• $9,2563
  • €10,7502
  • 527.118
  • 1409.56
27 Mayıs 2021 Perşembe 17:45 | Son Güncelleme:

Erkeklerin aşkını ortaya çıkaran 5 davranış

Erkeklerin aşkını ortaya çıkaran 5 davranış
AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA

Birini sevmek ve ona ilgi duymak dünyanın en güzel duygusu. Fakat içten içe "Aşık mı?" diye duyulan şüphe ilişkiyi yıpratır. Peki, bir erkeğin aşık olduğu nasıl anlaşılır? Gelin erkeklerin duygularını ortaya çıkaran ipuçlarına birlikte göz atalım...

Aşkı anlatmak güzel olduğu kadar zordur aynı zamanda. Karşınızdaki kişi duygularını belli etmiyorsa bir taraf mutlaka yıpranır. Çünkü kadınlar doğası gereği sevildiğini duymak ister. Peki, bir erkeğin aşık olduğu nasıl anlaşılır? Erkeklerin aşkını ortaya çıkaran 5 davranışı bir araya getirdik.

1. Aşık olan erkek sevdiğini mutlu görmek için ufak detaylara önem verir ve her anlamda yargılamak yerine yardımcı olmaya çalışır. Tabi bu karaktere göre değişir ama sizinle alakalı en küçük detayları hatırlıyor ve buna önem veriyorsa seviyor demektir.

2. Erkekler her ne kadar dış görünüşe önem vermiyor gibi görünse de sevdiği kişilerin makyajından kıyafetine kadar her şeyine bakarlar. Dolayısıyla aşık erkek iltifat eder ve bunu söylediğinde sevdiğinin mutlu olmasından hoşlanır.

3. Seven erkek dinlemeyi sever. Eğer değer veriyorsa anlattığınız her ne olursa olsun sizi dinleyecektir.

4. Fedakârlık da sevmenin parçasıdır. Zaman zaman kendi sevmediği şeylerden vazgeçip size eşlik ediyorsa sizi gerçekten seviyordur. Uzun ilişkiler karşılıklı fedakârlıklardan beslenir.

5. Sizinle olduğu anı her şeyden özel tutmaya çalışır. Onun için bazen aileden bazen de arkadaşlarından önce geldiğinizi ifade etmese bile bunu davranışlarıyla belli eder. Aşık erkek mutlaka sevdiğine ayıracak zaman bulur.

  • Erkeklerin aşkı
  • Erkeklerin aşkı nasıl anlaşılır
  • seven erkek
<p>İstanbul Altınbaş Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Eray Güçlüer, terör örgütü DHKP-C operasyonuna i

Kılıçdaroğlu'nun iddiası yeniden gündemde

Fenerbahçe, Trabzon'a ayak bastı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (16 Ekim 2021)

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Angela Merkel ortak basın toplantısı düzenledi