• $7,5426
  • €8,8062
  • 453.572
  • 1132.09
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
08 Ağustos 2020 Cumartesi 08:59 | Son Güncelleme:

8 Ağustos 2020 burç yorumları! Günlük burç yorumları para için ne diyor?

8 Ağustos 2020 burç yorumları! Günlük burç yorumları para için ne diyor"

Günlük burç yorumları her geçen gün daha fazla ilgiyle takip ediliyor. Çünkü herkes gezegen ve Ay'ın hareketlerine göre geleceği merak ediyor. İşte hayatınıza yön verecek 8 Ağustos 2020 burç yorumları...

Altın fiyatının tavan yaptığı şu günlerde burç yorumlarında en çok merak edilen konuların başında şüphesiz ekonomi geliyor. Peki, 8 Ağustos 2020 burç yorumları parasal konularda ne ifade ediyor? Astrolog Ceylin Çelebi tarafından kaleme alınan günlük burç yorumları maddi ve manevi konularda karar merceği oluyor. Ay, Koç burcunda ilerlemeye devam ediyor. Peki, bu durum burçları nasıl etkiliyor? Akrep burcu sağlık problemleri ile ilgilenebilir, Aslan burcunun ise yurt dışı ile alakalı gelişmeler yaşayabilir. Balık burcu ise parasal konularda aktif olabilir. Başak ve Yay burcu için aşk zamanı. İşte 8 Ağustos 2020 Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcu yorumları...

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ: 8 Ağustos cumartesi günü Ay tüm gün Koç burcunda ilerliyor olacak. İletişim adına güzel ve pozitif enerjilerin hakim olduğu bugün hızlı hareket etmek ve isteklerini gerçekleştirmek adına harekete geçebilirsin.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA: Ay'ın Koç burcunda ilerleyeceği cumartesi günü boyunca arkandan dönen işlere karşı temkinli olmanda yarar var. Hızlı tepkiler ortaya koyabilirsin.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER: Arkadaşlarınla birlikte olmak ve hoşça vakit geçirmek adına uygun bir gündesin. İletişime geçmen gereken konularda cesaretli davranabilirsin.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ: Sakin enerjilerin söz konusu olduğu cumartesi günü boyunca kariyerinle ilgili konularda harekete geçmek ve görüşmeler yapmak adına uygun bir gündesin. 

8 AĞUSTOS 2020 BURÇ YORUMLARININ DEVAMI İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYIN

8 Ağustos 2020 burç yorumları! Günlük burç yorumları nasıl?

<p>İstanbul'da 120 kilometre hızla gidip makas atan hafriyat kamyonu sürücüsü kameraya yansıdı.</p>

Hafriyatıyla korkuttu: 120 kilometre hızla gitmesine rağmen kamyona yetişemedi

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Dağlık Frigya bisikletle gezilebilecek

Polisler tarafından ele geçirilen el yapımı silahlar