımlar yapmamalısınız. Bilinç dışınızda yaşadığınız acıların tetiklenebileceği bir gün olması sebebiyle dua enerjisinde olmanız size çok iyi gelecektir. Önemli bir hastalık geçiriyorsanız bugün operasyonel sürece girmenizin getirisi önümüzdeki günlerde hızlıca toparlanacağınızı anlatmaktadır.

BOĞA BURCU (21 NİSAN- 20 MAYIS)

Bugün eşiniz ile paylaştığınız pek çok konunun size içsel anlamda yaraladığını ona anlatırken onun da hislerini düşünerek, empati yaparak kendinizi ifade ederseniz ani oluşabilecek kırgınlıkların önüne geçebilirsiniz. Evinizin içinde kombi ve şofben arızaları olabilir. Olası gaz sızıntılarını önemsemeli ve dikkatli olmalısınız.

İKİZLER BURCU (21 MAYIS- 20 HAZİRAN)

Bugün yeni bir eve geçmek için son hazırlıklarınızı yapıyor olabilirsiniz. Bilmediğiniz ortamlarda bulunmamaya çalışmalı ve sağlığınıza oldukça dikkat etmeniz gerekmektedir. Önemli bir iş sürecinden geçiyorsanız sonuçlarını almaya başladığınız bir günden geçiyor olabilirsiniz. Evinizi sirkeli sular ile silmek ve adaçayı yakmak, evinizin içindeki negatif enerjinin azalmasına sebep olacaktır.

Yengeç Burcu (21 Haziran- 22 Temmuz)

Sevdiğiniz kişi ile olan problemlerinizi arkadaş ortamınızdaki kişiler ile paylaşmanız size birşey kazandırmayacak. Şuan önünüzü göremediğiniz pek çok konu için ne kadar yersiz üzüntü yaşadığınızı daha sonraki günlerde anlamlandırabileceksiniz. İş yerinizdeki belirsiz konular canınızı sıkmasın, bazı konular sizi hayallerinize götürmek için ilerliyor olabilir.

ASLAN BURCU (23 TEMMUZ- 22 AĞUSTOS)

Aile bireylerinizin içerisindeki sağlık problemleri ruhsal anlamda sizi karamsarlığa sürükleyecek olabilir. Evinizin içerisinde pek çok konuya yetişirken kendinizi sıkıntılı hissedebilir, yardıma ihtiyacınızın olduğunu düşünebilirsiniz. Gün içerisinde dua etmeniz ve ihtiyacı olanlara yardımlarda bulunmanız İlahi kaynaktan gelen enerjinizi arttıracaktır.

BAŞAK BURCU (23 AĞUSTOS- 22 EYLÜL)

Evinizin içerisinde zehirlenme ve gaz sızıntılarına karşı dikkatli ve temkinli olmalısınız. Aile bireylerinizden birinin sağlık sıkıntısı sizi içsel anlamda yoruyor olabilir. Kardeşlerden yana küslüklere izin vermemek için, aranızdaki maddi problemleri çözümlemek adına biraz zamana bırakan adımlar atabilirsiniz.

TERAZİ BURCU (23 EYLÜL- 22 EKİM)

Parasal konularda olası kredi borçlarınızı ödemeniz için sıkışık bir dönemden geçiyor olabilirsiniz. Sevdiğiniz kişi ile aranızda oluşan parasal kaynaklı sıkıntıları beraberliğinize yansıtmadan ilerlemelisiniz. Bugün sağlığınızla ilgili önemli bir sıkıntınız bulunuyorsa oldukça temkinli olmalı ve kontrollerinizi yaptırmalısınız.

AKREP BURCU (24 EKİM- 21 KASIM)

İçsel anlamda sıkıntı yaşadığınız kayıplarınızı hatırladığınız bir günden geçiyor olabilirsiniz. Fazlasıyla negatif enerjiye uğrayabileceğiniz bir etki almaktasınız. Dua ve şükür enerjisinde olmanız ilahi anlamda korunmanıza yardımcı olacaktır.

YAY BURCU (22 KASIM - 21 ARALIK)

Bugün iş yerinizde olası karışıklıklar karşısında ne yapacağınızı bilemeyebilirsiniz. Hırsızlık konuları ile karşılaşırsanız sakinliğinizi koruyarak yetkililere haber vermeniz ciddi önem taşımaktadır. Düşen enerjinizi toparlamanız için yardımcı gıdalardan destek almalı ve sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz.

OĞLAK BURCU (22 ARALIK - 19 OCAK)

Bugün arkadaş ortamınızdaki pek çok kişinin niyetini tam anlamıyla anlamlandıramayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişi ile uzunca süredir yaşadığınız problemler sizi içsel manada yoruyor olabilir. Güneş tutulmasına doğru yaklaştığımız bugünlerde olası bitişler karşısında kendinizi yormamalı ve sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz. Eski eş veya sevgilinizden aldığınız haberler birazcık canınızı sıkabilir.

KOVA BURCU (20 OCAK - 18 ŞUBAT)

Bugün iletişiminizde ani verdiğiniz tepkiler uzunca zamandır içinizde sakladıklarınız olabilir. Ani verdiğiniz tepkilerin sonucunda küslükler oluşabileceğini bilmelisiniz. Yakın akrabalarınızın yaşayabileceği sağlık problemleri ve haberleri gelebilir. Kendi sağlığınızı tehlike altına sokmadan yardımcı olmanız sizi pek çok sıkıntıdan koruyabilir. Çocuklarınızın ve sevdiğiniz kişilerin desteğini almalı ve onların duygularına önem vermelisiniz.

BALIK BURCU (19 ŞUBAT - 20 MART)

Bugün psikolojik anlamda oldukça yorulmuş hissedebilirsiniz. İçsel anlamda cevap bulamadığınız sorular zihninizde dolaşıyor olabilir. Uzunca zamandır tedavi olduğunuz bir süreç içerisindeyseniz bugün ve yarın tedavinin son aşaması için doktorunuzla görüşebilirsiniz. Her türlü olumsuzluğa rağmen sevdiğiniz kişiden alacağınız destek sizi pek çok konuda mutlu edecek gibi görünüyor.

Milli Muharip Uçak TF-X meydana çıkıyor... İmalat bu yıl başlayacak: Yer testleri için tarih verildi
Milli Muharip Uçak TF-X meydana çıkıyor... İmalat bu yıl başlayacak: Yer testleri için tarih verildi

Milli Muharip Uçak TF-X meydana çıkıyor... İmalat bu yıl başlayacak: Yer testleri için tarih verildi

AGİ ile ilgili belirsizlik ortadan kalktı... Resmi Gazete'de yayımlandı: İşte detaylar
AGİ ile ilgili belirsizlik ortadan kalktı... Resmi Gazete'de yayımlandı: İşte detaylar

AGİ ile ilgili belirsizlik ortadan kalktı... Resmi Gazete'de yayımlandı: İşte detaylar

Türkiye'den milyon dolarlık ihracat... İlk sırada Güney Kore var
Türkiye'den milyon dolarlık ihracat... İlk sırada Güney Kore var

Türkiye'den milyon dolarlık ihracat... İlk sırada Güney Kore var

<p> </p>

İlçe belediyelerine tuz yerine kum mu verildi?

Polisleri şaşkına çeviren suçluların ilginç fotoğrafları

dünyanın en zor testi olduğu iddia edilen dikkat testi! Sosyal medyayı salladı

Limonu mikrodalgada 20 saniye ısıtırsanız... Bakın nasıl bir etkisi var