• $13,3859
  • €15,218
  • 794.168
  • 2014.94
8 Kasım 2021 Pazartesi 09:23 | Son Güncelleme:

Burçlardan uyarı: Kazalara dikkat! 7 Kasım burç yorumları

Burçlardan uyarı: Kazalara dikkat! 7 Kasım burç yorumları
AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA - Astrolog Özlem Recep

Günlük burç yorumları herkesi farklı konularda etkiliyor. Ay'ın ve gezegenin hareketlerine göre Astrolog Özlem Recep tarafından hazırlanan 7 Kasım 2021 burç yorumları kazalara, ilişkilerin uyumuna, yeni haberlere dikkat çekiyor. Peki, kimlere sürpriz var? Yengeç burcu akrabalarıyla ilgili bir haber alabilir, Yay burcunu güzel bir gün bekliyor. İşte 7 Kasım 2021 koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcu yorumu...

7 Kasım 2021 burç yorumları birçok konuyu ön plana çıkarıyor. Peki, pazar günü kimleri neler bekliyor? 7 Kasım Pazar günü Akrep burcunu kazalar bekliyor, Yengeç burcu ise akrabalarıyla ilgili bir haber alabilir. Başakları ise gergin bir gün bekliyor.

7 Kasım 2021 koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcu yorumu haftanın her günü farklı konuları açığa çıkarıyor. İşte 7 Kasım günlük burç yorumları...

KOÇ BURCU (21 MART- 20 NİSAN)

Bugün kandırıldığınız pek çok konuyla karşı karşıyasınız. Ancak tüm bu süreçlerin içerisinde ilahi bir yardım aldığınızı uzun süreçlerde fark edeceksiniz. Arkadaş ortamlarınızdaki kişilerin söyledikleri ile hareket etmemeye özen göstermeli ve kendi çabalarınız ile ileriye yönelik planlar yapmalısınız.

BOĞA BURCU (21 NİSAN- 20 MAYIS)

Sevdiğiniz kişinin ailesi ile yaşadığınız gerilimlerin yavaş yavaş azalacağı bir döngüdesiniz. Ancak ruhsal anlamda yaşadığınız gerginlikleri belli etmeniz sizi aşağıya çekebilir. Sevdiğiniz kişiden alacağınız destekleri görmezden gelmemeli, olayları biraz akışa bırakmalısınız.

İKİZLER BURCU (21 MAYIS- 20 HAZİRAN)

İçinizdeki özgürlüğe düşkün yanınız ilişkilerinizde açığa çıkıyor. Arkadaş ortamlarınızdaki bazı kişiler bugün sizi eleştirecek sözcüklerle canınızı sıkabilir. Sevdiğiniz kişiden alacağınız destek ve yardımlar hayatta daha çok kenetlenmenize sebep olabilir. Kalbi boş olanlar alacakları haberlerle çevrelerinden gelebilecek arkadaşlık tekliflerine açıklar.

YENGEÇ BURCU (21 HAZİRAN- 22 TEMMUZ)

Günlük yaşantınızdaki pek çok konunun bugün daha rahatladığını göreceksiniz ancak uzak akrabalarınızdan gelebilecek eleştiriler gün içerisinde sizi üzebilir. Evcil hayvanı olanların gün içerisinde belirsiz rahatsızlıkları olursa hafta içinde mutlaka veteriner kontrolüne götürmelilerdir.

ASLAN BURCU (23 TEMMUZ- 22 AĞUSTOS)

Aile bireylerinin rahatsızlığı bugün artabilir. Sevdiğiniz dostlarınızdan ve eşinizden alacağınız destek sizi çok mutlu edecek. Bu gece psişik rüyalar görmeniz ve ilahi yardımların size nasıl akacağını fark edeceğiniz pek çok eş zamanlıklar yaşayabilirsiniz. Gelen işaretlerin anlamlarını önemsemeyi ihmal etmeyiniz.

BAŞAK BURCU (23 AĞUSTOS- 22 EYLÜL)

Bugün olası kazalara ve zihninizin içindeki kötücül düşüncelere çok açıksınız. Korunmanız için meditasyon ve dua önerebilirim. Sevdiğiniz kişi ve kendi aile büyükleriniz arasında kalabileceğiniz enerjiler söz konusu. Bir kaç gün daha gerginlik yaşasanız da kendi içinizdeki ruhsal dünyanızla ilgilenmeniz ve akışta kalmanız sizi iyi hissettirecek.

TERAZİ BURCU (23 EYLÜL- 22 EKİM)

İş hayatınızda çalışma arkadaşlarınızın gizli eleştirileri ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Ruhsal anlamda sıkıntıya düştüğünüz pek çok kişiden bugün haberler gelebilir ve çıkmazlar yaşayabilirsiniz. Mayıs – Haziran ayında haksızlık yaptığınız arkadaşlık ilişkilerinizden bugün haber alabilirsiniz. Kalp kırıklıklarını telafi etmek için güzel zamanlar.

AKREP BURCU (24 EKİM- 21 KASIM)

Bugün olası kazalara ve sıkıntılara çok açıksınız. Haksızlığa uğrayacağınız açık enerjiler sizinle birlikteyken ilahi anlamda alacağınız destek muazzam. Uzunca süredir sıkıntı yaşadığınız her türlü konudan krizli bir şekilde kurtulsanız da biten giden ne varsa hayrınıza olan bir gün.

YAY BURCU (22 KASIM - 21 ARALIK)

Güzelleşemeye başladığınız günlerden geçiyorsunuz. Çevrenizdeki pek çok kişi tarafından takdir topladığınız bir süreç ancak kendi içinizde ruhsal anlamda sıkıntılar yaşıyor olabilirsiniz. İş hayatınızdaki gerginliklerin yavaş yavaş toparlandığını görmek sizi mutlu ediyor. İç dünyanızda uzunca süredir yaşadığınız yalnızlık bugün itibariyle bitiyor. Haftaya güzel haberlerle başlayabilirsiniz.

OĞLAK BURCU (22 ARALIK - 19 OCAK)

Ruhsal anlamda yaşadığınız gerginliklerin sebebini anlamaya başladığınız günlerden geçiyorsunuz. İç dünyanızda yaşadığınız aydınlanmanın sonucunda artık içinizde olan özgür yanınız aktifleşiyor ve muazzam bir enerji ile hayatta almak istediğiniz ne varsa cesaretiniz artıyor. Kalbi boş olanlar karar veremediği gönül ilişkilerinde tamam mı devam mı diyecek etkiler altındalar.

KOVA BURCU (20 OCAK - 18 ŞUBAT)

Finansal anlamda yaşayacağınız rahatlık içinize su serpecek. Hukuksal anlamda olumsuz çekişmeli bir dönem geçiriyor olabilirsiniz ama kazançlı çıkacağınızı söyleyebilirim. Bu dönem özgürleştiğiniz ne varsa önümüzdeki günlerde kadersel bağlantılarınız olacak olan yeni güzelliklere kapı açıyor olabilir, kendinizi üzmeyiniz.

BALIK BURCU (19 ŞUBAT - 20 MART)

Zorlandığınız ne varsa bırakın zorlanın, küllerinizden doğacağınız yeni bir süreç içerisindesiniz. Çalışmalarınıza hız kaybetmeden devam etmeli ve yeni gelebilecek fırsatlara kapılarınızı açmalısınız. Çocuk tedavisi gören kişilerin bugün itibariyle kendilerine biraz daha dikkat etmeleri gereken bir süreçten geçiyorsunuz.

İlişkilerde alçak gönüllü 3 burç

Hayalleri erteleyen 5 özellik

Depresyon belirtisi 3 cümle

Dikkat! Bebeklerde o vitamin yoksa kanama sebebi

Roketsan geliştirdi! TEBER'in llk müşterisi belli oldu!
Roketsan geliştirdi! TEBER'in llk müşterisi belli oldu!

Roketsan geliştirdi! TEBER'in llk müşterisi belli oldu!

Ticaret Bakanlığı satışa çıkardı... İhalelerde büyük artış!
Ticaret Bakanlığı satışa çıkardı... İhalelerde büyük artış!

Ticaret Bakanlığı satışa çıkardı... İhalelerde büyük artış!

Kritik eşiği geçip rekor seviye ulaştı: 1 milyar dolarlık ihracat! Türkiye dünyanın 6. büyük üretim merkezi
Kritik eşiği geçip rekor seviye ulaştı: 1 milyar dolarlık ihracat! Türkiye dünyanın 6. büyük üretim merkezi

Kritik eşiği geçip rekor seviye ulaştı: 1 milyar dolarlık ihracat! Türkiye dünyanın 6. büyük üretim merkezi

<p>Elon Musk liderliğindeki uzay taşımacılığı şirketi SpaceX tarafından geliştirilen Starship roketl

SpaceX roketleri, Katy Perry'nin klibinde oynadı | TeknoZone #15

67 yıldır banyo yapmayan dünyanın en pis insanı! Doktorları hayrete düşürdü!

Boğa'nın gazabı! Herkes kaçarken o kamerasını açtı ve...

Dev timsahı kepçeyle durdurabildi! Yaklaşık bir ton ağırlığında