• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
29 Mart 2021 Pazartesi 09:55 | Son Güncelleme:

Astroloji uzmanı altıncı hissi kuvvetli üç burcu açıkladı

Astroloji uzmanı altıncı hissi kuvvetli üç burcu açıkladı

Tarihçi ve Astroloji Uzmanı Stephanie Sengwe, "insanların içini okuyabilen" burçları açıkladı. Sengwe, kuvvetli "altıncı hisse" sahip ve sezgileri en gelişmiş Zodyak sembollerini taşıyan kişilerle ilgili notlarını sundu.

Bazı burçlar "altıncı his" dediğimiz özelliğiyle şaşırtıyor. Karşısındakinin davranışlarını ya da ne düşündüğünü hemen anlayan bu burçlar arasında Yengeç, Balık ve Akrepler yer alıyor. Tarihçi ve Astroloji Uzmanı Stephanie Sengwe hisleri kuvvetli olan burçlar hakkında bildi verdi.

Sputnik'te yer alan habere göre en gelişmiş sezgilere sahip burçları sıralayan Stephanie Sengwe, söz konusu sembolleri temsil edenlerin "altıncı hissinin", diğerleri onların medyum olduklarını düşündürecek kadar iyi işlediğini vurguladı.

YENGEÇLER BİLMECELERİ ÇÖZER

Buna göre Yengeç burcundaki kişiler, insanların davranışlarındaki en ufak bir değişikliği fark edebilir. El ele tutuşmamanız veya gözlerinizin içine bakmadan 'merhaba' dememeniz gibi en küçük detaylar dahi onları tedirgin edebilir. Yengeçler, kötü bir gün geçirdiğinizi veya telefonun çalmasından korktuğunuzu hemen anlar. Bu burcun temsilcileri, duygusal bilmeceleri çözmede usta olup, aynı zamanda zor durumlarda dinlemeye ve yardım etmeye her zaman hazırlar.

BALIKLARIN SEZGİ GÜCÜ KUVVETLİ

Balık burcundan kişiler, siz daha farkına bile varmadan kendinizde bir sorun olup olmadığını fark edecek kadar güçlü sezgilere sahiptir. Stephanie Sengwe, bu su burcunun fantezi gezegeni Neptün tarafından yönetildiğini belirtiyor. Bu nedenle Balık burcunun bir şey gerçekleşmeden çok önce rüya görmeye başlaması şaşırtıcı değil.

AKREPLERDEN SIR SAKLAYAMAZSINIZ

Astroloji uzmanına göre Akreplerin kapalı ve esrarengiz olarak bilinmesine rağmen bu kişiler, geri kalanların en derin ve en karanlık sırlarını ortaya çıkarabilirler. Akreplerin sezgileri daha çok titreşimlerle ilgili, bu nedenle yaklaşmakta olan bir sorunu, daha ufukta görünmeden önce hissedebilir.

Akrepleri kandırmaya çalışmamanızı da tavsiye eden Swenge, bu işareti taşıyanların doğası gereği meraklı insanlar olduklarını, bu nedenle onlardan herhangi bir şeyi gizlemeye çalıştığınıza dair herhangi bir şüphenin, sizi onların gözünde otomatik olarak istenmeyen kişi yaptığını vurguluyor.

  • altıncı his
  • altıncı hissi kuvvetli burçlar
  • Stephanie Sengwe
  • hisleri kuvvetli olan burçlar
<p>Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias ile görüşmesinde ger

Dendias provokasyon için mi geldi?

Milli Savunma Bakanlığı fotoğrafları paylaştı

''Baharın müjdecisi'' leylekler Bingöl'e renk kattı

Bozuk parayla öyle bir şey yaptı ki görenleri hayrete düşürdü