• $13,5513
  • €15,1222
  • 777.583
  • 1983.18
8 Kasım 2021 Pazartesi 15:56 | Son Güncelleme:

Balıklar şanslı Aslanlar net! İşte bugünkü burç yorumları

Balıklar şanslı Aslanlar net! İşte bugünkü burç yorumları
AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA - Astrolog Özlem Recep

Haftaya hızlı başlayanlar 8 Kasım 2021 burç yorumlarını araştırıyor. Peki, bugün burçları neler bekliyor? Koç burcu maddi beklentileriyle ilgili beklediği kazancı görebilir, Yay burcunun sağlığına dikkat etmesi gerekiyor. İşte Astrolog Özlem Recep'in bugünkü burç yorumları...

8 Kasım 2021 burç yorumları merak ediliyor. Haftaya astrolojiyle başlayanlar günlük burç yorumlarına bakıyor. Koç burcu maddi beklentileriyle ilgili beklediği kazancı görebilir, Yay burcunun sağlığına dikkat etmesi gerekiyor. Balık burcu ise güne şanslı başlayacak. İşte 8 Kasım günlük burç yorumları...

KOÇ BURCU (21 MART- 20 NİSAN)

Emeklerinizin sonucunda maddi konularla ilgili gelişmeler yüzünüzü güldürebilir. Akşam saatlerinde değer görmek istediğiniz kişiler karşısında duygusal bir tutum sergileyebilirsiniz. Başka kişiler sebebiyle aranızdaki gerginlikleri büyütmemenizi önerebilirim.

BOĞA BURCU (21 NİSAN- 20 MAYIS)

Kendinizi ifade ederken gerildiğiniz, üzüldüğünüz ne varsa ortaya dökmek isteyebilirsiniz. Geçmişe dair olan bütün konuların yükü omuzlarınızda gibi hissedebilirsiniz. Hayatınızda gelişen yeni konuları eskisiyle karıştırmak sadece içsel anlamda size zarar veriyor. Gün içerisinde kazalara dikkat.

İKİZLER BURCU (21 MAYIS- 20 HAZİRAN)

Ruhsal dünyanızda biraz huzursuz bir gün olsa da gücünüzü toparlayabilirseniz büyük bir güç sizinle birlikte olacak. Gün içerisinde negatif enerjilere açıksınız. Dua ve meditasyon yaparak içsel gücünüzü toparlamalısınız. Güvenmediğiniz kişilere karşı mesafeli davranmak sizi pek çok kötülükten koruyacaktır.

YENGEÇ BURCU (21 HAZİRAN- 22 TEMMUZ)

Bugün size hayal kırıklığı uğratan kişilerin söylemleri ile karşılaşabilir, gereksiz tepkiler karşısında ne yapacağınızı bilemeyebilirsiniz. Herkesi olduğu gibi kabul etmek belki de en iyisi olabilir. Sevdiğiniz kişi ile daha fazla yakınlaşacağınız bir sürecin içerisine giriyorsunuz, hayatınızdaki güzelliklere odaklanmalısınız.

ASLAN BURCU (23 TEMMUZ- 22 AĞUSTOS)

Bugün iş hayatınızda gelişen gergin konular karşısında gücünüzü toparlamalısınız. Haksızlık yapan kişiler karşısında duruşunuz biraz daha net olacak. Çocuklarınız veya aile büyüklerinizin hayatında değişen bazı konular sizi mutlu edecek. Birbirinize kenetlenmelisiniz.

BAŞAK BURCU (23 AĞUSTOS- 22 EYLÜL)

Bugün zihninizde hırsa kapıldığınız ne varsa uzun süreçte size zarar verebilir aman dikkat. Sevdiğiniz kişinin ailesinde değişen bazı konular gündeminizde olabilir. Birbirinize destek verdiğiniz her türlü konudan yükseleceksiniz.

TERAZİ BURCU (23 EYLÜL- 22 EKİM)

Bugün maddi konularda riskli atılımlar yapmamaya ve kredi borçlarına karşı dikkat etmelisiniz. Sevdiğiniz kişi ile fazlasıyla yakın olacağınız güzel bir gün. Ancak aranızda bazı gizli saklı olan sırlar açığa çıkmak üzere aman dikkat.

AKREP BURCU (24 EKİM- 21 KASIM)

Bugün sevdiğiniz kişi ile aniden birbirinize parlayabileceğiniz ve yanlış anlaşılmaların olabileceği etkiler altındasınız. Alttan alıp karşınızdaki kişiyi sakinleştirebilirseniz, günün geç saatlerinde daha mutlu olabilirsiniz. Ayrıca bu günlerde kim dost kim düşman gözler önünde, sakince gözlemleyin.

YAY BURCU (22 KASIM - 21 ARALIK)

Sağlığınızla ilgili önemli bir atak yaşayabilirsiniz. Bugünlerde hem kendi sağlığınıza hem de aile büyüklerinizin sağlığına dikkat etmelisiniz. Günün olumlu enerjisi sevdiğiniz kişiden gelen sürpiz bir seyahat planı kalbinizi mutlu edebilir.

OĞLAK BURCU (22 ARALIK - 19 OCAK)

Bugün sevdiğiniz kişi ile birbirinize daha fazla kenetleneceğiniz bir süreçten geçmektesiniz. Ancak geçmiş zamanlardan gelen bazı eski kişiler beraberliğinizde bazı sıkıntılara sebep olabilir. Geçmişi geçmişte bıraktığınızı hissettirmelisiniz.

KOVA BURCU (20 OCAK - 18 ŞUBAT)

Bugün sevdiğiniz kişinin desteğini alacağınız güzel bir gün. Aile büyükleriniz ile daha yakın olacağınız da bir sürecin içerisine girmek üzeresiniz. Evinizin içerisinde pek çok konu da size yardımcı olabilirler. Gün içerisinde bel ve boyun fıtık ağrılarına dikkat etmelisiniz.

BALIK BURCU (19 ŞUBAT - 20 MART)

Gün içerisinde kendinizi göstermek istediğiniz konular hakkında büyük adımlar atabilirsiniz. Para konularıyla ilgili adım atmak ve sözleşmelerin alt planını oluşturmak için oldukça şanslısınız. Yakın arkadaşlarınız ve kardeşleriniz ile olası küslüklere biraz dikkat etmelisiniz. Sevdiğiniz kişi ile ufak flörtleşmeler ve önümüzdeki sene gerçekleştirmek için güzel planlar yapabilirsiniz.

Kimler için 2. şans zamanı? 9 Kasım 2021 burç yorumları

Küçük çantalar nasıl kombinlenir?

Boya saçı döker mi? Boyalı saçlarla ilgili 3 bakım önerisi

İlaçsız tedavinin anahtarı maydanoz

Fransız dergiden Türkiye özel dosyası: Tüm yönleriyle genişledi
Fransız dergiden Türkiye özel dosyası: Tüm yönleriyle genişledi

Fransız dergiden Türkiye özel dosyası: Tüm yönleriyle genişledi

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gülhane Camisi açıldı... Başkan Erdoğan kurdeleyi kesti
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gülhane Camisi açıldı... Başkan Erdoğan kurdeleyi kesti

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gülhane Camisi açıldı... Başkan Erdoğan kurdeleyi kesti

Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli duyurdu... Ödemeler hesaplara yatmaya başlıyor
Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli duyurdu... Ödemeler hesaplara yatmaya başlıyor

Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli duyurdu... Ödemeler hesaplara yatmaya başlıyor

<p> </p>

Karda yaşanan kazaları 'Görmelisin'

Rus mühendis garajında yaptı! Tam bir canavar

iPhone'a iOS 15.4 ile gelecek özellikler belli oldu

Savaş kahramanı hayvanlar!