• $ 6,8104
  • € 7,5834
  • 380.931
  • 107266
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
13 Ağustos 2019 Salı 10:45 | Son Güncelleme:

Gelinler için en çok tercih edilen 5 saç modeli!

Gelin adayları için saç modeli en az gelinlik kadar önem taşıyor. Son zamanlarda bazı saç modelleri trend olarak öne çıktı. Gelinler saçlarını yaptırırken modaya uyum sağlamaya özen gösteriyor. Haberimizin devamında gelinler için en çok tercih edilen saç modellerini bulabilirsiniz.

Kadınlar düğünlerine en ince ayrıntısına kadar düşünerek hazırlanırlar. Gelinliklerine, saçlarına, ayakkabısına kadar her detayı düşünürler. Böyle bir günde saçlara da gereken özeni göstermek gerekiyor. Gelin saçı denildiği zaman akla önceden daha abartılı, gösterişli modeller geliyordu. Ancak son zamanlarda bu durum daha sade, gösterişsiz ama şık saç modellerine yerini bıraktı.

DÜŞÜK AT KUYRUĞU MODELİ

Gelin saçının hem çok sıkılmadan hem de toplu bir şekilde ense kısmından toplanıp serbest bırakılmasıyla olan bu model oldukça sade modellerden sadece bir tanesi. Eğer orta uzunlukta veya uzun bir saça sahipseniz bu model saçınıza topal bir görünüm katacaktır.

TAÇLI MODELLER

2019’un gelin saçlarından belki de en çok kullanılacak saç modeli taç veya gelin saçı aksesuarlarının kullanıldığı modeller olabilir. Saçın sadece serbest bırakıldığı, şık bir tacın takılmasıyla az uğraşılmış ama oldukça hoş görünen saçlar elde etmek mümkün. Bu taçlar bazen ensede toplanan hafif dağınık bir topuza bazen dümdüz bir saça takılarak çeşitli modellere oluşturulabilir.

ÖRGÜLÜ MODELLER

Örgü ve hafif dağınık modeller bohem tarzının yansıtıldığı gelin saçlarından birisi. Abartılmadan, az uğraşılmış görüntüsü verilen örgülü modeller bazen toplanabilir bazen serbest bırakılıp örgü kısmı daha çok ön plana çıkarılabilir.

SADE ENSEDE TOPUZ

2019’da sadeliğin ön planda olacağını söylemiştik. Bu sadelik topuzlara da yansımış durumda. Ensede çok sıkılmadan veya abartılmadan hafif büyüklükte ve hafif dağınıklıkta toplanan gelin saçları duvaklarla oldukça yakışıyor.

DALGALI SAÇLAR

Çok belirgin maşalar yerine gelin saçlarında öne çıkan modellerden birisi su dalgaları. Hafif dalgalara sahip saçlarınızla hem elegan hem de çok şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Su dalgasına sahip saçınızı yana toplayabilir, ensede topuz yapabilir, şık bir aksesuarla tamamlayabilirsiniz.


Balık Gölü martıların yuvası oldu

Balık Gölü martıların yuvası oldu

Hakkari'de koruma altındaki benekli semenderler görüntülendi

Hakkari'de koruma altındaki benekli semenderler görüntülendi

Acun Ilıcalı sinirlendi! Uyarılara kulak asmayan Yunus Emre'yi kovdu

Acun Ilıcalı sinirlendi! Uyarılara kulak asmayan Yunus Emre'yi kovdu

1 Haziran burç yorumları! Burçlar haziran ayına nasıl başl

1 Haziran burç yorumları! Burçlar haziran ayına nasıl başlayacak?