• $13,6927
  • €15,4505
  • 784.844
  • 1948.17
1 Haziran 2021 Salı 10:48 | Son Güncelleme:

Haziran Temmuz düğünleri için son trendler

Haziran Temmuz düğünleri için son trendler
AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA

1 Haziran'dan itibaren düğün yasağının kalkması gelin ve damat adaylarını heyecanlandırdı. Haziran, Temmuz ve Ağustos ayında düğün düşünenler için gelinlikten düğün yerine kadar son trendleri bir araya getirdik. İşte haziran, temmuz düğünlerine kolay hazırlanmanın püf noktaları...

1 Haziran'dan itibaren açık ve kapalı alanlardaki nikahlar ve nikah şeklindeki düğün törenlerinin başlayacağının duyurulması düğün hazırlığında olanları heyecanlandırdı. Haziran ve Temmuz ayında düğün düşünenler son trendleri araştırmaya başladı. Her şeye rağmen en özel gününü en güzel şekilde geçirmek isteyenler için düğünlere dair son trendleri bir araya getirdik. Gelinlik seçiminden düğün yeri tercihine kadar her şey yaz gelinleri için büyük bir öneme sahip.

Normalleşmenin etkisiyle yeniden düğün heyecanı içerisinde olanlar gelinlik trendleri ve düğün yerleri hakkında internette araştırma yapıyor. İşte hayalinizdeki yaz düğününe kavuşmak için yapılması gerekenler ve düğün trendleri...

2021 GELİNLİK TRENDLERİ

2021 yılı gelinlik trendinde sade ama zarafetiyle ön planda olan gelinlikler tercih ediliyor. Hem yasakların etkisiyle sürekli değişen tarihler hem de hızlı düğün hazırlığı süreci sade ama şık gelinlik modasını başlattı. 2021 gelinlik trendi için rahatlık ön planda diyebiliriz. Saten, mini ve midi elbiseler, düğünden sonra kullanılabilir hâle getirilen gelinlikler de çok kullanılıyor. Çıkarılabilir etek, kol, yaka, pelerin gibi detaylara sahip gelinlikler hem düğün ve nikah hem de after parti için giyilebilecek tasarımlara dönüşebiliyor. Yani bir gelinlikten birkaç farklı stil oluşturulabiliyor.

HAZİRAN TEMMUZ DÜĞÜN TRENDLERİ

Haziran temmuz düğünleri için açık alanlar koronavirüs nedeniyle daha da popüler hâle geldi. Dekorasyonda ise biraz yaratıcılık biraz da kişiye özel tasarımlar ön planda. Masalardan sandalyelere ve mumlara kadar her detayda "Az ama iddialı" mottosu ön plana çıktı.

Özellikle temmuz ağustos düğünleri için pandeminin de etkisiyle konforu sağlayan ve dağınık oturma düzeni olan düğün alanları tercih edilmeye başlandı. 2021'in düğün trendleri arasında dikkat çeken diğer detay ise ışıklandırmalar oldu. Süslü ampuller, ledler, çiçekli avizeler, fotoğraflı ışıklandırmalar düğünlere ayrı bir hava katmaya başladı.

DÜĞÜN HEDİYELERİ

2021 düğün trendlerinde düğün ve nikâh hediyeleri de büyük bir özveriyle hazırlanmaya başladı. Artık davetlilerin yakınlardan oluşması ya da seçilmesi kişiye özel hediyelikleri de ön plana çıkardı. Son birkaç yıldır en trend hediyeliklerin başında ise yetiştirilebilir ufak bitkiler geliyor.

MAKYAJDA ESKİ TABULAR YIKILDI

2021 Haziran Temmuz düğünlerinde gelin makyajında trend doğallık. Abartılı göz makyajlarının yerini canlı ve sade makyaj aldı. Rahatlık hissi veren saç modelleri gelinleri hem daha enerjik hem de doğal göstermeye başladı.

  • haziran
  • temmuz düğünleri
  • 1 hazirandan itibaren
  • düğün trendleri
  • haziran temmuz düğünleri
  • son trendler
Arazilerin yeni 'gözü': Ondan habersiz kuş uçmayacak!
Arazilerin yeni 'gözü': Ondan habersiz kuş uçmayacak!

Arazilerin yeni "gözü": Ondan habersiz kuş uçmayacak!

Dünyada sayılı ülkeler arasındayız... 'Yeni süper malzeme' Borofen Türkiye'de üretiliyor
Dünyada sayılı ülkeler arasındayız... 'Yeni süper malzeme' Borofen Türkiye'de üretiliyor

Dünyada sayılı ülkeler arasındayız... "Yeni süper malzeme" Borofen Türkiye'de üretiliyor

Avokado çekirdeğinden üretti... Ortaokul öğrencisinin projesi birinci oldu
Avokado çekirdeğinden üretti... Ortaokul öğrencisinin projesi birinci oldu

Avokado çekirdeğinden üretti... Ortaokul öğrencisinin projesi birinci oldu

<p class='MsoNormal'>Peki, bu karar neden önemliydi? Akşam Gazetesi Yazarı  Oğuzhan Bilgin tüm merak

Artık her yerde 'Türkiye'

Yarım asırdır aynı dükkanda takılara değerli taş mıhlıyor

Ardahan buz kesti! Örümcek ağları bile dondu

Whatsapp'a yeni güncelleme!