• $13,7242
  • €15,4942
  • 781.415
  • 1910.41
19 Ekim 2021 Salı 09:09 | Son Güncelleme:

Kim dost kim düşman anlayamadığımız bir dönem! 19 Ekim Salı burç yorumları

Kim dost kim düşman anlayamadığımız bir dönem! 19 Ekim Salı burç yorumları
AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA - Astrolog Özlem Recep

19 Ekim 2021 burç yorumları Astrolog Özlem Recep tarafından kaleme alındı. Günlük burç yorumları maddi ve manevi konularda yol gösteriyor. 19 Ekim Salı günü Kovaları güzel bir gün bekliyor, Başak ve Balıklar ise üzerinde durduğu sınavlardan yüksek sonuç alabilir. Ay'ın Şiron'la kavuşumu beklenmedik paraları da beraberinde getirebilir. İşte 19 Ekim Salı burç yorumları...

19 Ekim 2021 burç yorumları herkesin beklentilerini farklı şekilde karşılıyor. Bazıları aşktan yana şanslı olurken bazıları sadece iş hayatına göz atıyor. Peki, salı günü kimleri neler bekliyor? 19 Ekim Salı günü Kovaları güzel bir gün bekliyor, Başak ve Balıklar ise üzerinde durduğu sınavlardan yüksek sonuç alabilir. Terazi burçları ise maddi gelirini artırabilir. İşte 19 Ekim Salı burç yorumları...

19 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

19 Ekim tarihinde Ay Şiron'la kavuşum yapacak, ruhsal ve fiziksel yaralarımız adeta tetiklenecek. Ancak kimileri için Ay Şiron kavuşumunun Venüs'ten aldığı destekleyici açıyla birlikte beklenmedik paraların geleceğinin de habercisi gibi. Merkür bugün hala durağan pozisyonda olacak bu sebeple ne yapıyoruz yeni bir girişime asla girmiyoruz, çünkü durma enerjisinde. 19 Ekim Salı burç yorumları sizlerle...

KOÇ BURCU (21 MART- 20 NİSAN)

Bugün ruhsal anlamda biraz kendi kabuğunuza çekilmiş olabilirsiniz. Uzunca süredir alamadığınız bir paranın size geleceği enerjiler sizinle birlikte olacak. Bu para miras yolu ile size kalan, satılamayan bir gayrimenkulün satımı olabileceği gibi, hukuki yoldan almak istediğiniz bir paranın elinize geçmesi için avukatlarınızla görüşüyor olabilirsiniz. Sağlıkla ilgili bir probleminiz bulunuyorsa hızlıca iyileşeceksiniz.

BOĞA BURCU (21 NİSAN- 20 MAYIS)

Bugün sevdiğiniz kişinin size vereceği destek ile birlikte kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Eşiniz ile birlikte finansal atılımlar yapmadan önce acele karar vermemeli, temkinli ilerlemelisiniz. Hayatınızda kim dost kim düşman anlamlandıracağınız bir dönemden geçiyorsunuz, sırlarınızı kimlerle paylaştığınıza dikkat etmelisiniz.

İKİZLER BURCU (21 MAYIS- 20 HAZİRAN)

Bugün iş yerinizdeki arkadaşlarınızın yaşadığı zorluklara yardımcı olurken, onlar için çabalamak sizi mutlu edecek. Uzunca süredir görmezden geldiğiniz sağlık probleminizle ilgili önlemler almanız gereken bir dönemden geçiyor olabilirsiniz. Kontrollerinizi mutlaka yaptırmalısınız.

YENGEÇ BURCU (21 HAZİRAN- 22 TEMMUZ)

Bugün sevdiğiniz kişinin kendi iç dünyasında yaşadığı gerginliklere destek olurken kendinizi bulabilirsiniz. Ruhsal anlamda gergin olduğunuz bir döngüden geçerken hem ona hem de kendinize şefkatli davranmanız ilişkinizde sizi birbirinize kenetleyecektir. Aile bireylerinizin sağlığına dikkat etmeniz gereken bir süreçten geçiyorsunuz.

ASLAN BURCU (23 TEMMUZ- 22 AĞUSTOS)

Bugün evinizin içinde kendi iç dünyanızda kendinizi daha içe dönük hissedebilirsiniz. Önemli bir sağlık problemi geçiriyorsanız, hızlıca toparlayacaksınız. Beraberliğinizde bir problem bulunuyorsa olayları büyütmemeli ve zamana yaymanızı önerebilirim.

BAŞAK BURCU (23 AĞUSTOS- 22 EYLÜL)

Bugün iletişiminizdeki karamsarlığınız yakın çevrenizi biraz üzüyor olabilir. Daha sonradan şansınızın döneceği pek çok konuda sabırsız davranışlarınız pek çok kişi tarafından eleştirilebilir. Önemli bir projeniz ve sınavınız bulunuyorsa yüksek sınav sonuçları ile tamamlayabilirsiniz.

TERAZİ BURCU (23 EYLÜL- 22 EKİM)

Bugün maddi anlamda alamadığınız gelirlerin size geleceği bir süreç için ilgili kişiler ile görüşebilir ve gerekirse hukuki süreci başlatabilirsiniz. Sevdiğiniz kişi ile aranızdaki sıkıntıları güvenmediğiniz kişilere anlatmaktan kaçınmalısınız.

AKREP BURCU (24 EKİM- 21 KASIM)

Bugün hayatınızdaki güzellikleri başkaları ile paylaşmaya kendinizi sabırsız hissederken, sakinliğinizi korumanız sizi pek çok negatif enerjiden koruyacaktır. Olası bir sağlık problemi veya estetik operasyon geçirdiyseniz hızlıca toparlanacaksınız.

YAY BURCU (22 KASIM - 21 ARALIK)

Bugün iç dünyanızda zihninizden geçen kelimeleri susturamıyor olabilirsiniz. Değişmeye yakın düzeniniz için psikolojiniz yoruluyor olabilir. Gizli kadın düşmanlara dikkat etmeli, güvenmediğiniz kişiler ile konuşmalarınıza dikkat etmelisiniz.

OĞLAK BURCU (22 ARALIK - 19 OCAK)

Bugün çocuklarınızın tamamlaması gereken önemli projeleri için destek verirken kendinizi bulabilirsiniz. Yakın dostluklarınızın hayatlarında gerçekleşen sağlık problemleri sizi biraz üzerken, kendi sağlığınıza da dikkat etmeniz gereken bir süreçten geçtiğinizi belirtmek isterim.

KOVA BURCU (20 OCAK - 18 ŞUBAT)

Bugün ev veya iş hayatınızda önemli bir süreci tamamlayacak güzel enerjiler altındasınız. Çalışma ortamınızdaki yöneticilerin ve aile büyüklerinizin sağlığıyla ilgili önemli bir sürecin içerisinde olabilirsiniz. Onlarla ilgilenmeyi ihmal etmemelisiniz.

BALIK BURCU (19 ŞUBAT - 20 MART)

Bugün zihninizden geçen pek çok konunun doğruluğuyla ilgili haberler alabilir ve herşeyin nasıl da gözler önünde olduğuyla ruhsal anlamda biraz gerilebilirsiniz. Önemli bir sınav ve projenin içerisindeyseniz tamamlayacak ve önümüzdeki günlere yüksek puanlarla birlikte isminizden söz ettireceksiniz.

Altını seven 3 burç

İngilizler Türkiye'nin sistemine hayran kaldı! 'Bize de öğretin'
İngilizler Türkiye'nin sistemine hayran kaldı! 'Bize de öğretin'

İngilizler Türkiye'nin sistemine hayran kaldı! "Bize de öğretin"

Tüm zamanların en yükseği... Tarım sektöründen ihracat rekoru
Tüm zamanların en yükseği... Tarım sektöründen ihracat rekoru

Tüm zamanların en yükseği... Tarım sektöründen ihracat rekoru

Türkiye'den savunma ve havacılık sanayisi atağı... İhracat rekoru tazelendi
Türkiye'den savunma ve havacılık sanayisi atağı... İhracat rekoru tazelendi

Türkiye'den savunma ve havacılık sanayisi atağı... İhracat rekoru tazelendi

<p>Oyuncu kadrosuyla göz kamaştıran 'The French Dispatch' nihayet beyaz perdede...  Türkiye'de 'Fran

'Gazeteciliğe aşk mektubu' The French Dispatch

Bu yiyecekleri sakın buzdolabına koymayın!

Tokat'ta lise kütüphanesinde 2 el yazması Kur'an-ı Kerim bulundu

Hamzabeyli Sınır Kapısı'nda TIR kuyruğu 19 kilometreyi buldu