• $ 5,7315
  • € 6,3736
  • 277.251
  • 99785.2
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Arkadaş kurbanı: Neredeyse dudaklarından oluyordu

29 yaşındaki İngiliz Rachael Knappier'nin başına gelenler dudak dolgusu yaptırmak isteyenleri bir kez daha düşündürüyor.Fiziksel güzelliğine ayrı bir önem veren genç kadın, dudaklarını dolgunlaştırmak isterken onları kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kaldı.

 Genç kadın, geçtiğimiz Ağustos ayında bir arkadaşının evinde bir "botoks partisine" katıldı. Bir başka deyişle arkadaşının o partiye katılanlara sürpriz olsun diye davet ettiği "güzellik uzmanının" yardımıyla daha dolgun dudaklara sahip olmak istedi.Güzellik uzmanı olduğu iddia edilen kişi, genç kadının dudaklarını dolgunlaştırmak amacıyla botoks uygulaması yaptı. Ama sonuç şoke ediciydi.Çünkü uygulama tamamen yanlış bir noktaya yapılmıştı ve Rachael Knappier'in dudakları korkutucu bir şekilde şişti.Güzellik uzmanı olduğu iddia edilen ancak sonra hemşire olduğu ortaya çıkan kişi Knappier'e "Vücudun botoks uygulamasına alerjik reaksiyon gösterdi" dedi ve onu hastaneye yönlendirdi.Dudak bölgesindeki kan dolaşımı bozulan genç kadın hastaneye gittiğinde ise korkutan gerçeği öğrendi. Olup biten bir alerjik reaksiyon değildi. Yumuşak dokuda geri dönülmez hasara sebep olan bir tür nekrozdu.Daha sonra genç kadının dudaklarının normal hale gelmesi için üç ay geçmesi gerekti. Ancak yaşadığı korku ona yetti. Knappier "Bu hikayenin benim için bambaşka bir şekle bürünmesi çok kolay olabilirdi" diye anlatıyor genç kadın o dönemi.

Rachael Knappier, dudakladına botoks uygulaması yapan kişinin aslında işinin ehli bir güzellik uzmanı olmadığını, bir hemşire olduğunu da sonradan öğrendi.Şimdi kendisi gibi dış görünüşlerine meraklı olan hemcinslerini bu konuda bilinçlendirmek için kampanyalar düzenliyor Knappier.

(Instagram)

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>Kuzey Denizi’nin yıllardır kıyıyı aşındırması üzerine, fenerle deniz arasındaki mesafe altı metre

120 Yıllık Deniz Feneri Tekerleklerle Böyle Taşındı

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Bilim insanları açıkladı! Bu besinleri tüketmek hayat kurtarıyor

Hasankeyf Müzesi ziyarete açıldı