• $8,1679
  • €9,7419
  • 457.703
  • 1393.24
26 Mart 2021 Cuma 17:27 | Son Güncelleme:

Hangi ünlüye eyeliner daha çok yakışıyor? Ünlülerin makyaj trendleri

Hangi ünlüye eyeliner daha çok yakışıyor" Ünlülerin makyaj trendleri
AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA

Göz makyajının olmazsa olmazı eyeliner ile kusursuz bakışların sahibi olabilirsiniz. En çok beğenilen ünlülerin eyeliner tercihlerini bir araya getirdik. Hangi ünlü hangi makyaj tercih ediyor? Eyeliner en çok kime yakışıyor? İşte Serenay Sarıkaya'dan Ebru Şallı'ya kadar eyeliner örnekleri ve "Eyeliner nasıl çekilir?" sorusunun cevabı...

"Eyeliner nasıl çekilir?" sorusunun cevabı merak ediliyor. Göz makyajında en önemli ürün olan eyeliner tutkulu bakışların püf noktası... En çok beğenilen ünlülerin eyeliner tercihlerini bir araya getirerek eyeliner kullanmanın püf noktalarını anlattık. Serenay Sarıkaya'dan Ebru Şallı'ya kadar birçok ünlünün göz makyajları üzerinden "Eyeliner nasıl çekilir?" sorusunun cevabını anlattık.

Serenay Sarıkaya'nın tercih ettiği kuyruklu eyeliner, hem gözleri ön plana çıkarıyor hem de çekik bir hava katıyor.

Kapatıcı yardımıyla göz kapaklarınızı pürüzsüz hale getirin. Bu durum eyelinerin dağılmasını engeller. Eyelinerden önce makyajın kalıcılığı için farınızı sürün. Farınızı tüm göz kapağına fırça yardımıyla sürün. Eyelinerinizi göz kapağının tam ortasına sürülerek işaretleme yapın. Kuyruklu göz makyajı yapmak istiyorsanız; şakaklara yakın bölüme kadar göz kapağınızın üzerine sürün.

Çağla Şikel de en güzel göz makyajını en güzel taşıyan ünlülerden biri. Eyeliner için daha keskin bir çizgiye kolayca ulaşmak istiyorsanız eyeliner fırçanızla siyah göz farı uygulayın.

Göz pınarına koyu renk far sürülmesi ve koyu far paletlerinin tercih edilmesi büyük gözlere çok yakışır. Hem gözün daha büyük görünmesini sağlar hem de derinlik verir.

Dünyanın moda nabzını tutan Paris Moda Haftası'nın en özel parçaları

<p>Koronavirüs salgınının uzun süredir kontrolden çıkmış olduğu ABD'de son durum ne? Aşılama süreci

ABD'de koronavirüs salgınında son durum

Beşiktaş, Erzurum'a ayak bastı

Zonguldak'ta dereden akan çamurlu su denizin rengini değiştirdi

Nisan ayında yağan kar Domaniç Dağları'nı beyaza bürüdü