• $13,5704
  • €15,3153
  • 800.958
  • 1951.17
30 Aralık 2021 Perşembe 09:10 | Son Güncelleme:

Hangi burçları 2022'de sürpriz bekliyor? Hayaller için fırsatları kaçırmayın

Hangi burçları 2022'de sürpriz bekliyor" Hayaller için fırsatları kaçırmayın
AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA

Sene sonuyla çürümüş evlilikler bitme kararı alacak. Özellikle 2018 ve 2019 yıllarında büyük krizler yaşamış ve birbirinden uzaklaşmış eşler yollarını ayırırken, yerine mart ayından sonra yeni bir aşk gelecek. Uzunca süredir mutluluğu bulamayanlar aşka kavuşacak. Peki, hangi burçlara 2022'de sürpriz var? Başaklara terfi var, Kovalara ise evlilik. İşte Astrolog Özlem Recep'in kaleminden 2022 sürprizleri...

2022'de her burca bir sürpriz var. 2022 özellikle ortalama 2 yıldır belirsizlik yaşadığımız konulardan yana bizi destekleyen ve hak edenlere hayalini gerçekleştirmek için fırsatlar tanıyacak olan güzel bir gökyüzü bizimle birlikte olacak.

1982 – 1998 yılları arasında doğanlar bir anda âşık olacak. Burada tek verebileceğim tavsiye; bu kişinin gerçek yüzünü görmek istiyorsanız şubatın ilk haftasına kadar zaman tanıyın ve sonrasında evlilik döngüsüne hızlandırın. Uzunca süredir bebek tedavisi görenlerse sürpriz şekilde hamile kalacak, evlat hasretleri bitecek. 2022'nin sonuna kadar birlik ve beraberlik içerisinde olmamız gereken süreçten geçeğiz. İşte Astrolog Özlem Recep'in kaleminden 2022 burç yorumları...

HASTALIKLARA DİKKAT

Ülkemiz açısından turizm yaz aylarıyla birlikte önemli hareketlilik yaşayacak. Sağlık açısından aralık - mart ayları arasında korona mutantına karşı oldukça dikkatli olmamız gerekiyor. 30 Ekim 2022 - 14 Ocak 2023 arasında Kovid-19 için alternatif ilaçların kullanılmaya başladığı bir döngüye gireceğiz. Korkmayın önümüzdeki döngüde ilaçlar daha da etkili olacak, yeni buluşlarla karşılaşacağız.

2022 BURÇ YORUMLARI

KOÇ: 2022'nin mart ayıyla kredi, faiz, vergi borçlarınızla ilgili sıkıntılar çözüme ulaşacak. Şubata kadar kariyer evinizde gerçekleşen Merkür Retro'su sizi yöneticilerinizle aranızdaki diyalogları zorlayacak gibi görünüyor. Mayıs ve Haziran 2022, Kasım - Aralık 2022 arasında trafik kazalarına açıksınız. Dolandırılmalara dikkat.

BOĞA: Sevgiliniz varsa bu sene evlilik kararı alabilirsiniz. Kariyer yolculuğunuzla ilgili yer değişikliği yaşamak zorunda da kalabilirsiniz. Evli olanlar için sürpriz bebek kararları alınabilecek özel süreçlerden geçmektesiniz. Mayıs - haziranda parasal konulara ve borçlanmamaya özen gösterin.

İKİZLER: Gizli düşmanlar ve entrikalara açıksınız. İşinizde gözü olan pek çok kişi size zarar verecek davranışlarında bulunabilir. Medya, eğitim ve yabancılar, yurtdışı konularında sıkıntı yaşadığınız konulara sabredin, 1 sene sonra fırsat ve şans kapınızı çalacak. Bazılarınız, haziran ayına doğru ev sahibi olabilir.

YENGEÇ: Felsefe, astroloji, psikoloji konularıyla kendinizi geliştirmek isteyecek ve kalabalık grupların içerisinde var olmak isteyeceksiniz. Kimileriyse çocuk sahibi olacak, çocuklarının evliliği, kariyeri ya da hayalleriyle ilgilenecek. Gizli düşmanlarınızın açık düşman olduğu önemli olaylar da yaşayabilirsiniz aman dikkat.

ASLAN: Kariyer yolculuğunuzda önemli atılımları yapmanız için şans ve fırsatlar olsa da eşinizin ya da açık düşmanlarınızın engelleri sebebiyle önemli zorluklar yaşayabilirsiniz. Bazılarınız evlilik yapacak gibi görünüyor ve sürpriz hamileliklere açıksınız. Anne-babanızın önemli bir rahatsızlığıyla ilgilenebilirsiniz.

BAŞAK: Tayin, terfi, taşınma konuları gündeminizde olabilir. Yalnızsanız ikili ilişkiler adına hayatınıza yarım kalmış bir sevgili girebilir. Bu kişi eğer ki yeni biriyse, arka planda sakladıklarına çok dikkat etmeniz gerekiyor. Bu sene ev ve araba alım satımlarından kârlar elde edebilirsiniz.

TERAZİ: 1,5 yıllık döngüde gayrimenkul alıyorsanız özellikle borçlanmamaya, kredi, faiz ve giderlerinize dikkat etmeye oldukça özen gösterin. Evliyseniz 2022 senesinin sonlarına doğru ayrılık aşamasına gelebilirsiniz. Kalbiniz boşsa nisan ayıyla birlikte kalbinizi dolduracak yeni biriyle evlilik döngüsü içerisine girebilirsiniz.

AKREP: Hayatınıza dair bazı gizlilikleri pek çok kişinin öğreneceği bir dönemin içerisinde olabilirsiniz. Çevrenizdeki kişilerle neleri paylaştığınıza çok dikkat etmeniz gerekiyor. Sağlıkla ilgili önemli süreçler atlatacak olabilirsiniz. Sene başında sosyal medya, internet vb. platformlarda dolandırılma riskiniz bulunuyor.

YAY: Paranıza pulunuza çok dikkat edin. Borç para verirseniz geri gelmeyebilir. Çalışma ortamınız değişiyor olacak. Ya da uzunca süredir beklediğiniz iş fırsatları gelebilir. Akrabalarınızdan hasta biri bulunuyorsa onun kaybıyla ilgili bir deneyim yaşamanız da muhtemel. Evcil hayvan sahiplenmek isteyebilirsiniz.

OĞLAK: Kariyer konularınızla ilgili tutulmalar yaşayacaksınız. Yanlış hamleler yapmadan önce zeminini güzel incelemelisiniz. Bu süreç sizin emeklilik döngünüzü de temsil ediyor olabilir. Aile büyüklerinizin sağlığıyla yakından ilgilenmelisiniz. Özellikle tedavi sonucu bebek haberleri almaya da hazırlıklı olun.

KOVA:Kalbi boş olanlar, temmuz-ağustos aylarıyla birlikte evlilik için adım atabilir. Kariyer konusunda büyük atılım yapacağınız projeler sizi bekliyor. Emeklilik haklarının peşinde olanlarsa bu sene emeklilik haklarını alabilirsiniz. İlişkinizin başında pek çok şeyi karşı tarafa anlatmanız sizi sıkıntılara karşı koruyacak.

BALIK: Flörtler kapınızda. 2021 sonunda eski beraberliğinizin kapınızı çalması aklınızı karıştırabilir. Aşk ve sevgi konularında net kararlar vermek için belki de 2022 Temmuz ayını beklemek daha iyi olacaktır. Nisan ayında yeni bir araba alımı için harekete geçebilirsiniz. Mayıs-haziran başında taşınmak için acele etmeyiniz.

Burcuna göre zeki misin?

2022'nin 3 güzellik trendi

  • 2022 burç yorumları
  • 2020 lgs
  • hangi burçları sürpriz
  • astrolog özlem recep
Başkan Erdoğan-Elon Musk görüşmesinin detayları ortaya çıktı! Tesla'dan Türkiye hamlesi
Başkan Erdoğan-Elon Musk görüşmesinin detayları ortaya çıktı! Tesla'dan Türkiye hamlesi

Başkan Erdoğan-Elon Musk görüşmesinin detayları ortaya çıktı! Tesla'dan Türkiye hamlesi

Dünyada ilk olacak: Turkovac için yeni çalışma başladı
Dünyada ilk olacak: Turkovac için yeni çalışma başladı

Dünyada ilk olacak: Turkovac için yeni çalışma başladı

Son dakika haberleri: Emeklilerin maaş farklarının yatacağı tarih belli oldu
Son dakika haberleri: Emeklilerin maaş farklarının yatacağı tarih belli oldu

Son dakika haberleri: Emeklilerin maaş farklarının yatacağı tarih belli oldu

<p>Bu zamana kadar rol aldığı projelerle büyük bir hayran kitlesi elde eden ünlü oyuncu Murat Serezl

Yeni projesini ilk kez AKŞAM'a anlattı

Çay tiryakilerine kötü haber! Öyle bir zararı var ki...

Bizi böyle kandırıyorlarmış! Tüm hileleri ortaya çıktı

Çıngıraklı yılanın kuyruğunda bakın ne var!