• $13,7194
  • €15,5684
  • 786.53
  • 1910.41
9 Eylül 2021 Perşembe 09:11 | Son Güncelleme:

9 Eylül 2021 Perşembe günü burç yorumları! Kova toparlanıyor

9 Eylül 2021 Perşembe günü burç yorumları! Kova toparlanıyor
AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA - Astrolog Özlem Recep

9 Eylül 2021 Perşembe günü burç yorumları merak ediliyor. 9 Eylül 2021 Perşembe günü Başak burcu finansal konularda rahatlayabilir. Akrep arkadaşlarından manevi destekler alabilir. Peki 9 Eylül 2021 Perşembe günü burçları neler bekliyor? İşte 9 Eylül 2021 Perşembe günü burç yorumları...

9 Eylül 2021 Perşembe günü burç yorumları oldukça hareketli. Koç burcu iş konularında fırsatları değerlendiriyor. Oğlak uzun zamandır beklediği finansal haberleri alabilr. Peki 9 Eylül 2021 Perşembe günü burçları neler bekliyor? İşte 9 Eylül 2021 Perşembe günü burç yorumları...

9 EYLÜL 2021 PERŞEMBE GÜNÜ BURÇ YORUMLARI

Koç: Evliliğinizde uyumu ve dengeyi bulduğunuz güzel bir günden geçmektesiniz. İş konularında yeni fırsatları değerlendirirken, hukuk ve prosedürlere uygun olup olmadığına karşı dikkatli olmalısınız.

Boğa: Çalışma koşullarınızdaki şanslı fırsatlar kapınızı çalarken, projelerinizi tamamlayacağınız güzel enerjiler altındasınız. Bugün özel hayatınızla ilgili sırlarınızı başkalarına açmamaya özen göstermek yerinde olacaktır.

İkizler: Aşk, sevgi ve çocuğunuzdan yana oldukça şanslı enerjiler altındayken, yeni bir iş teklifi görüşmelerine hazırlanıyor olabilirsiniz. Medyayla ilgileniyorsanız bugün parıldayacağınız enerjiler sizinle birlikte.

Yengeç: Sözleşmeleri imzalamak ve iş anlamında yeni başlangıçlar yapmak oldukça kıymetli. Taşınma arifesindeyseniz aradığınız evi bulmuş veya dekore ediyor olabilirsiniz. Annenizden yana da destekler sizinle birlikte gibi görünüyor.

Aslan: Parasal konularda girişimleriniz sonuç veriyor olabilir. İşinize finansal desteği olabilecek yeni bir eğitime başlamak ve yeni kişilerle tanışabileceğiniz güzel enerjiler sizinle birlikte. Sürpriz flörtler ve hediyelerle bugün şaşırabilirsiniz.

Başak: Kendinizi değerli hissettiğiniz güzel bir gün. Özellikle eski dostlarınızla buluşmak ve dertleşmek ruhunuza iyi gelecektir. Finansal konularla ilgili yeni kapılar açılacak enerjiler altındasınız.

Terazi: Hafta başına göre kendinizi daha iyi hissedeceğiniz bir sürecin içerisinden geçmektesiniz. Sağlık, hastane ve çeşitli ruhsal sıkıntıların çözüm yolları bugün sizinle birlikte olacak. Eğer ki iş yerinizle ilgili bir sıkıntı yaşıyorsanız, yeni çözüm yolları da arayabilirsiniz.

Akrep: Bugün ilahi anlamda yardımlar alacağınız, çalışma arkadaşları ve gruplardan destek göreceğiniz özel bir gün. Bazı hayalleriniz sürpriz bir şekilde gerçek olabilir. Ancak sağlığa fazlaca özen göstermelisiniz.

Yay: İsminiz pek çok kişi tarafından konuşuluyor ve özellikle yöneticileriniz tarafından takdir ediliyor. Yeni sözleşme ve fırsatlar karşınıza çıkabilir. Yabancılar ve medya görüşmeleri gündeminizde olabilir.

Oğlak: Hukuksal süreçlerin çözüm yollarını bulacağınız belki de bir hakkınızı almak için girişimde bulunacağınız önemli bir süreç. Ev - araba alım satımı için banka kredilerine başvuru yaptıysanız sonuçlarını bugün alabilirsiniz.

Kova: Beraberliğinizde birbirinize kenetleneceğiz güzel bir süreci yaşıyor olabilirsiniz. Kendinizi çok daha güzel hissedeceğiz ve özellikle önemli bir ameliyat geçirdiyseniz hızlıca toparlayacağınız günlerden geçmektesiniz.

Balık: Finansal konular rahatlarken, beklediğiniz prim, vergi ödemesi tamamlaması gibi enerjiler sizinle birlikte. Evlilik arifesindeyseniz eşya alımı ve koşturma yaşıyor olabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle daha uyumlu ve ben yerine biz enerjisi bugün aktif olacak gibi görünüyor.

İngilizler Türkiye'nin sistemine hayran kaldı! 'Bize de öğretin'
İngilizler Türkiye'nin sistemine hayran kaldı! 'Bize de öğretin'

İngilizler Türkiye'nin sistemine hayran kaldı! "Bize de öğretin"

Tüm zamanların en yükseği... Tarım sektöründen ihracat rekoru
Tüm zamanların en yükseği... Tarım sektöründen ihracat rekoru

Tüm zamanların en yükseği... Tarım sektöründen ihracat rekoru

Türkiye'den savunma ve havacılık sanayisi atağı... İhracat rekoru tazelendi
Türkiye'den savunma ve havacılık sanayisi atağı... İhracat rekoru tazelendi

Türkiye'den savunma ve havacılık sanayisi atağı... İhracat rekoru tazelendi

<p> </p>

Parasosyal etkileşimi çocuklarımıza neden anlatmalıyız?

Güvenlik güçleri teröristlere göz açtırmıyor!

Keykubadiye Sarayı'ndaki kazılarda ortaya çıktı! 1220'li yıllarda yapıldı

2021'in en etkili kadınları seçildi! İşte listede yer alan isimler