• $ 6,8612
  • € 7,7521
  • 392.135
  • 115748
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
16 Kasım 2019 Cumartesi 16:49 | Son Güncelleme:

Başak burcu yorumları 17 Kasım 2019 Pazar (Günlük burç yorumları)

Başak burcu yorumlarında 17 Kasım 2019 Pazar neler yazılacağını vatandaşlar merak ediyor. Başak burcu yorumlarında Pazar günü sürprizler olacağa benziyor. Hayata dair gelişmelerin yer alacağı burç yorumlarında başak burcu araştırılıyor. Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcunun yorumlarını Astrolog Ceylin Çelebi yazdı.

Başak burcu yorumları araştırılıyor. 17 Kasım 2019 Pazar yorumlarını vatandaşlar yakından takip ediyor. Aşk, sağlık ve para konularında ne gibi değişimler yaşanacağı büyük merak konusu… Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcu yorumlarını Astrolog Ceylin Çelebi yazdı.

BAŞAK BURÇLARI 17 KASIM 2019 PAZAR (22 AĞUSTOS - 23 EYLÜL)

Ay’ın Küçülen Ay fazında ilerlediği bugün projelerini sunuma hazırlamak için çok uygun zamanlar. Sabah saatlerinde kontrolcü davranabilirsin. Birlikte olduğun kişiyi uçan kuştan bile kıskanacak, göz açtırmayacaksın. Geceye doğru etkin olacak Ay Mars kare açısı özellikle parasal konularda aşırı hırslanabileceğini gösteriyor.

BAŞAK BURCU KİŞİSEL ÖZELLİKLERİ

Yönetici gezegeninizden dolayı hep bilgiyi ararlar. Zekalarını kendilerine yardımcı olan bir hizmetçi gibi görürler. Bu nedenle Başak burcunu tanımlayan sözcük 'İncelerim “ dir. Başak'lar çalışkan ve pratik insanlar olup, yaşamlarındaki en önemli konu İş' tir. Güvendikleri kişilere yardım etmeyi sevmelerine rağmen, inanmadıkları ve tembel olduklarını bildikleri kişilere karşı soğuk davranırlar. Yaşamları boyunca dinlenmeden çalışırlar. Onların dinlenme biçimi bile başkalarına yorucu gelebilir. Başak'ların yaşamda ayrıntılar arasında boğulma riskleri hep vardır. Böyle anlarda bile, kendi yöntemleri ile yaptıkları işlerde gelişigüzel şeyler bulunabileceğini kabul etmezler. Başaklar, genellikle kendilerini hiç kimseye kullandırtmazlar, sınırlarını belirleyerek 'hayır' demesini bilirler. Tutumlulukları bazen pintilik derecesindedir. İçli-dışlı olmayı sevmedikleri için, soğuk ve mesafeli bir görünüşleri vardır.

BAŞAK BURCU FİZİKSEL ÖZELLİKLERİ

Başak burcunun tipik fiziksel özellikleri: Uzun bir boy, ince bir bel yüzü pembe beyaz veya esmerdir. Saçları koyu renk ve genelde uzun olur. Sağlıklı saç tellerine sahiptirler. Gözleri insanın içini okur gibi baktığı için de hemen onun etkisinde kalırsınız Farklı bir karizması vardır. Sistemli ve kuralcı yapıları dış görünüşlerine de yansır. Onları asla dağınık ve gelişigüzel göremezsiniz. Kıyafetleri klasik fakat etkileyicidir. Daima kaliteli yaşamaktan hoşlandıkları için, bütçelerini yansıtan hoş kıyafetleri kullanırlar, fakat abartıya kaçmamak şartıyla.

Astrolog Ceylin Çelebi

Instagram: astrolifeceylin

ceylincelebi@gmail.com

Enkaz alanları sabah olunca gün yüzüne çıktı

Enkaz alanları sabah olunca gün yüzüne çıktı

Somali'de bomba yüklü araçla saldırı

Somali'de bomba yüklü araçla saldırı

Haftanın fotoğrafları (27 Haziran-3 Temmuz 2020)

Haftanın fotoğrafları (27 Haziran-3 Temmuz 2020)

Mardin'de kimyasal patlayıcı ve patlayıcı düzenekleri ele ge�

Mardin'de kimyasal patlayıcı ve patlayıcı düzenekleri ele geçirildi