• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
11 Kasım 2020 Çarşamba 14:25 | Son Güncelleme:

Günlük burç yorumları 11 Kasım 2020

Günlük burç yorumları 11 Kasım 2020

11 Kasım 2020 burç yorumları yayında. Çarşamba günü İkizler burcu aşk hayatında beklediği uyumu yakalayacak, Oğlak burcu kariyerinde mutlu olacağı adımı atacak. İşte günlük burç yorumları...

Günlük burç yorumları aşk ve kariyer hayatıyla ilgili ipucu veriyor. Çarşamba günü İkizler burcu aşk hayatında beklediği uyumu yakalayacak, Aslan burcunu ise sürpriz bir seyahat bekliyor. 11 Kasım 2020 burç yorumları haberimizde...

KOÇ BURÇLARI VE YÜKSELEN KOÇ: Ay 11 Kasım Çarşamba günü Başak burcundan ayrılıp saat 19.09’da Terazi burcuna geçiş yapacak. Akşam saatlerinde ikili ilişkilerinin daha fazla öne çıktığına şahit olabilirsin.

BOĞA BURÇLARI VE YÜKSELEN BOĞA: Sabah saatlerinde ikili ilişkilerinde uyum sağlayabileceğin güzel enerjiler var. Evcil hayvanlarının bakımına vakit ayırabilirsin.

İKİZLER BURÇLARI VE YÜKSELEN İKİZLER: Ay Çarşamba günü burç değiştireceği için de değişken enerjiler altında olabilirsin. Aşk hayatında aradığın uyumu yakalıyor olacaksın.

YENGEÇ BURÇLARI VE YÜKSELEN YENGEÇ: Evinle ilgili konuların öne çıktığı Çarşamba günü evini, yaşadığın alanı güzelleştirmek isteyebilirsin. Senin için önemli eril figürler ile aranda yoğun bir tartışma durumu söz konusu olabilir.

ASLAN BURÇLARI VE YÜKSELEN ASLAN: Sürpriz bir kısa seyahate çıkman gerekebilir. Aynı zamanda Çarşamba günü akşamı iki kişinin arasında arabuluculuk yapman gereken durumlar söz konusu olabilir. Eşinle arandaki bir tartışma farkına varmadan büyüyebilir. 

11 KASIM 2020 BURÇ YORUMLARININ DEVAMI İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYIN

Burçları neler bekliyor? 11 Kasım 2020 burç yorumları

<p>Başkan Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazı çıkışı basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Erdoğan

Kafe ve restoranlar ne zaman açılacak? Başkan Erdoğan açıkladı!

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Brüksel'de NATO Genel Sekreteri ile görüştü

'Bora-12' ve Ejder aktif hale getirildi: Karadeniz'de PKK operasyonu