• $7,4664
  • €9,0525
  • 442.579
  • 1567.61
11 Haziran 2020 Perşembe 13:49 | Son Güncelleme:

Genç görünmenin sırrı: Altın iğne yöntemi! Altın iğne radyo frekansı tedavisi nedir?

Genç görünmenin sırrı: Altın iğne yöntemi!  Altın iğne radyo frekansı tedavisi nedir"
IHA

Genç görünmenin sırrı yıllardan beri araştırılan konular arasında yer alıyor. Altın iğne radyo frekansı tedavisi ile acısız, ağrısız ve ameliyatsız genç görünmenin mümkün olduğunu belirten uzmanlar, genç görünme tedavisi hakkında bilgi verdi. İşte genç görünmenin sırrı...

Genç görünmenin püf noktası herkes tarafından merak ediliyor. Genç görünme tedavisi var mı? 10-15 yaş genç görünmek mümkün mü? gibi soruların cevabı araştırılıyor. Altın iğne radyo frekansı tedavisi ile acısız, ağrısız ve ameliyatsız genç görünmenin mümkün olduğunu belirten uzmanlar, genç görünmenin sırrını anlattı. İşte altın iğne radyo frekansı tedavisi hakkında merak edilenler...

Altın İğne (hibrid enerji) radyo frekans ile kombine tedavisi hakkında bilgi veren Cildiye Uzmanı Uz. Dr. Ali Ertan Ercan, bu yöntemle 10-15 yaş genç görünmenin mümkün olduğunu kaydetti. 

İHA'ya açıklamalarda bulunan Ercan, şu şekilde konuştu:

“Acısız, ağrısız ve ameliyatsız genç görünmenin yolu artık Hibrid Radyo Frekans Sistemi ve Mikro İğne Yöntemi. Bu yöntemle 10-15 yaş genç görünüm kazanmak mümkün. Yaşımız ilerledikçe cildimizde sarkmalar ve kırışıklıklar kaçınılmaz hale gelir. Oysa hep daha genç ve daha diri görünmek isteriz. Bu nedenle cildimize ameliyat, botoks ya da birtakım cerrahi işlemler yaptırmak zorunda kalırız. Acısız, ağrısız ve ameliyatsız gencecik bir cilde kavuşmak istiyorsanız Hibrid Radyo Frekans ile cildiniz 10-15 yaş daha genç görünmesi mümkün. Radyo frekans dalgalarının cilt gençleştirme ve ciltteki kırışıklıkları tedavi etme amacıyla kullanılmasına Cilt Hibrid Radyo Frekans sistemi ve Mikro İğne Yöntemi denmektedir. Bu yöntem için cinsiyet sınırı bulunmamaktadır. Kadınlara ve erkeklere rahatlıkla uygulanan ve oldukça etkili olan ve kesin sonuç veren estetik operasyonlardan bir tanesidir.” 

“OLDUKÇA RAĞBET GÖREN BİR YÖNTEM”

Oldukça rağbet gören Hibrid Radyo Frekans ve Mikro İğne Yönteminin seansları hakkında bilgi veren Ercan, “ Seanslarımız yaşa, bölgeye ve istenen sonuca göre değişmektedir. Yaklaşık 4-8 seans sürmektedir. Bunun yanında tek seansta bile etkili sonuçlar elde edilebilir. Elbette bu süre yaşa göre farklılık göstermektedir. Örneğin:50 ve üzeri yaşlarda 3-4 seansta sonuç alınırken; 30’lu yaşlarda tek seansta etkili sonuçlar elde edilebilir. Bu yöntem sadece yüze uygulanmadığı için yapılan bölgenin büyüklüğüne göre seans süresi değişiklik göstermektedir. Kimi bölgede 30 dakika sürerken, kimi bölgede ise 2 saat sürebilir. Hibrid Radyo Frekans Yönteminde cilde mikro iğneler ile penetrasyon yapılarak radyo frekans dalgalarıyla ısı enerjisi verilir. Uzman hekim ciltte gezdirdiği bir cihazla cilde ısı verir. Verilen yüksek ısı hissi ciltteki kollajenlerin sıkışmasını sağlar. Aynı zaman da ciltte bulunan hyaluronik asit ara maddesini arttırarak cilde elastikiyet sağlar. Hibrid radyo frekans yöntemi sadece kırışıklık, sarkma ve gevşemeleri tedavi etmek amacıyla değil göbek, kalça, basen gibi bölgesel yağları radyo dalgaları ile eritmek amacıyla da kullanılmaktadır. Kırışıklık, yaşlanma, elastikiyet kaybı ve sarkma olan bölgelere odaklanan radyo frekans dalgalarının açığa çıkardığı ısı dalgalarının, cildin kollajen madde salgılamasını teşvik ettiği bilimsel olarak ispatlanmıştır. Bu kuraldan yola çıkılarak günümüzde birçok farklı cilt gençleştirme tekniği geliştirilmiştir.” diye konuştu.

<h3>Akşam Gazetesi Spor Editörü Şafak Gözmen 2021 yılının ilk derbisini Akşam TV izleyenleri için&nb

Beşiktaş - Galatasaray Maç Yorumu

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

256 yaşında ölen adamın sırrı ne?

Hayatınızı kolaylaştıracak pratik bilgiler