• $9,5324
  • €11,1037
  • 548.275
  • 1509.2
23 Ağustos 2021 Pazartesi 15:15 | Son Güncelleme:

Dolunayla birlikte hayatı değişen 5 burç: Boğa, aslan, akrep, ikizler, kova

Dolunayla birlikte hayatı değişen 5 burç: Boğa, aslan, akrep, ikizler, kova
AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA

Mavi Dolunay ile birlikte hayatı değişen 5 burcu bir araya getirdik. Boğa, aslan, akrep, ikizler ve kova burcunun Dolunayla birlikte hayatı değişecek. Peki, kimlerde neler olacak? Aslanların hatayı bir bebek haberiyle değişebilir, ev sahibi olmak isteyen kova burcu ise hedefine ulaşabilir. İkizler ise şanslı döneminde olacak. Astrolog Özlem Recep, Dolunayın boğa, aslan, akrep ve kova burcuna etkilerini anlattı.

Boğa, aslan, akrep, ikizler ve kova burcunun hayatı Mavi Dolunayla birlikte değişebilir. Sürpriz aşk, para ve bebek birden bire hayatınıza girebilir. Aslanların hatayı bir bebek haberiyle değişebilir, ev sahibi olmak isteyen kova burcu ise hedefine ulaşabilir. İkizler ise şanslı döneminde olacak. İşte Astrolog Özlem Recep'in kaleminden Dolunayla birlikte hayatı değişen 5 burç...

ASLAN BURCU İÇİN YENİ DÖNEM

Ortaklık ve evlilik konularında tamam mı devam mı kararı alacaksınız. Kararlarınız netlik gösterirken, 2020 Ağustos - 2021 Ocak arasında yaşadıklarınızı bir gözden geçirmenizde fayda görüyorum. Arkadaşlık ilişkilerinizde kim dost kim düşman anlarken, yakın dostlarınızdan büyük faydalar göreceksiniz. Kalbi boş olan Aslan burçları yeni beraberliklere kapılarını açabilir. İkinci bebek bekleyenlerin hayatını değiştirecek bebek geliyor, haberiniz olsun.

KOVA BURCU İÇİN ORGANİZASYON ZAMANI

Sağlığınıza çok dikkat etmeniz gereken bir süreçtesiniz. Sinir sistemi, kalbiniz, damarlarınız, ruhsal dengeniz, baş ve migren ağrıları ile ilgili bir süreç yaşayabilirsiniz. Kilo almaya meyillisiniz. Ödem yapıcı yiyeceklere dikkat. Sağlık açısından daha az kalabalık ortamlara katılmanız sizin için daha iyi olacaktır. Herhangi bir evlilik hazırlığındaysanız bu Dolunay ile nikâh, organizasyon gibi uğraşlarla koşturabilirsiniz. Yalnızsanız karşınıza yeni biri çıkabilir ama muhalefçi tutumlara dikkat etmelisiniz. Ev almak için şanslı etkiler altındasınız. İş hayatınızdaki değişen konuları sakinlikle karşılayın, şans sizden yana.

BOĞA BURCU SÜRPRİZ HAMİLELİK HABERİ ALABİLİR

Kariyer hayatınızda büyük dönüşümler yaşadığınız bir sürecin içerisindesiniz. Bir kısmınız ev alma aşamasında veya evini yapılandırma aşamasında olacak. Bebek bekleyenler, tedavi görenler için şanslı alt etkileri bulunan bir dolunaydan geçiyoruz, sürpriz hamilelikler yaşayabilirsiniz. Aile büyüklerinizin sağlığıyla ilgilenmelisiniz.

AKREP BURCU KARİYERDE YÜKSELEBİLİR

Ev hayatınızda veya kimseye açmadığınız içte olan yalnız dünyanızda büyük bir dönüşüm yaşıyorsunuz. Ev alma- satma, uzak yerlerden geleceğe dönük yatırımlar yapmak güzel ama bir o kadar da zorlayıcı enerjiler altındasınız. Aile büyüklerinizin lütfen kontrollerini yaptırın, onların sağlığıyla bu süreç içerisinde biraz daha fazla ilgilenmenizi istiyorum, size ihtiyaçları bulunuyor. Bir boşanma sürecindeyseniz yeni bir düzen kuracak olabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili farklı bir çevreden yardım alarak bir yükseliş yaşayacaksınız, yabancı kişiler ile tanışabilirsiniz, ön yargılı hareket etmemek çok önemli.

ŞANS İKİZLER BURCUNDAN YANA

Hedeflerinizi, çalışkanlığınızla birlikte gerçekleştirmeye çok yakınlaştınız. Medya, ithalat, ihracat, ulaşım, internet, youtube üzerinden yapacağınız çalışmalar size başarı getirecek. Akademik kariyer düşünenler için şanslı destekler barındırıyor. Yurt dışı planlarınızı güzel değerlendirin, şanslı etkiler sizinle birlikte. Yakın - uzak akrabaların rahatsızlığı, ameliyatı biraz sizi huzursuz edebilir.

  • Dolunayla birlikte hayatı değişen 5 burç
  • hayatı değişen 5 burç
  • Dolunay
  • Mavi Dolunay
  • astrolog özlem recep
<p>Gençler nöbet tutuyor. Sürücüleri  uyarıyorlar. İstanbul Arnavutköy'de uçuran kasis sürücülere zo

Arnavutköy'de uçuran kasis

Kepçe ile yol kapatıp drift yaptılar

Muğla'daki fosil alanında yeni buluntulara ulaşıldı

''UÇBEY''in ilk kez kullanıldığı operasyonda gri listedeki terörist vuruldu