• $7,1643
  • €8,7404
  • 413.967
  • 1483.02
19 Şubat 2021 Cuma 08:59 | Son Güncelleme:

Günlük burç yorumları 19 Şubat 2021

Günlük burç yorumları 19 Şubat 2021
AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA - Astrolog Ceylin Çelebi

19 Şubat 2021 burç yorumları bazılarında ilişkilere bazılarında ise yeni olaylara dikkat çekiyor. Ay'ın ilk dördün fazında ilerlediği bugünler projeleri duyurmak adına uygun bir süreç. Başak burcu eşinin ailesinden gelen destekle mutlu olacak, Terazi burcu ise hayalindeki teklifi alabilir. Günlük burç yorumları kariyer, sağlık, para ve ilişkiler konusunda ipucu veriyor. İşte 19 Şubat 2021 burç yorumları...

19 Şubat 2021 burç yorumları ilişkiler ve hayaller konusunda bilgi veriyor. Günlük burç yorumları hayata dair aldığınız kararları değiştirebilir. Başak burcu eşinin ailesinden gelen destekle mutlu olacak, Terazi burcu ise hayalindeki teklifi alabilir.

19 ŞUBAT 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

19 Şubat Cuma günü Ay Boğa burcundan ayrılarak saat 19.03'te İkizler burcuna geçecek. Saat 10.28 ile 19.03 arasında yeni iş başlatmamamız Ay boşlukta olacağından iyi olacaktır. Sabah güne başlarken ikili ilişkilerimizde uyumsuzluklar yaşanabilir.

Yeni ay zamanı başlattığımız projelerimizi Ay'ın ilk dördün fazında ilerlediği bugünlerde duyurmak adına uygun bir süreçteyiz. İşte 19 Şubat 2021 burç yorumları...

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ

19 Şubat Cuma günü Ay Boğa burcundan ayrılarak saat 19.03'te İkizler burcuna geçecek. Yakın çevrenle olan aktif iletişimin söz konusu olabilir. Öğle saatlerinde güçlü kadınların desteğini alabilirsin.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA

Bugün parasal konularda plansız hareketlerde bulunmak seni ay sonunda zorlayabilir. Sabah güne başlarken ikili ilişkilerinde uyumsuzluklar yaşanabilir.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER

Perşembe günü boyunca ruh halin değişken olabilir. Ay ilk dördün fazında ilerliyor dolayısıyla yeni ayda oluşan olaylar artık kendini belli etmeye başlıyor.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ

Bugünlerde ruhsal çalışmalar yapmak ve spiritüel konularda bilgi toplamak isteyebilirsin. Saat 10.28 ile 19.03 arasında Ay boşlukta ilerleyecek.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN

Ay'ın Boğa burcunda ilerlediği bugünlerde grup çalışmaları içerisinde olabilir, hedeflerinle ilgili konulara yönelebilirsin.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK

Eşinin ailesinden gelecek destekler seni mutlu ediyor. Ancak diğer taraftan sorumluluklarının sana hatırlatılması seni sinirlendirecek olabilir. Saat 10.28 ile 19.03 arasında yeni iş başlatmaman Ay boşlukta olacağından iyi olacaktır.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ

Cuma günü ortak kazançlarınla ilgili konular senin için öne çıkıyor olacak. Hayallerindeki gibi bir teklif alabilir ve çok mutlu olabilirsin. Karşına çıkacak insanlar bugünlerde senin için önemli bir işini yoluna sokmana yardım edebilir.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP

Ay Cuma günü saat 19.03'e kadar Boğa burcunda ilerliyor olacak. İkili ilişkilerin dikkat çekiyor bugün.

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY

Yeniay zamanı başlattığın projelerini Ay'ın ilk dördün fazında ilerlediği bugünlerde duyurman adına uygun bir süreçtesin.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK

Çocuklarınla ilgili beklenmedik şekilde alacağın teklifleri değerlendirmen iyi olacaktır. Şans getirici etkiler getirebilir.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA

Ev, yuva, aile konuların perşembe günü öne çıkıyor olacak. Sahip olduğun durumu korumak üzere harekete geçebilirsin. Annenden güzel bir destek görebilirsin.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK

Bugünlerde eşinin mesleği ile ilgili konularda önemli gelişmeler söz konusu olabilir. Sabah güne başlarken uyumlu enerjiler altındasın.

<p>Terör örgütü PKK'ya yönelik başarılı operasyonlar yürüten jandarma komandolar, yerli silahlarla t

Mehmetçik, 'Kirpi' ve 'Vuran' ile güvenle operasyona çıkıyor

Bitlis'te metrelerce yükseklikteki karla zorlu mücadele böyle görüntülendi

Karlı ve sisli hava Yıldız Göleti'ne estetik kattı

Kars'ın asırlık abideleri minyatüre dönüştü