• $9,5835
  • €11,1078
  • 554.835
  • 1522.04
22 Mayıs 2021 Cumartesi 15:10 | Son Güncelleme:

Kapadokya'da ünlü mankenlerin defile rüzgarı

Kapadokya'da ünlü mankenlerin defile rüzgarı
DHA

Kapadokya Tülin Şahin, Özge Ulusoy, Jessica May, Deren Talu, Ecem Çırpan, Pınar Tartan, Büşra Turan ve Sinem Sülün gibi birçok mankene defile için ev sahipliği yaptı. Bir yandan doğanın eşsiz güzelliği bir yandan mankenlerin Kapadokya paylaşımları sosyal medyada çok konuşulanlar arasında yer aldı. İşte Kapadokya'daki defileden özel fotoğraflar...

Moda defileleri artık dijital platformlarda sunuluyor. Kapadokya'da moda organizasyonu tarafından 2021 sonbahar- kış sezonu dijital platform defilesi gerçekleştirildi. Çekimlerde Tülin Şahin, Özge Ulusoy, Jessica May, Deren Talu, Ecem Çırpan, Pınar Tartan, Büşra Turan ve Sinem Sülün'ün de aralarında olduğu 30 manken yer aldı.

DHA'da yer alan habere göre Dosso Dossi Fashion Show, 2021 sonbahar- kış dijital platform defilesinin çekimlerini Kapadokya'da gerçekleştirdi.

Sabah gün doğumuyla Kılıçlar Vadisi'nde başlayan çekimler, daha sonra Paşabağı Vadisi'nin peribacaları arasında ve Kızılvadi'de devam etti.

Dijital defile için kamera karşısına geçen mankenler; peribacaları, sıcak hava balonları, doğal oluşumlar ve bölgenin 'güzel atlar diyarı' olarak anılmasını sağlayan atlar eşliğinde görsel güzellik oluşturdu.

"MODA HER ZAMAN ÖNDE GİDER"

Zelve-Paşabağları'ndaki defile öncesi gazetecilerle bir araya gelen Tülin Şahin ise Kapadokya bölgesinde defilede yer almaktan mutluluk duyduğunu belirterek, "Moda her zaman önden giden bir şey. Sezonları daha önden tanıtıyoruz ki tüm dünyaya kıyafetler yetişsin. Dolayısıyla ters mevsim çalışıyoruz. Yazın kışlıklar, kışın yazlıklar gibi. Her işin cilvesi var, bu da bizim işin cilvesi." diye konuştu.

Deren Talu ise ilk kez Kapadokya'ya geldiğini söyleyerek, "Çok heyecanlıyım. Kapadokya çok güzel bir yer. Çok tanıdığım ve bildiğim isimlerle podyumda görev aldım. Benim 4'üncü kez podyuma çıkışım" dedi.

Özge Ulusoy da yaz sıcağında defilede hiç zorlanmayacağını belirtip, "Uzun yıllardan beri bu işi yaptığımız için biz alışığız, çok keyifliyiz. Yıllardır içinde bulunmak istediğim bir projeydi. Kapadokya bölgesinde olduğum için çok mutluyum" diye konuştu.

"KAPADOKYA BENİM İÇİN ÖZEL"

Jessica May ise Kapadokya'da daha önce dizi çekiminde yer aldığını dile getirip, "Kapadokya benim için çok özel. Ürgüp Temenni Tepesi'ne çıkan mutlaka Kapadokya'ya yeniden dönermiş. Ben de çıktım ama bu denli hızlı döneceğimi tahmin etmemiştim. Yaz döneminde bu güzel manzaralar içinde podyuma çıkmak güzel şey" dedi.

  • Kapadokyada defile
  • Dosso Dossi Fashion Show 2021
  • tülin şahin
  • moda
  • 2021 sonbahar- kış dijital platform defilesi
<p class='MsoNormal'>Microsoft'un kurucusu Bill Gates de Türkiye'ye  hayran kalan ünlülerden. yüzen

Bill Gates'in Fethiye turu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara AKM Millet Bahçesi Açılış Töreni'ne katıldı

Sigara içenler dikkat! Ciğerleri tertemiz yapan besinler

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (28 Ekim 2021)