• $8,2364
  • €10,0327
  • 484.788
  • 1441.33
29 Nisan 2021 Perşembe 11:59 | Son Güncelleme:

Gözde Seda Altuner Sadakatsiz'in reyting sırrını anlattı

Gözde Seda Altuner Sadakatsiz'in reyting sırrını anlattı
AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA - Merve Kantarcı Çulha

Sadakatsiz dizisinde "Gönül Güçlü" karakteriyle seyircilerin sevgisini kazanan Gözde Seda Altuner, Mor Papatya'ya verdiği röportajda hayatına dair önemli detayları ve Sadakatsiz'in reyting sırrını anlattı.

Sadakatsiz dizisindeki oyunculuğu ile kendinden söz ettiren Gözde Seda Altuner, hayatındaki en önemli öncelikleri anlattı.

Aksam.com.tr'den Merve Kantarcı Çulha'nın sorularını yanıtlayan Sadakatsiz'in Gönül'ü Gözde Seda Altuner, Sadakatsiz'in reyting sırrıyla ilgili şunları söyledi:

"Sadakat herkesin algısında farklı anlamlandırdığı ama bir şekilde herkesin yaşamında yer tutan bir kavram. Sonuçta, hayatında hiç ihanete uğramadığına inanan kimseyi bulamazsınız. Konu ve hikâye tabii ki izleyiciyi çeken etkenler. İnsanlar kendi yaşamlarında karşılığını buldukları duygulara daha fazla ilgi gösteriyor. Ancak Sadakatsiz'in başarısı bence yapılan işin ve işi yapan kadronun kalitesinden ileri geliyor. Senaryodan rejiye, yapımdan oyuncu kadrosuna çok yetenekli insanlardan oluşan ve titiz çalışan bir ekibin işi Sadakatsiz. Böyle olunca zaten belli bir çizginin üzerine çıkıyor ve seyirciyi yakalıyor projeler. Farklı kesimlerden insanları yakalayan bir hikâyesi ve yüksek bir temposu var."

RÖPORTAJIN DEVAMI İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYIN

Sadakatsiz'in Gönül'ü Gözde Seda Altuner'den çarpıcı sözler: "Hiç ihanete uğramadığına inanan kimseyi bulamazsınız"

<h3><strong>Haftanın magazin başlıklarını Akşam Gazetesi Magazin Müdürü Barış Kocaoğlu ve Eda Cabul

Kerem Bursin kafelere gidenlere 'salak' dedi, Maldivler'e gitti!

Halk pazarları Covid-19 tedbirleriyle açıldı

Kadir Gecesi nasıl ibadet etmeliyiz, neler yapmalıyız?

Engelli genç kızdan annesine ''gelinlikli'' sürpriz