• $8,634
  • €10,1388
  • 486.294
  • 1419.43
6 Eylül 2021 Pazartesi 09:38 | Son Güncelleme:

6 Eylül 2021 Pazartesi burç yorumları! Kova şifa bulabilir

6 Eylül 2021 Pazartesi burç yorumları! Kova şifa bulabilir
AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA - Astrolog Özlem Recep

6 Eylül 2021 Pazartesi burç yorumları merak ediliyor. Boğa'lar çevrelerindeki insanların gerçek yüzleriyle tanışabilir. Balık aldığı kararları gözden geçirebilir. Peki 6 Eylül 2021 Pazartesi günü burçları neler bekliyor? İşte burçları bekleyen sürpriz gelişmeler...

6 Eylül 2021 Pazartesi burç yorumlarında ilişkiler üzerinde değişen enerjiler dikkat çekiyor. Burçlar genel anlamda yakın çevrelerindeki insanların farklı taraflarıyla yüz yüze geliyor. Boğa burçları aldıkları tepkiler karşısında şaşırabilir. Peki 6 Eylül 2021 Pazartesi günü burçları neler bekliyor? İşte burçları bekleyen sürpriz gelişmeler...

6 EYLÜL PAZARTESİ GÜNÜ BURÇ YORUMLARI

Koç: Çalışma arkadaşlarınızın size göstermeyen yanlarıyla karşılaşabilirsiniz. Çalışma hayatınızda yeni iş fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz. Gün içerisinde evinizin içerisinde sirke, turşu yapımlarıyla ilgilenebilirsiniz. Sağlık açısından zorlanıyorsanız gün içerisinde tedavi süreçleriyle ilgilenmek sizi kısa sürede iyileştirebilir.

Boğa: Çocuklarınızın sağlığıyla ilgili bir süreçten geçiyor olabilirsiniz. Gün içerisinde kalabalık arkadaş gruplarınız arasında uzunca zamandır şüphe duyduğunuz kişilerin gerçek yüzünü görebilirsiniz. Beraberliğinizde yeni bir sürece hazırlanırken, gerçek niyetlerle karşılaşacaksınız.

İkizler: İş yerinizdeki sıkıntıların, sisli perdelerin arkasındakileri fark ettiğiniz günlerden geçmektesiniz. Ev-ofis düzenlemesiyle ilgili konular gündeminizdeyse toparlanma aşamasında olabilirsiniz. Gün içerisinde kendi kabuğunuzda kalmak oldukça önemli. Güvenliğinden emin olmadığınız kişileri evinize sokmamak oldukça önemli.

Yengeç: Yakın arkadaşlarınızın, akrabalarınızın gerçek yüzü ortada. Gün içerisinde trafikte dikkatli olmalı, aracınızın içerisinde çıkabilecek problemler oluşursa panik olmamalısınız. Belki de yeni bir araç alma hazırlığında da olabilirsiniz. Yakın akrabalarınızın sağlığıyla ilgili bir süreci yaşıyorsanız, onların haberleri biraz üzüntü duymanıza sebep olabilir. Yeni sözleşmeler ve iş anlaşmaları aşamasındaysanız Yeniay sonrası adım atmak iyi olabilir.

Aslan: Parasal konularla ilgili adımlar atmadan önce sakin davranmalı, Yeniay sonrasında adımlar atmanın sizler için daha iyi olacağını bilmenizi isterim. Harcamalarınızı gözden geçirmeniz de sizler için iyi olacak gibi görünüyor.

Başak: Kişisel bakımlarınıza özen göstermek, önemli bir tedavi aşamasındaysanız şifa bulmak için kıymetli bir gün. Beraberliğinizde " ben mi biz mi? " sorusunu sorduğunuzu duyar gibiyim. Görünmeyen içte sakladığınız niyetlerinizi belli etmeniz ikili ilişkilerinizde gerginliğe sebep olabilir aman dikkat.

Terazi: Ruhsal dünyanızda sıkışıp kaldığınızı hissedebilirsiniz. Gün içerisinde meditasyon ve şifa çalışmalarına özen göstermeniz, içinden çıkamadığınız durumlar karşında gerekirse yardım almanız oldukça önemli. Borç para, hırsızlık ve kayıplara dikkat etmelisiniz.

Akrep: Beraberliğinizde tamam mı devam mı kararı alabileceğiniz bir süreci yaşıyorsunuz. Ay'ın Karanlık yüzü bugün sizi umutsuzluğa sevk etse de içinizi sıkmayın, yeni güzel gelişmelerin yaşanacağı güzel bir döngüye başlamak için haftanın ortasındaki enerjiler sizi mutlu edecek gibi görünüyor.

Yay: Kariyer hayatınızda aktif olmak istediğiniz bir sürecin hazırlık aşamasında olabilirsiniz. Gün içerisinde yöneticilerinizin bazı sınavları ve görünmeyen yüzleriyle karşılaşmanız, ileride size yaşatacakları zorluklar için bir öngörü olabilir, unutmayınız.

Oğlak: Hukuksal konularla ilgili gerginlikler, yurtdışı - yabancılarla ilgili sıkıntılı prosedürler içinizi sıkabilir. Eğitim hayatınızdan kalan dostlarınızdan alacağınız haberlerle ilgilenebilirsiniz. Akrabalarınızın sağlığıyla ilgilenmek ruhunuza iyi gelebilir.

Kova: Önemli bir ameliyat aşamasındaysanız şifa bulacağınız güzel bir döngü. Eşinizin finansal konularıyla ilgili bazı sıkıntılar, kredi ve masrafların yapılandırılması gündeminizde olabilir. Kendinizin değerli olduğunu sık sık hatırlatmak oldukça kıymetli.

Balık: Ay'ın Karanlık yüzü dostlarınızın gerçek yüzünü ortaya koyuyor. Plan ve projelerinizin ortaklarınız veya birlikte iş yaptığınız kişiler tarafından çalınma ihtimalleri bulunuyor aman dikkat. Eşinizle beraberliğinizde yeni bir döneme başlama arifesinde olabilirsiniz, hafta ortasında pek çok kararınız değişkenlik gösterecek gibi görünüyor.

<p>Şu an  verilebilecek kesin bilgi henüz sete çıkılmadığı. İnternette dolaşan kriz çıktı  haberleri

EDHO ile ilgili tüm gelişmeler DİZİKOTEK'te

Akkuyu Nükleer Enerji Santrali inşaat alanında çalışmalar hızla devam ediyor

Ani Örenyeri'ndeki kazılarda Selçuklu kümbeti ve mezarlığı bulundu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Akkuyu Nükleer Enerji Santrali inşaat alanını helikopterden inceledi