• $8,3095
  • €9,6975
  • 498.868
  • 1126.99
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
17 Ekim 2020 Cumartesi 15:50 | Son Güncelleme:

Doktor Ender Saraç'tan virüse iyi gelen sarımsaklı çay tarifi

Doktor Ender Saraç'tan virüse iyi gelen sarımsaklı çay tarifi
IHA

Limon ve sarımsak ikilisi koronavirüs salgın sürecinde en çok tüketilen besinler oldu. Bu ikiliyi bir araya getiren çay tarifi veren Dr. Ender Saraç, bu karışımın koronavirüse karşı iyi geldiğini söyledi. İşte Saraç'ın çay tarifi...

Koronovirüse karşı iyi gelen bitki çayları bu sene ilgi odağı oldu. Kilis zeytin ve zeytinyağı tanıtım etkinliğine katılan Dr. Ender Saraç, koronavirüse karşı iyi gelen şifalı çay tavsiyesinde bulundu.

İHA'da yer alan habere göre Oylum Höyük’te Kilis zeytin ve zeytinyağı tanıtım günü etkinliğine katılan Dr. Ender Saraç, koronavirüse karşı iyi gelen çay tarifi verdi.

Etkinlikte zeytinyağının faydalarını anlatan Saraç, zeytin yaprağı, limon, zahter, sarımsaktan oluşan koronavirüse karşı etkili olduğunu söylediği şifalı çayı şu şekilde anlattı:

“Bu çay hem tansiyonunuzu düşürecek, hem korona virüsten koruyacak, hem kan şekerini düşürecek, damarları açacak müthiş bir çay, insülin direncine birebirdir. Aromatik bitkileri demlediğimiz zaman muhakkak üzerine kapatıyoruz. Aromatik yağlar içerisinde kalsın diye, bu çay tansiyonu düşürür, kolesterol düşürür, damar açar, korona virüse, hatta mantar ve diğer mikroorganizmaların üremesini yavaşlatır. insülin direncine iyi gelen, pandemi süresince aldığımız kiloları geri vermeye yardımcı olacak olan müthiş bir çay formülüdür. İçerisine direnci attırmak için bir parça limon koyuyoruz. Herkes evinde yapabilir.” 
<p>Başkan Erdoğan, görüşmede, Menica Encü'ye geçmiş olsun dileklerini iletti, onun ve ailesinin Mevl

Başkan Erdoğan koronavirüsü yenen 120 yaşındaki Menica nine ile görüştü

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İstanbul güne yağmurla başladı

Tarihi şehirleri ve savaşları yaptığı diorama çalışmalarıyla canlandırıyor