• $8,4155
  • €10,0195
  • 494.852
  • 1386.18
16 Mayıs 2021 Pazar 09:53 | Son Güncelleme:

İlişkilerin bittiğini gösteren 10 ipucu

İlişkilerin bittiğini gösteren 10 ipucu
AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA

Bazı durumlarda ilişkinin bittiğinden emin olmak zordur. Çünkü bazen severken de ilişkiler bitebilir. İşte aklınızdaki soru işaretlerini giderecek ilişkinin bittiğini anlatan 10 ipucu...

İlişikleri bitirmek her zaman kolay olmasa da bazı şeyleri önceden hissetmek mümkün. Hislerinizin değiştiğini düşünüyor ve karşınızdakini anlayamıyorsanız aklınızda birkaç soru işareti var demektir. İşte ilişkinin bittiğini gösteren 10 ipucu...

1. ESKİYE ÖZLEM

Bir ilişkiden yorulmak ve sıkılmak bekârlık günlerini anmaya sebep olur. Anıları yad etmek mutlu eder ama eğer özlem varsa ve sürekli bunun üzerine düşünüyorsanız ilişkide sorun var demektir.

2. BİTMEYEN KAVGALAR VE ANLAŞILMAYAN SORUNLAR

Çiftlerin artık birbirini dinleyemeyecek duruma gelmesi her anı kavgaya dönüştürebilir. Bu bazen tahammül seviyesinden bazen de daha önceki sorunları gün yüzüne çıkarmamaktan kaynaklanır. Dolayısıyla ilişkinin bitmesine yakın herkes içindekini döker.

3. UMURSAMAMAK

Bir ilişkide sarsıntılar olabilir. Fakat bunları düzeltmek ya da yardım almak yerine "İnceldiği yerden kopsun" diyorsanız artık o ilişki için yapacak bir şeyiniz yok demektir.

4. ARA VERME İHTİYACI

Sık sık sevdiğinizden uzaklaşma ya da yalnız kalma ihtiyacı da ilişkide bir şeyleri yeniden gözden geçirme fikrini besler. Bu da bitmek üzere olan bir ilişkinin belirtisidir.

5. BAHANELER ÜRETMEK

İlişkiyi bitirmek isteyen taraf bazen bir açık arar bazen de sabote etmeye çalışır. Karşısındakini düşünceleriyle yormaya çalışır ve aldatmak gibi geri dönüşü olmayan hatalar yapar.

6. KAÇMAK

Sorunlardan kaçmak, göz göze gelmekten kaçmak, aynı evde denk gelmemeye çalışmak bir süre ilişkiyi devam ettirse de ihmakârlık ilişkinin bittiğine işarettir.

7. HAYAL KURMAKTAN UZAKLAŞMAK

Heyecan ve ortak hayaller ilişkileri ayakta tutan en önemli detaylardır. Gelecek adına plan yapmamak o ilişkinin devam etmeyeceği anlamına gelir.

8. ONU HERKESTEN UZAKLAŞTIRMAK

İnsan sevince birçok yerde onunla olmak ve çevresiyle o kişiyi tanıştırmak ister. Eğer artık gittiğiniz hiçbir yere partnerinizi götürmek istemiyorsanız biten ilişkinin sinyalleridir.

9. ORTAK NOKTADA BULUŞAMAMAK

İlişkilerde muhakkak farklı fikirler olur. Örneğin, çiftlerden biri kamp tatilini seviyordur, diğeri deniz tatilini. Fakat gerçek aşkta önemli olan karşılıklı fedakârlıktır. Bu fedakârlığı hep aynı taraf yapıyorsa aradaki özel bağın kopmasına ramak kalmış demektir.

10. ÖZLEM DUYMAMAK

Eğer sevdiğiniz kişiden uzak kaldığınızda özlem duymuyor ve yanında olduğunuz kişilerle daha güzel vakit geçirdiğinizi düşünüyorsanız o ilişki bitmeye yakın demektir.

  • ilişkileri bitiren 10 madde
  • ilişkinin bittiğini anlatan 10 ipucu
  • İlişikleri bitirmek
<p>Türkiye Belediyeler Birliği tarafından Keçiören Belediyesi Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkez

'Kanımızı donduran olaylar'

Ünlü isimlerden anlamlı hareket... Yanan ormanları ağaçlandırmak için gelirlerini Tema Vakfı'na bağışladı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (30 Temmuz 2021)

Dokumacı kuşların sanat eseri gibi yuvaları büyük ilgi görüyor