• $9,262
  • €10,7921
  • 526.391
  • 1409.56
28 Ağustos 2021 Cumartesi 17:42 | Son Güncelleme:

Boğalara yeni haber, Oğlaklara aşk! 29 Ağustos 2021 burç yorumları

Boğalara yeni haber, Oğlaklara aşk! 29 Ağustos 2021 burç yorumları
AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA - Astrolog Ceylin Çelebi

29 Ağustos 2021 Pazar burç yorumları astrolojiye ilgi duyanlar tarafından merak ediliyor. Peki, Pazar günü kimler enerjiyle uyanacak? 29 Ağustos Pazar günü sabah saatlerinde Boğalar güzel haber alabilir, Oğlak burcu ise aşk konusunda beklediği şansı yakalayabilir. İşte 29 Ağustos 2021 günlük burç yorumları…

29 Ağustos 2021 burç yorumları hayata dair kararlarda rol oynuyor. 29 Ağustos Pazar günü sabah saatlerinde Boğalar güzel haber alabilir, Oğlak burcu ise aşk konusunda beklediği şansı yakalayabilir. Pazar gününün şanslı burçları haberimizde...

29 AĞUSTOS PAZAR BURÇ YORUMLARI

29 Ağustos Pazar günü Ay saat 19.42'ye kadar Boğa burcunda ilerliyor olacak. Gün boyunca içsel enerjimiz yüksek olacak. Saat 17.58 ile 19.42 arasında Ay boşlukta ilerliyor olacağı için bu zaman aralığında yeni bir iş başlatmamak yerinde olacaktır. Gün ortasında olayları abartmaya eğilimli olabiliriz. İşte 29 Ağustos Pazar günlük burç yorumları...

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ

29 Ağustos pazar günü Ay günün büyük bölümünde Boğa burcunda ilerliyor olacak. Parasal meselelerde şartlarını tekrar gözden geçirmen gereken durumlar olabilir. Sahip olduklarını korumaya yönelik davranıyor olacaksın.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA

Huzurlu bir ortam arayışındasın. Sabah saatlerinde beklemediğin kişilerden alacağın haberler destekleyici nitelikte olabilir. Günün ikinci yarısında içsel enerjin yükseliyor.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER

Gündüz saatlerinde arkadaşlarınla aranda uyumlu enerjiler var. Bir şeyleri düzeltmek adına uygun bir süreçten geçiyor olacaksın.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ

Yardıma ihtiyacı olanlar adına hayır işlerinde bulunabilirsin. Saat 17.58 ile 19.42 arasında Ay boşlukta ilerliyor olacak. Bu zaman aralığında yeni adımlar atmaman yerinde olacaktır.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN

Kariyerinle ilgili konularda bir güven ve istikrar arayışındasın. Yakınlarının desteğini alacaksan bilhassa günün ilk yarısını efektif şekilde kullanabilirsin.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK

Bugünlerde iştahını kontrol etmekte zorlanabilirsin zira Ay Boğa burcunda ilerliyor olacak. Görüşmelerini sabah saatlerine alman iyi olacaktır.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ

Hem maddi hem de manevi bir güven ihtiyacında olacağın bir süreçtesin. Nafaka ve miras gibi bir konuda önemli ve beklenmedik haberler alabilirsin.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP

Ay karşıt burcunda ilerliyorken eşinle ilgili birtakım konuları daha stabil hale getirmek isteyebilirsin. Partnerinle uyumu bilhassa sabah saatlerinde yakalıyor olacaksın.

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY

Bugünlerde bademciklerin ile ilgili rahatsızlıklar yaşayabilirsin. Yediğin içtiğin şeylerin soğuk sıcak dengesini iyi ayarlamalısın. Cömert tavırlarınla çevrendekilerin sevgisini kazanıyorsun.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK

Aşk hayatın bugünlerde senin için öne çıkıyor olacak. Birlikte olduğun kişiyle aranda bugün güzel ve uyumlu bir enerji var. Genel anlamda aşk hayatında istikrar sağlamak istiyorsun.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA

Ev içerisinde konforunun önemli olacağı bugünlerde evde birkaç eşyanı değiştirmek isteyebilirsin. Bir şeyleri düzeltmek ve analiz etmek adına uygun bir süreçtesin.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK

Kardeşlerinle ilgili konular bugün senin için çok daha fazla ön planda olacak. Onlarla ilgili birtakım konuları gereğinden fazla abartıp büyütebilirsin.

Kadınların erkeklerde sevmediği 5 özellik

<p>İstanbul Altınbaş Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Eray Güçlüer, terör örgütü DHKP-C operasyonuna i

Kılıçdaroğlu'nun iddiası yeniden gündemde

Fenerbahçe, Trabzon'a ayak bastı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (16 Ekim 2021)

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Angela Merkel ortak basın toplantısı düzenledi