• $8,3054
  • €9,9792
  • 474.527
  • 1345.15
08 Nisan 2021 Perşembe 09:20 | Son Güncelleme:

8 Nisan Perşembe günlük burç yorumları! Aşk, sağlık ve para konusunda burçları bugün neler bekliyor?

8 Nisan Perşembe günlük burç yorumları! Aşk, sağlık ve para konusunda burçları bugün neler bekliyor"
AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA - Astrolog Ceylin Çelebi

8 Nisan Perşembe günlük burç yorumları yayınlandı. Günlük burç yorumlarını okumak isteyenler bugün aşk, sağlık ve para konusunda burçları neler beklediğini merak ediyor. 8 Nisan Perşembe günlük burç yorumlarına göre burçlarda gün boyu sakin bir enerji hakim olacak. Koç ve Aslan burcunda ise güzel gelişmelerin yaşanacağı söyleniyor. İşte 8 Nisan Perşembe günlük burç yorumları...

8 Nisan Perşembe günlük burç yorumları yoğun ilgi gören konu başlıklarından oldu. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları yarın neler bekliyor? Günlük burç yorumları her zaman severek takip ediliyor. 8 Nisan Perşembe günlük burç yorumlarında Akrep ve Terazi burcunda aşk hayatında güzel gelişmeler bekliyor. Astrolog Ceylin Çelebi'nin kaleme aldığı 8 Nisan Perşembe günlük burç yorumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

8 NİSAN GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

8 Nisan Perşembe günü Ay tüm gün Balık burcunda ilerliyor olacak. Ay Uranüs uyumlu açısının etkisiyle güzel gelişmeler bizleri şaşırtabilir. Gün boyunca sakin enerjiler var. Ancak akşam saatlerinde yapmak istediklerimizle alakalı olarak yolumuza taş koymak isteyecek insanlar karşımıza çıkabilir.

KOÇ BURÇLARI VE YÜKSELEN KOÇ

8 Nisan Perşembe günü Ay tüm gün Balık burcunda ilerliyor olacak. Ay Uranüs uyumlu açısının etkisiyle güzel gelişmeler arka alandaki işlerinle ilgili meydana gelebilir.

BOĞA BURÇLARI VE YÜKSELEN BOĞA

Gün boyunca sakin enerjiler var. Ancak akşam saatlerinde yapmak istediklerinle alakalı olarak yoluna taş koymak isteyecek insanlar karşına çıkabilir.

İKİZLER BURÇLARI VE YÜKSELEN İKİZLER

Kariyerinle ilgili konular bugün öne çıkıyor olacak. Otorite figürlerinden alacağın haberler seni mutlu edebilir.

YENGEÇ BURÇLARI VE YÜKSELEN YENGEÇ

Perşembe günü sabah erken saatlerden itibaren yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular önemli hale geliyor olacak. Söylemlerinde iddialı bir tavır içerisinde olabilirsin.

ASLAN BURÇLARI VE YÜKSELEN ASLAN

İkili ilişkilerinde uyumlu enerjiler var. Sabah saatlerinde enteresan gelişmeler planlarını değiştirmene sebep olabilir.

BAŞAK BURÇLARI VE YÜKSELEN BAŞAK

Perşembe günü boyunca Ay karşıt burcun olan Balık burcunda ilerliyor olacak. Ortaklı iş yapan biriysen bu konularda bazı fedakarlıklar yapman gerekebilir.

TERAZİ BURÇLARI VE YÜKSELEN TERAZİ

Gün boyunca aşk ilişkilerinde güzel enerjilerin olduğu ve seni mutlu edecek gelişmelerin yaşanacağı bir gün seni bekliyor. Ailenle ilgili ise hassas enerjiler gün boyunca hâkim olacaktır.

AKREP BURÇLARI VE YÜKSELEN AKREP

Aşk hayatınla ilgili konuları yönelebileceğin bugün flörtün ile birlikte mutlu bir gün seni bekliyor. Söylemlerinle ilgili olarak destekleyici etkilerin var.

YAY BURÇLARI VE YÜKSELEN YAY

Yaşadığın alanla ilgili güzel gelişmeler gece saatlerinde söz konusu olabilir. Ay değişken bir burç olan Balık burcunda olacağından ötürü dengesiz enerjiler seni sarabilir.

OĞLAK BURÇLARI VE YÜKSELEN OĞLAK

Seyahat konularının daha fazla kendini göstereceği bugünlerde fazla değişken durumlar yorucu olabilir. Özel ilişkilerinde karşılıklı olarak daha fazla saygılı tutumlarınız öne çıkıyor olacak.

KOVA BURÇLARI VE YÜKSELEN KOVA

Ay'ın Balık burcunda ilerleyeceği gün boyunca parasal konularda daha fazla fedakârlık yapma gereği hissedebilirsin.

BALIK BURÇLARI VE YÜKSELEN BALIKLAR

Fiziksel ve ruhsal açıdan kendinle daha fazla ilgileneceğin iki günlük bir sürece girmiş bulunuyorsun. Üstünlük sağlamaya çalışan insanların etrafında belirmesi seni rahatsız edebilir.

<p>Peki muhalefet kendi yarattığı erken seçim gündemini neden kapattı? Türkiye'yi geçmişte erken seç

CHP'nin erken seçim gündemi neden kapandı?

82 saatlik kısıtlama öncesi trafik yoğunluğu

Endonezya kaybolan denizaltıyı aramak için bölgeye savaş gemileri konuşlandırdı

Doğadan topladığı dal ve kütükleri sanat eserine dönüştürüyor