• $12,4902
  • €14,1202
  • 713.051
  • 1776.41
22 Kasım 2021 Pazartesi 09:06 | Son Güncelleme:

Ay tutulmasıyla kariyeri değişecek 5 burç

Ay tutulmasıyla kariyeri değişecek 5 burç
AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA - Astrolog Özlem Recep

19 Kasım 2021 Ay tutulmasının burçlara etkisi araştırılıyor. Peki, hangi burçlar kariyer kapısını aralayacak? Kimler yeni bir işe sahip olacak? İşte Ay tutulmasıyla kariyeri değişecek 5 burç...

Ay tutulması kariyeri etkileyecek. Peki, kimler yeni iş sahibi olacak kimler yeni projelere adım atacak? 19 Kasım 2021 Ay tutulması finansal konuları ve kariyeri değiştirebilir.

KARİYERİ DEĞİŞECEK 5 BURÇ

Tutulma sırasında gerçekleşen Jüpiter Kova, T kare açı kalıbıyla, her ne yaşıyorsak olayların çok büyüyeceğini, ego, kibir, yalanlar ve iftiralara oldukça açık bir gökyüzünden geçtiğimizi gözler önüne seriyor. Ancak tüm bunlar olurken bazı burçlar kariyer konusunda beklediğine ulaşacak.

KOÇ BURCUNUN YÜKLERDEN KURTULMA ZAMANI

Boğa Burcu Ay tutulması sizin para, miras ve borçlar evinizde olmaktadır. 2021 sonu ve 2022 yılının Mart ayına kadar olan döngüde parasal sıkıntılarınız sizi zorlasa da 2022 Mart ayıyla birlikte kredi, faiz, vergi borçlarınızla ilgili sıkıntıların çözüme ulaştığını görebilirsiniz. Ev alım - satım işlemleri yapacaksanız alt planını inceleyerek atılımlar yapmanızı önerebilirim. Kariyer yolculuğunuz açısındansa yeni adımlar atarken, önemli bir ortaklığınızı da bitirme kararı alabilirsiniz. Tüm bu süreçlerden geçerken, geçmişten bu zamana kadar gelişen ameliyat ve operasyonlara oldukça açıksınız. Eski eş ve açık düşmanlarla uğraşmak zorunda kaldığınız pek çok konu da gündemde olabilir. Eğer ki boşanma sürecindeyseniz bu sene mahkemesel süreçlerinizle ilgili önemli adımlar atabilirsiniz. Tüm bu süreçler kalbiniz boşsa sizi yeni bir ev alma süreci ve tanışacağınız yeni biriyle evlilik sürecine de götürüyor olabilir, yeter ki üzerinize binen yüklerinizden arının.

BOĞA BURCUNU SÜRPRİZ BEKLİYOR

Sevgili Boğa Burçları, hayatınızda kalbinizi dolduran biri varsa bu seneyle birlikte evlilik kararı alabilirsiniz. Evliliğiniz içerisinde onun ya da sizin aile büyüklerinizden sıkıntı yaratanlar olursa bazı konuları zamana bırakmak sizler için iyi olacaktır diyebilirim. Tayin, terfi ve kariyer yolculuğunuzla ilgili yer değişikliği yaşamak zorunda da kalabilirsiniz. Evli olanlar için sürpiz bebek kararları alınabilecek özel süreçlerden geçmektesiniz. Eğer ki evliliğiniz ya da nişanlılığınız 1. evinizden geçen Uranüs sebebiyle ara ara çıkmaza giriyorsa mutlaka bir evlilik danışmanı ya da astrolojik danışmanlıkla size uygun olan gökyüzünü tespit ederek, önemli kararları alabilirsiniz. Tutulmalar 1-7 aksında gerçekleşeceği için sağlığınıza her zamankinden çok daha fazla dikkat etmeli, vitamin mineral takviyesi ve kronik rahatsızlıklarınız için kontrollerinizi yaptırmalısınız. Kalbiniz boşsa, sürpriz tanışmalar ve evlilik kararı alacağınız önemli bir sene olabilir sizin için.

İKİZLER BURCU İÇİN 2.ŞANS ZAMANI

Sevgili İkizler Burçları, önümüzdeki tutulmalar sağlık ve kayıplar evinizde gerçekleşecek olup, özellikle kariyer ve hukuk konularıyla ilgili oldukça dikkatli olmanız gereken konular yaşayabilirsiniz. Gizli düşmanlar ve entrikalara açıkken, ağzınızdan çıkan kelimelerin üzerine on katarak anlatanlardan tutun da kariyeriniz ve işinizde gözü olan pek çok kişinin size zarar verecek olan davranışlarına açıksınız. Tüm bu süreçleri yaşarken hukuktan yana adımlar atmanız sizi uzun vadede koruyacaktır. Eşinizin ailesinin de zor durumda olduğu konular gündeminizde olabilir. Onlara yardım ederek yanlarında olmayı denerseniz oldukça mutlu olursunuz. Ayrıca medya, eğitim ve yabancılar, yurtdışı konularında sıkıntı yaşadığınız konulara sabredin, 1 sene sonra fırsat ve şans kapınızı çalacak gibi görünüyor. Çalışma hayatınız aktifleşiyor, yeteri kadar emek verirseniz mucizevi olaylarla karşılaşmanız muhtemel. Ayrıca hayatında ikinci şansı arayanlar, uzak yolculuklar sırasında karşılaşacağınız yeni biri sizi çok mutlu edebilir, haberiniz olsun. Karşınıza çıkan eş adayının medeni durumunu sormayı unutmayın.

ASLAN BURCUNA KARİYER

Sevgili Aslan Burçları, aile büyükleri, kariyer, hane, yuva, anne-baba evinizde gerçekleşecek olan önemli bir tutulma hattındasınız. Kariyer yolculuğunuzda önemli atılımları yapmanız için şans ve fırsatlar olsa da eşinizin ya da açık düşmanlarınızın engelleri sebebiyle önemli zorluklar yaşayabilirsiniz. Bilgi ve tecrübeniz olduğu konulara odaklanmanız gerekirken, eksik olduğunuz konularla ilgili atılımlar 2022 sonunda sizi zorlayabilir ve yorabilir, aman dikkat. Bazı Aslan burçları bu süreç içerisinde evlilik yapacak gibi görünüyor ve sürpriz hamileliklere açıksınız. Ancak 2021 sene sonunda oluşabilecek düşüklere karşı dikkatli olmakta fayda var. Anne ya da babanızın önemli bir rahatsızlığı ya da anne- baba soyunuzdan gelenlerin rahatsızlıklarıyla üzülebilirsiniz, onlarla yakından ilgilenmeyi ihmal etmeyiniz.

KOVALARI YENİ ATILIM BEKLİYOR

Sevgili Kovalar, aile kökleriniz ve kardeşleriniz, uzak akrabalarınızın etkilendiği pek çok olayı yaşayabilirsiniz. Kalbi boş olanlar, 2022 Temmuz-Ağustos aylarıyla birlikte evlilik yapabileceği adımlar atacak gibi görünüyor. Kalbi boş olanlar, 2021 senesinin sonunda karşılarına çıkan kişilere tutulurlarken, arka planda bu kişinin görünmeyen yönlerinin varlığını sonradan öğrenebilirler ya da eski beraberliklerinden haberler alabilir.

Kariyer konusunda büyük atılım yapacağınız projeler, özellikle 2021 sonu ve 2022 başıyla birlikte karşınızda olacak gibi görünüyor. Yabancılar ve yurt dışından destek alabilirsiniz. Emeklilik haklarının peşinde olanlarsa bu sene emeklilik haklarını alabilirsiniz. Parasal konularla ilgili beklentileriniz Mart 2022 tarihiyle birlikte rahatlayacak diyebilirim.

Öğrenciyken istenmeyen ev arkadaşının özellikleri

Herkesin şikâyet ettiği o soruna şifa

Güneylilerin sağlık sırrı haşlanmış fıstık

  • kariyer
  • ay tutulması
  • kariyeri değişecek 3 burç
  • 19 kasım ay tutulması
  • 5 burç
Enerjide yeni dönem: Türkiye, kartları yeniden dağıtıyor
Enerjide yeni dönem: Türkiye, kartları yeniden dağıtıyor

Enerjide yeni dönem: Türkiye, kartları yeniden dağıtıyor

İngiltere ile STA'dan sonra... Avrupa'dan 2 yatırım mesajı daha geldi
İngiltere ile STA'dan sonra... Avrupa'dan 2 yatırım mesajı daha geldi

İngiltere ile STA'dan sonra... Avrupa'dan 2 yatırım mesajı daha geldi

Semalarımızda 400 bin saat! Milli Bayraktar TB2 SİHA'dan büyük başarı
Semalarımızda 400 bin saat! Milli Bayraktar TB2 SİHA'dan büyük başarı

Semalarımızda 400 bin saat! Milli Bayraktar TB2 SİHA'dan büyük başarı

<p> </p>

Avrupa'daki temsilcilerimiz ne durumda?

Hibe desteğiyle kurduğu mantar tesisi kurdu! Şimdi siparişlere yetişemiyor

400 bin uçuş saatini başarıyla tamamladı! Türkiye'nin ilk milli ve özgün SİHA'sı

Irak'ın Musul kentindeki bir restoranda robot garsonlar işe başladı