• $8,658
  • €10,1795
  • 488.028
  • 1419.43
24 Temmuz 2021 Cumartesi 09:18 | Son Güncelleme:

Aslan burcu ciddi kararlar alıyor! 24 Temmuz 2021 Cumartesi günü burç yorumları

Aslan burcu ciddi kararlar alıyor! 24 Temmuz 2021 Cumartesi günü burç yorumları
AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA - Astrolog T. Ceylin Çelebi

24 Temmuz 2021 Cumartesi günü burç yorumları merak ediliyor. 24 Temmuz 2021 Cumartesi günü burçlar Dolunay etkisi altında. Peki 24 Temmuz Cumartesi günü burçları neler bekliyor? İşte 24 Temmuz Cumartesi günü koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burç yorumları...

24 Temmuz 2021 Cumartesi günü burçları sürpriz gelişmeler bekleyebilir. Terazi burcu çocuklarıyla ilgili kararlar alabilir. Peki 24 Temmuz Cumartesi günü burçları neler bekliyor? İşte 24 Temmuz Cumartesi günü koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burç yorumları...

24 TEMMUZ CUMARTESİ GÜNÜ BURÇ YORUMLARI

24 Temmuz günü Kova burcunda bir Dolunay var. Dolunay olayların çok daha görünür olduğu etkiler barındırdığı için önemlidir. Sistem ve düzenleri anlatan Kova burcundaki Dolunay ile birlikte bizler kendi hayatlarımızda daha önce başlatmış olduğumuz işlerle ilgili nasıl bir düzen kurmamız gerektiğini fark edebiliriz. Aynı zamanda özgürlüğümüzle ilgili konulara da daha fazla odaklanabiliriz.

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ

24 Temmuz günü Kova burcunda bir Dolunay var. Dolunay sosyal çevren açısından önemli konularını görünür hale getirecek.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA

Bugün Kova burcunda gerçekleşecek olan Dolunay senin kariyer konularında ve toplumsal alanlarda daha görünür sonuçlar elde etmeye başlamanı sağlıyor olacak.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER

Kova burcunda gerçekleşecek olan Dolunay seni yurtdışı, yabancılar, hukuksal konularla ilgili olarak etkiliyor olacak.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ

24 Temmuz Cumartesi günü Kova burcunda Dolunay meydana gelecek. Ortak paylaşımların, ortak kazançların ilgili konularda çok daha görünür olacağın durumlar ortaya çıkacaktır.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN

Bugün Kova burcunda meydana gelecek olan Dolunay ile birlikte ikili ilişkilerinde ve evliysen eşinle ilgili konularda daha ciddi kararlar almana neden olacak konular gündemine gelebilir.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK

Kova burcunda bugün bir Dolunay meydana gelecek. İş hayatın, mesleki konuların, sağlığınla ilgili konularda daha ciddi şekilde konuları ele alman gereken durumlar kendini gösterebilir.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ

24 Temmuz günü Kova burcunda bir Dolunay var. Dolunay çocuklarınla ilgili konuların açısından önemli konularını görünür hale getirecek.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP

Kova burcunda gerçekleşecek olan Dolunay senin ev, yuva ve ailevi konularında daha görünür sonuçlar elde etmeye başlamanı sağlıyor olacak.

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY

Bugün Kova burcunda gerçekleşecek olan Dolunay seni yakın çevre ve eğitim konularınla ilgili olarak etkiliyor olacak.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK

24 Temmuz Cumartesi günü Kova burcunda Dolunay meydana gelecek. Parasal kazançlarınla ilgili konularda çok daha görünür olacağın durumlar ortaya çıkacaktır.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA

Bugün senin burcunda meydana gelecek olan Dolunay ile birlikte seni ilgilendiren konularda daha ciddi kararlar almana neden olacak konular gündemine gelebilir.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIKLAR

Kova burcunda bir Dolunay meydana gelecek. Arka plandan yürüttüğün konular ve hastanelerle ilgili konuları daha ciddi şekilde ele alman gereken durumlar kendini gösterebilir.

<p>Dermatolog Prof. Dr. Mustafa Özdemir cilt sağlığımızla ilgili aşağıda merak edilen tüm soruları S

Güneş lekeleri nasıl geçer?

Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, geleneksel sporlar tesisinin açılışını yaptı

Galatasaray Kulübünde yeni kurulan kadın futbol takımı tanıtıldı

Bingöl'de 284 kilo 200 gram esrar ele geçirildi