• $9,531
  • €11,1049
  • 548.369
  • 1509.2
23 Eylül 2021 Perşembe 22:43 | Son Güncelleme:

İşte en "alfa" 3 burç

İşte en "alfa" 3 burç

Öncü ve liderlik yeteneği yüksek kişiler toplum arasında "Alfa" olarak tanımlanır. Alfa karaktere sahip kişilerin organizasyon yetenekleri gelişmiştir. İşte en "alfa" 3 burç

Alfa karaktere sahip kişiler toplum içerisinde sivrilmeyi severler ve sorunları çözmeye yatkındırlar. Çevrelerindeki insanları ulaşılması güç hedeflere yönelten öncüdür. Güçlü tarafları kitleleri peşinden sürüklemelerini sağlar. En alfa 3 burcu sizin için derledik.

3 "ALFA" BURÇ

Koç: Zeki ve çabuk kavrama özellikleri vardır. Organizasyon yetenekleri yüksektir. Çevrelerindeki insanları ulaşılması imkansız hedeflere yönlendirirken, o hedeflere ulaşmada destekleyici bir rol üstlenirler.

Boğa: Sakin ve huzurlu bir yapıya sahip olan boğalar, sorunlar karşısında da bu mütevazi tavırlarını korururlar. Yönetme ve liderlik konusunda soğuk kanlı davranan bu burcun kişileri; yaratıcı, iyi huylu ve sabırlıdırlar.

Yengeç: Bu burcun insanları derin ve sezgisel yeteneklere sahiptirler. Fedakarlık ve duyarlılık düzeyi gelişmiş olan yengeçler, liderlik vasfı yüklendiklerinde anlayışlı ve sabırlı olurlar. Şüpheci ve detaycı oluşları hata yapma oranlarını düşürür.

<p>Gençler nöbet tutuyor. Sürücüleri  uyarıyorlar. İstanbul Arnavutköy'de uçuran kasis sürücülere zo

Arnavutköy'de uçuran kasis

Kepçe ile yol kapatıp drift yaptılar

Muğla'daki fosil alanında yeni buluntulara ulaşıldı

''UÇBEY''in ilk kez kullanıldığı operasyonda gri listedeki terörist vuruldu