• $8,155
  • €9,7089
  • 457.312
  • 1393.24
25 Mart 2021 Perşembe 15:04 | Son Güncelleme:

Hem savaşçı hem duygusal koçların özellikleri

Hem savaşçı hem duygusal koçların özellikleri
AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA

Ateş grubunun enerjisiyle göz dolduran koç burcunun ilgi çeken özelliklerini bir araya getirdik. Tutkulu aşık, sadık dost, süper ebeveyn olan koç burçlarını daha yakından tanımaya ne dersiniz? İşte koç burcunun özellikleri...

Koç burcunun hayatlarındaki renk skalası sadece iki tanedir. Ya siyah ya beyaz... Evet koç burcundan bahsediyorum. "Yürüyemezsem dans ederim" sözü, bir koç burcunu en iyi tanımlayan söz. İnatçı, sabırsız ve nobran koç için aşılmayacak engel yoktur. Peki koç burcunun özellikleri nelerdir? Bir koç ile anlaşmak nasıl mümkündür? Dikkat etmeniz gerekenler ve çok daha fazlası haberimizde...

SÜPER ANNE SÜPER BABA

Koç burcu için söz konusu sevdikleri olunca oldukça fedakâr bir burçtur. Bu yüzden koç burcu ebeveynleri süper anne veya süper baba olarak tanırız. Koç burcu savaşçı ruhları ile tanınır. Bir koçun kitabında vazgeçmek ölmekle eş değerdir. Sadece hak ettiği değeri görmediğini hissederse bir koç savaşmaz.

SADIK KOÇ

Dürüstlük bir koç için hayati derecede önemlidir. Çabuk soğuma özelliği bulunan bir koç için güven her şeydir. Bir kez yalanını yakaladığı insan onun bitmiştir. Ne yapsanız nafile. Merhametli, duygusal ve içten olan koç burcu için sevgi eşitir emek demektir.

TUTKUSUZ YAŞAYAMAZLAR

Tutku, koç burçları için hayat felsefesidir. Koç burcu hiçbir zaman düzenli ve monoton bir hayat idealiyle yaşamaz. O duygularını nirvanada hissettiğinde hayattan zevk alır. Aksiyon sporlarına ve riske düşkündürler.

YAVAŞLIK KORKULU RÜYASI

Koç burcu hızlı konuşur, hızlı yürür, hızlı yemek yer. Bir koç ile anlaşabilmenizin ilk kuralı yavaş olmamanızdır. Yörüngenin lider burcu olan koç sabırsızdır. Ama sabırlarıyla sınanırlar. Bir koç burcunun hayatında yer edinmek istiyorsanız hızlı ve net olun.

  • koç burcunun özellikleri
  • koç burcu
  • koç burcu nasıl
  • koç burçları
<p>Koronavirüs salgınının uzun süredir kontrolden çıkmış olduğu ABD'de son durum ne? Aşılama süreci

ABD'de koronavirüs salgınında son durum

Beşiktaş, Erzurum'a ayak bastı

Zonguldak'ta dereden akan çamurlu su denizin rengini değiştirdi

Nisan ayında yağan kar Domaniç Dağları'nı beyaza bürüdü