• $7,9497
  • €9,3976
  • 486.773
  • 1198.32
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
23 Haziran 2020 Salı 14:14 | Son Güncelleme:

İpek kirpikler suya dayanıklı mı? İpek kirpik nasıl kullanılır?

İpek kirpikler suya dayanıklı mı"  İpek kirpik nasıl kullanılır"
IHA

Bakışlarda farklı bir etki oluşturmak isteyenler ve güzelliğine düşkün olanlar İpek kirpik nedir? İpek kirpik nasıl kullanılır? gibi soruların cevabını araştırıyor. Popüler olan ipek kirpikler, film yıldızlarından tutun da sıradan insanlara kadar herkesin tercihi olmaya başladı. Peki, ipek kirpiklerin kullanımı kolay mı?

İpek kirpikler son zamanlarda popüler olmaya başladı. Özellikle yaz mevsimi gelince suya dayanıklı kirpiklere de ilgi arttı. Kendini özel hissetmek isteyenlerin ve göz makyajını sevenlerin gözdesi olan ipek kirpiklerin kullanımı merak ediliyor. Peki, ipek kirpikleri kullanmak kolay mı? İpek kirpikler suya dayanıklı mı?

İHA'ya açıklamalarda bulunan Uzman Estetisyen Jiyan Dalmış, bakışlarıyla dikkatleri üzerine çekmek isteyen ve günlük hayatın her noktasında farklı bir görünüme sahip olmayı hedefleyen kişilerin ipek kirpik tercih ettiğini söyledi. Kökten uca çarpıcı kirpiklerin özellikle sosyal medyada çok konuşulduğunu belirten Dalmış, “ABD vasıtasıyla tüm dünyaya yayılan ve film yıldızlarından tutun da sıradan insanlara kadar herkesin tercihi olan ipek kirpikler sayesinde kadınlar çevrelerindeki en dikkat çekici kişi olma şansına erişebilirler.” dedi.

UYGULAMA KİRPİĞE ZARAR VERMİYOR

Kirpiğe herhangi bir zarar verilmeden işlemin gerçekleştirildiğini kaydeden Dalmış, konuşmasına şöyle devam etti:

“Kirpiklere hiçbir şekilde zarar vermeyen bu uygulama her yaştan insanın gözdesi haline geldi. Bu uygulama sayesinde insanların bakışlarına güç kazandırması söz konusu olmaktadır. Bunun yanı sıra, günün her anında, gözleri daha anlamlı ve çekici kılmaktadır. İpek kirpik uygulaması görüntüsü kadar dayanıklılığı ile de dikkat çekmektedir. Su, duş, egzersiz, ter, deniz ve havuz suyu, uyku gibi ortamlardaki baskıya ve sürtünmeye dayanıklı olan ipek kirpik farkını bakışlarıyla ortaya koymak ve karşı cinsi etkilemek isteyenlerin tercihi olmaya devam edecek gibi gözüküyor.”

İŞLEM 1 BUÇUK SAAT SÜRÜYOR

Saf ipekten imal edilen kirpik görünümüne sahip ince tüylerin kirpik diplerine eklendiğini vurgulayan Dalmış, ipek kirpik hakkında şunları söyledi:

“Bu tüyler kişinin kendi kirpiklerinin diplerine özel medikal bir yapıştırıcı ile yapıştırılmaktadır. Uygulama sırasında ipek kirpiklerin doğal bir görünüme sahip olmasına çok dikkat ediliyor. Bunun için, 8-15milimetre uzunluğundaki kalınlığı ve şekli farklı olan kirpiklerden en uygun olanlar tercih ediliyor. Buna ek olarak, ipek kirpik uygulaması, yaklaşık 1.5 saat sürüyor. Bu uygulama çoğu kişi tarafından yaptırılıyor. Bu kirpik türleri hafifliği nedeniyle kullanımı da oldukça rahattır. Bu kirpikler ile kişilerin günlük hayatına devam etmesinde hiçbir sıkıntı yaşanmaz.” 
<p>Editör:</p><p><a href='#0' >ayse.tunali@turkmedya.com.tr</a></p><p>Markar Esayan son yo

22 Ekim 2020 Güncel Haberler

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Gripten ve Kovid-19'dan koruyan besinler

Büyükçekmece'de bir eğitim uçağı boş araziye düştü.