• $ 7,2968
  • € 8,6068
  • 454.758
  • 1114.18
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
08 Temmuz 2020 Çarşamba 08:56 | Son Güncelleme:

8 Temmuz 2020 burç yorumları! Günlük burç yorumlarında değişiklik zamanı

Aşk, iş ve aile konularında 8 Temmuz günlük burç yorumları neler söylüyor? Kova burcu bireysel ve sağlıkla ilgili konulara yönlenebilir. Hatta saç gibi fiziksel değişiklik yapmak isteyen Kova burçları için 8 Temmuz Çarşamba oldukça uygun bir gün olabilir. İkizler burcunu hukuksal konular, Aslan burcunu ortaklarla ilgili birtakım sorunlar bekliyor. İşte 8 Temmuz 2020 Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcu yorumları...

8 Temmuz 2020 burç yorumları merak ediliyor. 8 Temmuz Çarşamba günü Ay Kova burcunda ilerliyor. Bu durum Kova burcunu bireysel ve sağlıkla ilgili konulara yönlendirecek. Hatta saç gibi fiziksel değişiklik yapmak isteyen Kova burçları için 8 Temmuz Çarşamba oldukça uygun bir gün olabilir. İkizler burcunu hukuksal konular, Aslan burcunu ortaklarla ilgili birtakım sorunlar bekliyor. Günlük burç yorumları aşk, iş, aile, maddi ve manevi her konuda karar merceği olabiliyor. Balık burcu için rüyalar önemli hâle gelebilir. 8 Temmuz burç yorumları astrolojiye ilgi duyanlar tarafından her gün arama motorlarında araştırılıyor. İşte Astrolog Ceylin Çelebi'nin kaleme aldığı 8 Temmuz 2020 Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcu yorumları...

8 TEMMUZ 2020 KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ: 8 Temmuz Çarşamba günü Ay Kova burcunda ilerliyor olacak. Saat 21.12’de ise Balık burcuna geçiş yapacak. Bugünlerde arkadaşlarınla ortak bir amaç uğrunda mücadele verebilirsin. Sosyal ilişkilerin öne çıkıyor.

8 TEMMUZ 2020 BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA: Ay’ın Kova burcunda ilerlediği çarşamba günü düşüncelerinin arkasında ne olursa olsun duruyorsun ve vazgeçmeye niyetin yok. İletişimde agresyona dikkat.

8 TEMMUZ 2020 İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER: Ay’ın tüm gün Kova burcunda ilerlediği çarşamba günü hukuksal konular gündeminde olacak olabilir. Düşüncelerinle ilgili gerginlikler yaratmaya eğilimli olabilirsin.

8 TEMMUZ 2020 YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ: Ortak kazanımlarınla ilgili konularda yeni birtakım organizasyonlar içerisinde olabilirsin. Düşüncelerinle hareketlerinin uyumsuz olabilir. 

BURÇ YORUMLARININ DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

8 Temmuz 2020 burç yorumları! Günlük burç yorumlarında sıra dışı günler yakın!

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak neden hedef?

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak neden hedef?

11 Ağustos tarihli reyting sonuçları sizlerle!

11 Ağustos tarihli reyting sonuçları sizlerle!

Hurdalıktan aldıı aracı bakın ne hale getirdi! Değiş

Hurdalıktan aldıı aracı bakın ne hale getirdi! Değişimi görenler gözlerine inanamıyor

Dünyanın en güçlü donanmaları belli oldu! Türkiye l

Dünyanın en güçlü donanmaları belli oldu! Türkiye listenin kaçıncı sırasında?