• $13,4413
  • €15,3027
  • 794.795
  • 2042.08
23 Kasım 2021 Salı 13:09 | Son Güncelleme:

Akrep ve Yengeçlere sürpriz! 22-28 Kasım 2021 burç yorumları

Akrep ve Yengeçlere sürpriz! 22-28 Kasım 2021 burç yorumları
AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA - Astrolog Özlem Recep

22-28 Kasım 2021 haftalık burç yorumları Astrolog Özlem Recep tarafından kaleme alındı. Peki, bu hafta kimleri, neler bekliyor? Koçlar için şanslı bir hafta olabilir, İkizler hem parasal yönden hem de iş açısından güzel bir hafta geçirebilir. 22 Kasım haftasında haftalık burç yorumlarını okumadan plan yapmayın. İşte kariyer, aşk, para ve sağlıkta 22-28 Kasım haftalık burç yorumları...

22-28 Kasım 2021 haftalık burç yorumları planları ve kararları etkiliyor. Koçlar için şanslı bir hafta olabilir, İkizler hem parasal yönden hem de iş açısından güzel bir hafta geçirebilir. Akrep burcunu iş hayatında sürpriz gelişmeler bekliyor. Haftaya şanslı başlayanlardan yoğun başlayanlara kadar tüm burçları ilgilendiren en önemli konuları bir araya getirdik.

İş hayatı ve özel hayatınızdaki kafa karışıklığından uzaklaşamıyorsanız haftalık burç yorumlarını takip ederek plan yapabilirsiniz. Astroloji hem destek oluyor hem de yol gösteriyor. İşte 22-28 Kasım 2021 haftalık burç yorumları...

KOÇ BURCU: Anneniz ve yuvanızın içerisinde mutlu olacağınız güzel enerjiler bulunurken. Aile büyükleri ve yöneticilerden destek alacağınız şanslı fırsatlar görünüyor. Hafta sonuna doğru sevdiğiniz kişiyle seyahat ve organizasyonların içerisinde kendinizi bulurken, hafta sonuna doğru şanslı para konuları karşınıza çıkabilir. İthalat ve ihracat konuları, sınavlar ve yabancılarla ilgili de oldukça şanslı bir dönemin içerisinde olacaksınız.

BOĞA BURCU: Yakın arkadaşlarınız, komşularınız ve kardeşlerinizle ilgili önemli konular gündeme gelirken, bazı kişilerin gerçek yüzünü göreceksiniz. Maddi konularda önemli bir dönemin içerisinden geçerken, bu hafta özellikle sağlıkla ilgili kendinize özen göstermelisiniz. Bu hafta özellikle Cuma günü iş ve aşk konusunda şanslı karşılaşmalar sizi bulurken, hak edişinizi kutlayabilirsiniz. Ev değişikliği yapmak istiyorsanız, bu hafta girişim yapabilirsiniz.

İKİZLER BURCU: Para ve maddiyatla ilgili konuların temelini atabilir, yeni iş fırsatları için görüşmeler yapabilirsiniz. Tüm bu süreçlerin içerisinden geçerken sürpriz borçlar ya da müsrif bir sürecin içerisinde olabilirsiniz. Eşiniz, ilişkileriniz, ortaklıklarınız ve açık düşmanlarınızla ilgili bir sürecin içerisinde olacağınız 1 aylık döngünün içerisinde olabilirsiniz. Bazı İkizler burcu evlilik teklifi bu hafta alabilir. Çevreniz genişlerken şansın sizden yana olduğunu unutmamak gerekir. Bu hafta zihinsel sıkıntı yaşadığınız kişilerden uzak durmak isterken, size değer veren enerjiler içerisinde olmak ruhunuza iyi gelecek.

YENGEÇ BURCU: Kendinizi göstereceğiniz şahane bir haftayken, bir o kadar da duygusal olacaksınız. İş hayatınız ve sağlığınızla ilgili olan konularda sürpriz başlangıçlar yaşayabilirsiniz. Sürpriz iş imzaları gündeme gelebilir. Hafta ortasında parasal konularda sürpriz atılımlar yapabilirsiniz. Hane değişikliği ya da iş yerinizin taşınma süreci içerisinde olabilirsiniz. Yakın çevrenizden gelecek sürprizler sizi çok mutlu edecek.

ASLAN BURCU: Hafta başında sağlığınıza dikkat ederken, geçmişten gelen konuları düşünmemek ve arınmak oldukça önemli olabilir. Aşk ve çocuklar gündeminizde olurken, hayattan keyif almaya başlayacağınız sürpriz bir dönemin içerisinde olabilirsiniz. Uzunca zamandır aşkı bulamayan kişiler haftanın sonuna doğru sürpriz tanışmalar yaşayabilir. Eğitim, sınavlar, ticaret konularında hafta içinde ciddi efor sarf ederken, hayatın size karşı çıkaracağı sürprizleri görmezden gelmemek önemli.

BAŞAK BURCU: Gruplar, kalabalık arkadaşlar ve davetlerin içerisinde olacağınız şahane enerjiler sizinle olabilir. Anneniz, babanız ve çekirdek aileniz içerisinde yaşayacağınız güzel enerjiler altında olurken, ev alım - satım işlerinde sürpriz gelişmelere hazırlıklı olmalısınız. Bazı Başak burçları bu hafta hamilelik haberleri alabilir, hamile kalabilir. Hafta sonuna doğru gizli düşmanlar ve dedikodular kulağınıza gelebilir. Kimseye takılmadan iş hayatınıza ve özel yaşantınıza özen göstermelisiniz.

TERAZİ BURCU: Aile büyüklerinizin sağlığı, çocuklarınızın önemli problemleri içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. İş hayatınızda oluşabilecek dengesizlikler ve yöneticilerinizin diğer yüzünü fark edebilirsiniz. Kısa seyahatler, medya, internet, eğitim ve ihracat konularında ciddi anlamda güzel gelişmeler yaşayacağınız bir dönemin içerisinde bulunurken, kalbiniz boşsa sürpriz flörtlere kalbinizi açabilirsiniz. Bu hafta genelinde söylediklerinize dikkat edin, daha sonra başka yerlerden duyulabilir. Sırlarınızı kime verdiğiniz konusunda dikkat etmekte fayda var.

AKREP BURCU: İş dünyasında sürpriz gelişmeler yaşamanız muhtemel. Şimdiden gelişen konuları dikkatlice incelerken, cuma günü atacağınız atılımlar maddi anlamda büyümenizi sağlayabilir. Size yardımcı olabilecek kişilerle karşılaşırken, ilahi anlamda şansınızın döndüğü haftalardan birisiniz. Aşk hayatınızda zihninizin karıştığı bir haftayı yaşarken çürümüş bir beraberlik bulunuyorsa benden buraya kadar diyebilirsiniz.

YAY BURCU: Para konusunda gelen enerji olduğu kadar bu hafta giden bir enerji bulunuyor. Bu hafta Pazartesi günü Yay Burcuna geçen Güneş ile birlikte İyi ki doğdunuz! Yeni Solar döngünüz size mutluluk getirsin. Sağlık konusunda sürpriz operasyonlar ya da ağrılar çekmeniz muhtemel. Bu hafta önemli operasyonlara girmeden önce belki ikinci bir hekimden görüş almak sizler için iyi olabilir. İş hayatınızda yeni gelişecek fırsatlar için hemen acele etmeden gözlem yapmak oldukça önemli olabilir.

OĞLAK BURCU: Evliliğiniz, ortaklarınız ve ilişkileriniz açısından önemli kararlar vereceğiniz bir haftanın içerisindeyken, aldatma-aldatılma enerjilerine çok dikkat etmelisiniz. İç dünyanızda kendi ruhsal yolculuğunuza odaklanırken, kapalı alanlarda kalmak isteyebilir ya da önemli bir rahatsızlık atlatıyor olabilirsiniz. Gizli düşmanlarınıza karşı temkinli olurken, sonradan duyacağınız enerjiler içerisinde olabilirsiniz. İş değişikliği yapmak istiyorsanız, bu hafta tanıştığınız kişiler size ilerleyen süreçte yardımcı olabilir.

KOVA BURCU: İş hayatınızda yüzünüze gülen ama arkanızdan iş çeviren kişilere karşı temkinli olmanız gereken özel enerjiler içerisinde olabilirsiniz. Hafta ortasına doğru sosyalleşeceğiniz enerjiler altındayken, önümüzdeki döngülerde iş hayatınızda atacağınız atılımlar Cuma günüyle birlikte sizinle olabilir. Aşk hayatınızda flörtöz olan yapınızla kalpleri çalarken, gerçekten sizi mutlu edecek olan birini kaybetmemeye dikkat etmelisiniz.

BALIK BURCU: Aşk hayatınızın canlandığı enerjiler altında olacaksınız. Kalbi yalnız olanlar için arkadaş ortamları ve kalabalıkların arasında karşılaşacağınız pek çok kişi arasında kalabilirsiniz. Aşk ve ilişiklerde karar veremediğiniz ya da kime nasıl güveneceğinizi bilemediğiniz önemli bir dönemden geçerken, iş hayatınız ya da eğitim alanında şansınızın döneceği önemli bir dönemeçtesiniz. Cuma günüyle birlikte umulmadık kişilerden destek göreceksiniz. Krizlerin içerisinden adeta yükseleceksiniz.

22 Kasım 2021 Pazartesi burç yorumları! Başak sağlığına dikkat etmeli

Sarışın erkeklerden hoşlanan 3 burç

Kahveden daha etkili uyku açıcı bitki çayı

Tek kelimeyle 12 burcun özelliği

İlişkilerde "Ondan kopamıyorum" diyen erkeklerin 3 özelliği

Roketsan geliştirdi! TEBER'in llk müşterisi belli oldu!
Roketsan geliştirdi! TEBER'in llk müşterisi belli oldu!

Roketsan geliştirdi! TEBER'in llk müşterisi belli oldu!

Ticaret Bakanlığı satışa çıkardı... İhalelerde büyük artış!
Ticaret Bakanlığı satışa çıkardı... İhalelerde büyük artış!

Ticaret Bakanlığı satışa çıkardı... İhalelerde büyük artış!

Kritik eşiği geçip rekor seviye ulaştı: 1 milyar dolarlık ihracat! Türkiye dünyanın 6. büyük üretim merkezi
Kritik eşiği geçip rekor seviye ulaştı: 1 milyar dolarlık ihracat! Türkiye dünyanın 6. büyük üretim merkezi

Kritik eşiği geçip rekor seviye ulaştı: 1 milyar dolarlık ihracat! Türkiye dünyanın 6. büyük üretim merkezi

<p>Haber: Ayşe Gültekin</p><p>Şehirlerarası ulaşım ağı  olan Bayrampaşa, dünyanın tekstil mer

Atila Aydıner ile 'yerli yerinde' Bayrampaşa Belediyesi'nden anlamlı eser

Cam parçalarından evlilik teklifi! Herkes onu konuşuyor

Bu deliğin altında bakın ne var! Gözlerinize inanamayacaksınız

Sarımsağı böyle tüketenler dikkat! Bu hatayı sakın yapmayın