• $8,2809
  • €9,685
  • 497.445
  • 1126.99
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
24 Temmuz 2020 Cuma 09:08 | Son Güncelleme:

Düğünlerin yeni trendi: Hijyenik davetiye ve kolonyadan nikah şekeri

Düğünlerin yeni trendi: Hijyenik davetiye ve kolonyadan nikah şekeri
DHA

Koronavirüs düğünlerdeki davetiye trendini de değiştirdi. Antalya'da bir davetiye firması düğün, nişan ve özel davetler için dezenfektan ve kolonya bulunan hijyenik davetiyeler üretmeye başladı.

Koronavirüs 1 Temmuz'da başlayan düğünlerin trend sürecini de etkiledi. Artık düğünlerde maskelerden davetiyelere ve nikah şekeri tasarımına kadar virüsün etkilerini görmek mümkün. Virüsle hayatımızın bir parçası hâline gelen dezenfektanlar davetiyelerde ve nikah şekerlerinde hediye olarak dağıtılmaya başlandı. İşte hijyenik davetiye ve dezenfektan dolu nikah şekerleri...

DHA'da yer alan habere göre Antalya'da bir davetiye firması, koronavirüs sürecinde 1 Temmuz itibarıyla başlayan düğün, nişan ve özel davetler için, içinde dezenfektan ve kolonya bulunan davetiyeler üretmeye başladı. 50'nin üzerinde hijyenik davetiyenin demosunu hazırlayan firmada, sipariş üzerine üretim yapılacak. Farklı koku ve renkte kolonyalar ve nikah şekeriyle süslenen davetiyelerin üretimine başlandı.

Firma yetkilisi Uğur Derin, evlilik hazırlığındaki çiftlerin klasik kağıt davetiyelerden daha çok hijyenik davetiyeleri tercih edeceğini düşündükleri için böyle bir çalışma yaptıklarını anlattı. 

Davetiye ve nikah şekerlerinin yanı sıra kimisinde 80 derecede lavanta, limon, bergamut ve çilek gibi farklı kokularda kolonya bulunduğunu belirten Derin, şeffaf görünen şişelerde ise dezenfektan olduğunu kaydetti. 

HİJYENİK DAVETİYELER İLGİ GÖRDÜ

Çiftlerin hijyenik davetiyelere ilgi gösterdiğini sözlerine ekleyen Derin, hijyenik davetiye fikriyle alakalı şunları söyledi:

"Projeye 1 Temmuz'da düğünlerin başlayacağı haberini aldıktan sonra start verdim. Atölyede ilk etapta demo hijyen davetiyelerimizi ürettik. İnsanlar bu demolardan koku ve renk seçimini yapıp bize istediklerini söyleyecek. Bu davetiyeler hijyen olduğu kadar aynı zamanda özel tasarım ve kişiye özel davetiye olarak katalogda yerini alıyor." 
<p>Taksim İstiklal Caddesi’ndeki Fransa İstanbul Başkonsolosluğu önünde toplanan bir grup, Fra

Karikatür küstahlığına vatandaşlar böyle yanıt verdi: Fransa'nın katliamlarını konsolosluğa yansıttılar

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

30 Ekim 2020 burç yorumları yayında

29 Ekim canlı altın fiyatları ne kadar, kaç TL? Gram altın rekora koşuyor!