• $8,3843
  • €9,7751
  • 506.976
  • 1112.37
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
12 Ekim 2020 Pazartesi 12:23 | Son Güncelleme:

Burçlara güzel haber! 12 Ekim 2020 burç yorumları

Burçlara güzel haber! 12 Ekim 2020 burç yorumları
AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA
- Astrolog Ceylin Çelebi

12 Ekim 2020 burç yorumları merak ediliyor. Günlük burç yorumları haftaya nasıl başlayacak? Bugün Boğa burcu motivasyonla hareket edecek, İkizler burcu ise enerjili bir gün geçirecek. İşte hayatınıza yön veren 12 Ekim günlük burç yorumları...

12 Ekim burç yorumları araştırılıyor. Hangi burç haftaya nasıl başlayacak? Haftalık burç yorumları nasıl? gibi soruların cevabı astrolojiye ilgi duyanlar tarafından araştırılıyor. Bugün Boğa burcu motivasyonla hareket edecek, İkizler burcu enerjili bir gün geçirecek. Akrep burcu için mesleğiyle ilgili konular önemli hale gelecek. Astrolog Ceylin Çelebi'nin Mor Papatya'ya özel hazırladığı günlük burç yorumları haberimizde.

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ: 12 Ekim Pazartesi günü Ay tüm gün Aslan burcunda ilerliyor olacak. Sabah güne başlamak adına enerjin yüksek olabilir. Eğlenceli aktiviteler içinde olmak sana iyi gelebilir.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA: Sabah erken saatlerde etrafındaki kadınlarla iyi ilişkiler içerisindesin. Enerjilerin olumlu seyretmesi günlerdir süren gerginlikleri üzerinden atman için hayli motive edici olacaktır.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER: İletişim meselelerinde özgüvenin hayli yüksek bir şekilde ilerliyor olacaksın. Akşam üstüne doğru Ay ile Mars arasındaki uyumlu açının etkisiyle fiziksel enerjisi yüksek sportif faaliyetlere yönelebilirsin.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ: Maddi konularda olumlu geri dönüşlerin yüksek olacağı bugün etrafındaki kadınlarla iyi ilişkiler içerisindesin. Cesaretli adımlar atabilirsin.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN: 12 Ekim Pazartesi günü Ay tüm gün Aslan burcunda ilerliyor olacak. Kreatif işlerle uğraşmak ve kendini ön plana daha çok çıkarmak isteyeceğin bir gündesin. 

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARININ DEVAMI İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYIN

Hangi burçları enerjili bir hafta bekliyor? Günlük burç yorumları

Editör: Eda Cabul <a href='#0' class=''>eda.cabul@turkmedya.com.tr</a>

Terörün yeni boyutu

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Tekneyle gidilen kayalığa artı yürüyerek gidiliyor

Cumhuriyetin 97. yıldönümüne özel Akdeniz'de 97 dalgıçla su altı ışık gösterisi