• $9,3177
  • €10,8365
  • 528.725
  • 1417.7
9 Ekim 2021 Cumartesi 13:39 | Son Güncelleme:

"Beni yedin bitirdin" dediğimiz 3 burç

"Beni yedin bitirdin" dediğimiz 3 burç
Aksam.com.tr - Belgin Özdemir

Hemen herkesin başkalarını delirten tuhaflıkları vardır. Hatta kendine bile fazla gelen anormallikleri… Çok konuşup kimseye fırsat vermeyenler, sürekli geç kalanlar, her şeyi yönetmek isteyenler…

Kabul edelim, can sıkıcı insanlarımız var ve yine de onları olduğu gibi kabul edip sevebiliyoruz. Ancak sadece can sıkıcı değil, aynı zamanda düpedüz incitici olan birkaç talihsiz kişilik özelliği vardır: Barbarlık, çapkınlık, bencillik, yapışkanlık, yalancılık, harislik... Ve bazı burçlar bu davranışlara diğerlerinden çok daha yatkındır.

İşte Nazan Öncel'in şarkısında söylediği gibi "Beni yedin bitirdin, kırdın geçirdin, böyle bitirdin" dediğimiz burçlar:

KOÇ

Mars Koç'un yönetici gezegenidir ve her zaman hareket halinde olmayı sever. Genellikle düşünmeden hareket eder ve beklemekten ve hiçbir şey yapmamaktan nefret eder. Sabırsızlıkları, stresleri ve kolayca gemileri yakmaları onları çok da sevimli yapmıyor, maalesef... Koç'lara tavsiyemiz; bol bol spor yapmaları olurdu.

AKREP

Plüton ve Mars, Akrep'in yönetici gezegenleridir. Bu da Akrep'i dürtüsel ve ilkel tepkilere sürüklüyor. Tehlikeden etkilenmiyorlar ve çok aceleci davranıyorlar. Bu da onları kabalaştırıyor ve etrafa huzursuz bir hava yayıyorlar. Akreplere dövüş sanatları öneriyoruz ve bol kitap okumalarını...

BALIK

Dağınıklığın ruhlarına işlediği Balık'lar düzene kaos getirmekte oldukça ustadır. İnsanları peşinden koşturmayı ve yönetmeyi seven bu grubun sevgi ve ilgi arsızı olmaları onları şımarık ve kibirli gösteriyor ne yazık ki. Hırslarına yenik düşen Balık'lara tavsiyemiz, ruhlarına iyi gelecek aktivitelere yönelmeleri ve sevilmek için değil sevmek için çaba göstermeleri olurdu.

Burçlarımız müebbet hapis değildir. Uyarı sinyallerini iyi algılamak, törpülemek ve dönüşmek elimizde.

Hangi filmi izlesem? İşte burcunuza göre film önerileri

Yenilik tehlikelidir ve güzeldir! En değişken 3 burç

<p><span style='font-size: 1.6rem;'>İnsanlar her yıl 4,5 trilyon sigara  izmaritini doğaya atıyor. B

Trilyonlarca sigara izmariti nereye gidiyor?

Cerrahpaşa'da yeni yoğun bakım servisleri açıldı

Kargaların şaşırtıcı zekası ve alet kullanabilme becerisi

Dev şirketlerinin logolarındaki gizli anlamlar